1. 1.
    1993 yılıdan ankara'dan yayınına başlamış olan önceleri türkiye'nin en sıcak müziği şimdilerde ise dünyanın en sıcak müziği parolasıyla dinleyicisi ile buluşan ulusal ve uluslararası yayın ağına sahip radyo.

http://www.capitalradio.com.tr
    ... anthrax
  2. 2.
    99.5 frekansında yabancı müzik yayın yapan ankara radyosu.
    ... krmyrdsn
  3. 3.
    kalitesini her daim korumuş olan ankara'nın seçkin yabancı müzik radyosu..
    ... mejo
  4. 4.
    kaliteli radyo kanalı olsa da ingilizce hayranlığını fazlasıyla abartmış olan radyo. weather report, finance news gibisinden komedilerine yıllardır tanık oluyoruz. bu kadar da olmamalı.
    ... krmyrdsn
  5. 5.
    sabahları dj özgür, akşamlarıysa dj kaan'la müzik yayınında dikkat çeken, yabancı müzik keyfini, en yeni şarkıları, müzik haberleri bize kalteli biçimde sunan, kaliteli yayın yapan radyodur.
    ... karanlikelfperisi
  6. 6.
    doğuş grubuna 12 milyon dolara satılmış olan radyo. bilindiği gibi doğuş grubu ntv nin ve n101 in de sahibi şirket. radyo yakında istanbul a taşınıyor ve cem ceminay başta olmak üzere doğuş un bünyesindeki tüm radyocular bu "yeni" radyoda toplanacaklar gibime geliyor.
    ... leblebi tozunun hastasiydim
  7. 7.
    yerini virgin radio'ya bırakmış ve artık tarihteki yerini almış olan radyodur.
    1 -1 ... anthrax
  8. 8.
    'max fm' olarak geri dönmüş ve ankara'da 95.8 frekansında test yayınlarını sürdüren efsane radyo. capital radio'nun tüm isim hakları virgin'e satıldığı için, aynı isimle geri dönmeleri mümkün olmamıştır. ancak yayıncı kadrosu, hatta telefon numarası bile aynıdır.

http://www.maxfm.com.tr
    ... phoebus
  9. 9.
    capital radio financial news hiç unutulmuyacak bi melodi olarak akla kazıyan radyo.

(bkz: o hikayedeki mal benim)
    ... maddox
  10. 10.
    --spoiler--
    yerini virgin radio'ya bırakmış ve artık tarihteki yerini almış olan radyodur.
    --spoiler--

oldukça uzun zaman olmuş bunu yazalı ve capital radio istanbul için 101 frekansından yayına başlamıştır. (ya da başlamak üzeredir. radyom yok bilmiyorum)

bu arada yayın politikası 80'lerin müzikleri şeklindedir.
    ... anthrax