1. 1.
  abd nin güneyinde yer alan dünyaca ünlü tatil cenneti
  ... city walk
 2. 2.
  south beach en çok turist çeken bölümüdür. televizyonda görülen birçok görüntü burdan çekilmiştir. south beachteki ocean drive gece hayatının en hareketli yeridir. mekan olarak klasik turkiyedeki sahil yerlerine de benzer fakat ortamlar çok farklıdır. ayrıca değişik meyvelerin satıldığı dükkanlar bulunur. * etraftaki hindistan cevizi ağaçlarından market arabalarıyla hindistan cevizi toplayan çiftçileri görebilirsiniz. çok fazla kaçak elektronik eşya satıcısı vardır. ucuza bulabilirsiniz ama dikkat etmek gerekir. öyleki sony dijital fotograf makinesi aldıgınızı sanırsınız ama içindeki zoom değiştirilmiş olabilir. south beach çıkışında miami heatin maçlarının oynandığı american airlines arena bulunur. %70e yakın ispanyolca konuşulan biryerdir. edit: * * *
  1 -1 ... city walk
 3. 3.
  caddelerinde gezerken kendimi hic hissetmedigim kadar huzurlu hissettiren sehir.**
  2 -1 ... burningfingers
 4. 4.
  gidip kızları kontrol edilmelidir. *
  1 ... hendrix
 5. 5.
  (bkz: miami heat)
  ... atan alir spor
 6. 6.
  (bkz: miami vice)
  ... scarface
 7. 7.
  (bkz: welcome to miami)
  ... crucify excalibur
 8. 8.
  downtown'u beach'inden küçük olan, abd liginde çok başarılı olan beyzbol, amerikan futbolu ve basketbol takımlarını barındıran şehir. buradaki insanlar tatillerini orlando'da, tampa'da ya da west palm beach'te geçirirler.
  şehirdeki birinci dil ispanyolcadır. durakta otobüs beklerken zenci bir kadının ispanyolca bilmediği için işten çıkarılmasına isyan ettiğine şahit oldum. porto rikolu, kübalı, meksikalı, venezuellalı, perulu, kolombiyalı hatunlar south beach gecelerine renk katarlar.
  kübalılar buraya gelmeden önce miami bir köymüş derler.
  ... meureate
 9. 9.
  florida eyaletine bağlı güneş şehri...
  ... dom dom bullet
 10. 10.
  kıçı/başı açık hatunLar, kasLı erkekLer, hip hop, parti, seks, uyuşturucu, para, araba, yat, kat... birbirLerinin aynı oLan bir çok insan'a ev sahipLiği yapan, hiçbir çekici yanını göremediğim, göz boyayıcı, saçmaLıkLarLa doLu tatiL yeri..
  ... tucimania