bugün

94.5 frekansından yayın yapan radyo.
(bkz: radyo eksen)
ismi değişmiş, krock olmuş.
http://www.krockfm.net~yapım aşamasında~
şu an dünyanın en gerizekalı dj'nin program yaptığı radyo.
ismini tekrar geri almış olan metehan mert çakır yönetimindeki radyo. nerde o eski tadı efendim...
http://www.rockfm.com.tr/ linkinden dinleyebileceğiniz türkiyenin tek rock radyosu.
bugün ( 20 ocak 2009 salı ) saat 19:00 da yüksek sadakat i, arka koltuk programında konuk alacak olan radyodur.

istanbul 94.5 frekansından ve http://www.rockfm.com.tr adresinden dinlenebilir.
(bkz: okan meric)
rabarba adlı programı ile kent fm tadını yakalamaya çalışan radyodur . asla bir cüneyt kaşeler-mete avunduk tadı vermez ama gene de destekliyoruz.
(bkz: Akşam Treni)
(bkz: pınar demirkaya)
türkiye'Nin tek rock radyosu olup, metehan mert çakır beylerin geyikleriyle beni benden alan radyo. bir de mete'nin zevcesi seyda babaoğlu, "moshpit" adlı oldukça sert br program yapmaktaydı. neden bilmem sonradan kaldırıldı. ne de güzeldi halbuki...
ayrıca her gece yarısı farklı konseptleri olur. bir gece 80ler bir gece alternatif bir gece punk falan. bi türlü hangi gece hangi tür olduğunu bulamadım. ah bi yakalasam...
evet efendim ayrıca bu radyo uyumadan önce ninni niyetine dinlenebilir.
programları ve müzikleriyle dinlenesi kaliteli radyo.
metehan mert çakır'dan baska doğru düzgün bir sesin olmadığı radyo.

ayrıca yazın albüm kazanmıstım göndermediler yazıklar olsun.
Ben gençken bu radyonun adı MAtrix idi sonradan değişti nedense... sabahları mesut süre'nin rabarba programını otobüste dinleyip kendi kendine gülmek suretiyle* insanların dinleyen şahısa deli gözüyle bakması bambaşka bir eğlencedir.*
(bkz: aptülika)
unplugged programında ard arda wish you were here ve comfortably numb unpluggedlarını çalarak beni benden alan radyo frekansı. gadasını aldığım benim.
94.5 frekansından istanbul'da ve internet üzerinden tüm dünyada dinlenebilecek; dj'lerin kalitesi, müzik anlayışı, istikrarlı tarzı ve çizgisinden şaşmayan haliyle muhtemel emsallerinden ayrılan, geriden gelen ve rock müzik yayını yaptığını iddaa eden diğer radyolara tozunu yutturmuş sevimli insanların emek verdiği dinlemesi keyifli bir radyomuzdur.
programlarıyla oldukça beğendiğim radyo. hafta içi her günde metehan mert çakır'ın sunduğu arkda koltuk oldukça bağımlılık yaratan bir program. her gün başka bir konseptte sorular sorulması ve dinleyicilerden gelen garip cevaplarla oldukça eğlenceli geçen program.
trafiği çekilir kılan tek radyo. bir de akşam treni programı gerçekten güzeldir. ayrıca piyasa şeyleri değil de hakiki rock ve metal çalmasıyla takdir toplayan radyodur.
15 mart 2010 günü, 12. yaşını çok güzel bir partiyle kutlayacak olan radyo.

--basın bülteni--

ROCK FM 12. YAŞINDA!

Rock FM, 15 Mart 2010 Pazartesi gecesi Jolly Joker Balans'ta verecegi görkemli doğumgünü partisi ile 12. yaşını kutluyor. Rock FM, 15 Mart 1998 tarihinde yayına ilk başladığı tarihten itibaren ''Türkiye'nin Tek Rock Radyosu'' sloganıyla 12 yıldır yerli ve yabancı rock müziği ve türevlerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

15 Mart'ta Jolly Joker Balans'ta gerçekleşecek olan Rock Fm 12 Yaşında Partisi zengin içeriği ile adeta bir festival havasında geçecek. Partide Aylin Aslım, 110, Cenkhan Alkaya, Kaçak ve Temas canlı performanslarının yanında; Mesut Süre, ilker Gümüşoluk ve Ömür Okumuş'un stand up showları; Arka Koltuk, Sound of Rock, Blues Perişan, Longplay, Gitarist, Akşam Treni ve 12 gibi Rock Fm'in köşetaşı olmuş programlarının geceye özel DJ Setleri ve katılımcılar için Sony Guitar Hero standları yer alacak. Rock müzikle dolu geçecek gecenin biletleri biletix'ten veya etkinlik günü Jolly Joker Balans'tan edinilebilir.

Rock FM ile fırtınanın içinde şimşekleri yakalamaya sizi de bekliyoruz!

Rock FM 94.5, ''Türkiye'nin Tek Rock Radyosu''

--basın bülteni--
Ara sıra radyo dinlememi sağlayan radyo kanalı.
ardı ardına

pink floyd - another brick in the wall
acdc - back in black
black sabbath - paranoid

çalıpta, araba sürerken beni gaza getirip hız sınırlarını aşmama sebep olan radyo kanalı. severek takip ediyoruz.
10 numara radyodur. Rabarbası ayrı, arka koltugu ayrı bir komiktir. En gözde programı ise mesut sürenin sunduğu rabarbadır. Sabahları işe giderken moral depolamamı sağlayan aracıda diyebilirim rabarba için.
sabahları araba kullanırken keyfime keyif katan rabarbası olan radio kanalı.
ama bi tehlikesi var yanınızdakini sallamadan dinliyorsanız bir anda güldüğünüzde size deli gözü ile bakmalarına neden olur. yan arabada ki $ahsın bile ilginç bakı$larına maruz kaldım.

ak$amları 17:00 ile 20:00 arası arka koltuk ile eve dönü$ümü keyifli hale getirir.

(bkz: severek dinliyoruz)