bugün

advanced micro devices.tam açılımı bu şekilde olan işlemci üreticisi firma.ayrıca entegre devre elemanı ve gayet kaliteli ve ucuz işlemciler üretmektedir.ucuz fiyatlara emsali intellerden çok daha iyi performanslar alınabilir.ayrıca:
(bkz: athlon)
(bkz: sempron)
(bkz: opteron)
athlon xp serisinin mükemmeliyeti iyi bir soğutma ile birlikte kullanıldığında kullanıcıya hissettirdiği işlemcinin üretici firma..
beşiktaşlı sözlük yazarı.
alındıran bi yazar,ayrıca ne yazık ki sınıf arkadaşım**
yeni nesil dual core işlemcilerinde ısınma problemlerinin çözüldüğü haberinin mütemadiyen yalan olduğu firma.
nedenini tam olarak bilmediğim halde isminin bana çok sıcak gelmesinden dolayı ve işlemcilerinin grafik programlarında üstün performans sergilemesinden midir nedir takdir edilesi firmadır.*
intelden her alanda milyonlarca * kat daha iyi olan islemci ureticisi. tek bir alanda geri kalmis o da sahtekarlik. *
p4 lere toz yutturan işlemci.vaktinde p4 ü kullanırken beni deli eden işlemcimi değiştirip amd aldığım güne şükrediyorum.ama rivayete göre sadece oyunlarda amd üstün bir performans sergiliyormuş.programlarda p4 ün daha iyi olduğunu söyleyenler var.ben sadece photoshop kullanan biri olarak bu konuda yorum yapamıyorum ama bilen biri varsa lütfen bilgilendirsin.
uü deki kader arkadaşım... beşiktaşlı harbi insan... dost... mezun olduktan sonra maliyenin batmasına olanak sağlayacak maliyeci... leon hastası...
performans olarak p4'ten farkı olmayan işlemci. fiyatı intel'e göre çok daha ucuzdur. bu yüzden alırken bir "acaba ?" dedirtir, ancak bu endişeler yersizdir. yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve hiçbir problem yaşamadım, en kastıran oyunları bile* oynadım.
düzgün, fanı sağlam ve mümkünse sayısı az olmayan bir kasanız varsa asla dert etmemeniz gereken işlemcidir.
1 yıldır kullanıyorum, hiçbir sorun yok. hatta kasa, masamdan daha soğuk.

ayrıca en iyi arkadaşı için,
(bkz: asus)
işlemci modeli yanındaki rakamlar intel işemcilerinin hangisine denk olacağı konusunda bilgi verirdi eskiden. (bkz: pazarlama taktikleri)
(bkz: amd athlon64 3000+) (bkz: intel pentium 4 3ghz) gibi.

güçlü işlemciler üretir. yakında ati yi alacağı konuşulmaktadır...
aynı zamanda ferrari 'nin f1 sponsorlarından biri.
uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 5te takım arkadaşım olması gereken yazar.

(bkz: mutlak suretle)
uludag sozluk bursa hali saha zirvesi 5 te, inanılmaz refleksiyle yaptığı kurtarış sonrası takım arkadaşlarının gönlünde taht kurmuş yazar.
(#409068) nolu entry imde dediğim gibi çıkmış ati yi 5,5 milyar dolara satın almıştır. bu durumda amd ile yakınlaşmış olan nvidia firmasının artık hangi taktiği uygulayacağı merak konusu olmuştur. büyük ihtimal intel ile yakınlaşacak ve intel işlemciler için anakart üretmeye önem verecektir.
gün aşırı bile olsa muhakkak görüşmek durum-mecburiyetinde kaldığım, bursa gibi yabancı bir yerde dost kabul edebileceğim insanlardan biridir... kardeş gibidir... * *
(bkz: adana mumbarcılar derneği) nin kısaltılmış halidir..
güzelde bir binaya sahipler..
(bkz: afferim iyi düşünmüşsün onu)
bu yazar kardeşimiz baki mercimek'in bursa şubesidir. tek başına maç kaybettirme özelliğine sahiptir. * ama takımı uğruna hasta olduğu halde maça çıkmıştır, takdir edilesi bir davranıştır.
yıllarca bizi sömüren intel firmasından bizi kurtaran, muhteşem firma.
ne işlemci, ne dernek, nede ileride doğacak saçma açılımlarla ilgisi olmayan insan evladı...
ayrıca birinci nesil bir yazardır kendileri. * * *
müslüman gibi yaşamak istiyorsan arabistan'a git (?)diyerek,ingilizce konuşmak için ingiltere'ye,fransızca konuşmak için fransa'ya gittiğini düşündüğüm orjinalist yazar.eminim yediği domatesi de kendisi yetiştiriyordur..
araştırma yetisini biraz daha güçlendirir ise tutarsız fikirlerinden arınacağını düşündüğüm yazar insanı.kendinizi okutturun diyor ve selam ediyorum efendim.*
ısınma sorununu bir türlü giderememiş işlemci markası.amd kullanıcılarının en az iki fan ile işlemcilerini korulamarını önermekte de fayda var..

(bkz: ateşli işlemci)
güncel Önemli Başlıklar