1. 1.
  advanced micro devices.tam açılımı bu şekilde olan işlemci üreticisi firma.ayrıca entegre devre elemanı ve gayet kaliteli ve ucuz işlemciler üretmektedir.ucuz fiyatlara emsali intellerden çok daha iyi performanslar alınabilir.ayrıca:
  (bkz: athlon)
  (bkz: sempron)
  (bkz: opteron)
  1 ... zamazingo
 2. 2.
  athlon xp serisinin mükemmeliyeti iyi bir soğutma ile birlikte kullanıldığında kullanıcıya hissettirdiği işlemcinin üretici firma..
  1 ... wondrouss
 3. 3.
  beşiktaşlı sözlük yazarı.
  -1 ... redwinemania
 4. 4.
  alındıran bi yazar,ayrıca ne yazık ki sınıf arkadaşım**
  ... doksanüç
 5. 5.
  yeni nesil dual core işlemcilerinde ısınma problemlerinin çözüldüğü haberinin mütemadiyen yalan olduğu firma.
  1 ... thuglove
 6. 6.
  nedenini tam olarak bilmediğim halde isminin bana çok sıcak gelmesinden dolayı ve işlemcilerinin grafik programlarında üstün performans sergilemesinden midir nedir takdir edilesi firmadır.*
  2 ... mya
 7. 7.
  intelden her alanda milyonlarca * kat daha iyi olan islemci ureticisi. tek bir alanda geri kalmis o da sahtekarlik. *
  3 -1 ... serji
 8. 8.
  p4 lere toz yutturan işlemci.vaktinde p4 ü kullanırken beni deli eden işlemcimi değiştirip amd aldığım güne şükrediyorum.ama rivayete göre sadece oyunlarda amd üstün bir performans sergiliyormuş.programlarda p4 ün daha iyi olduğunu söyleyenler var.ben sadece photoshop kullanan biri olarak bu konuda yorum yapamıyorum ama bilen biri varsa lütfen bilgilendirsin.
  ... hakande84
 9. 9.
  uü deki kader arkadaşım... beşiktaşlı harbi insan... dost... mezun olduktan sonra maliyenin batmasına olanak sağlayacak maliyeci... leon hastası...
  1 ... don santino corleone
 10. 10.
  performans olarak p4'ten farkı olmayan işlemci. fiyatı intel'e göre çok daha ucuzdur. bu yüzden alırken bir "acaba ?" dedirtir, ancak bu endişeler yersizdir. yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve hiçbir problem yaşamadım, en kastıran oyunları bile* oynadım.
  ... denizci cakabey