bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kaliteli bilgisayar parcaları üreten, özellikle anakartta ve ekran kartında iddialı olan marka.
    3 -1 ... manson
  2. 2.
    anakartlarında voltaj düşüklüğü yaşatan boardumsu üreten firma. lakin yeni nesil uydu kartları para basıp alınası.
    ... thuglove
  3. 3.
    laptop markası.
    1 ... trablus
  4. 4.
    Bilgisayar alanında kalitesini konuşturan markadır.Anakart,Ekran Kartı,Kasa,PSU,Laptop gibi birçok alanda üretim yapmaktadır.
    ... timucinberk
  5. 5.
    ekran kartında * bir numaradır.
    ... lock
  6. 6.
    amd için en iyisi.
    ... trinfr
  7. 7.
    daha iyisi * (bkz: epox)
    ... serji
  8. 8.
    hayatımda gördüğüm en kalıteli bilgisayarlar ve parcalarını ureten firma.fakat ne yazıktır ki sahip oldugum
    ASUS_DRW-1608P2S dvd-rw de yapmıs oldugum firmupdate sonucunda dvd mım spastikleşmesi sonucu beni hayatımdan bezdiren marka.
    1 ... memolf
  9. 9.
    işbu entry'nin girildiği cihazın markası. kesinlikle çok sağlam ürünleri var şeklindeki bir genellemeden özele gitmek gerekirse, * müthiş sağlam işler çıkarıyor bu adamlar. aldığımın dördüncü günü son derece gerzek bir biçimde * otobüsün içindeki su dolabında, * trakya'nın o 'vasat' yollarında 4.5 saatlik vibrasyona maruz kadığı halde dağılmamış, hatta günde birkaç kez duyulan 'yeşil kurbaa vırraklaması' dışında bişiicikler olmamış cihazın üreticisidir. hepsi böyle ise gözükapalı tavsiye ediyorum...
    1 ... cryptic
  10. 10.
    daşşş gibi laptoplar üreten tayvanlı, çekik gözlü, seksi şey.

http://www.hs.com.tr/urun...unkodu=ASUS.NB.S6WF166DRL
    ... bahdeniz