bugün

türk mizah tarihinin en kötü çizeri ve mizahçısıdır.
finallerin bitmesinin ardından izmir'de bios bar'da * yapacağı stand-up gösterisini 22 ocak'tan 29 ocak'a alarak gösterisine gelecek büyük bi öğrenci kitlesini elinden kaçırmış, ticari zekâsı sıfır mizah yazarı. izmirli üniversitelileri üzmüştür. hasta ruh ismail'in sahibidir.
bugün bursa leman kültür'de sahne almıştır. en ön masada sahnenin dibinde izlemişimdir. sadece 45 dakika sahnede kalmıştır. ara verdi sandık meğer bitmiş. güldürmüştür, eğlendirmiştir. fakat abicim bir anlatış tarzı bu kadar mı cem yılmaz'ın aynısı olur. vurgulama olsun, hareketler olsun, mimikler olsun. nedir ya bu? özgün bi stand upçı göremiycek miyiz?
biraz peltek konuşuyor deyip ses tonunu başka birine benzettiğim mizahçı insandır.yazılarında geçen "bas gitar,bir ruh hastasıdır." ve "özgürlük,devrilen tuzluğun içinden masaya dökülen tuz taneleridir." gibi cümleler ne hoş düşündüğünün göstergesidir.
son zamanlarda düşen performansını yeniden yükseltmiş olan uykusuz yazarı. son iki-üç haftadır baya sağlam yazıyor. geçen hafta okuyunca "baya iyi yazıyomuş lan, niye daha önce farkına varmadım ben bu adamın" dedim kendi kendime. sonra sözlüğe girip başlık kısmına adını yazınca performansında düşüş olduğu hakkında yazıları gördüm. demek bu yüzdenmiş, ama şimdi iyi. hep böyle kal alpay. *
"özlemim özlemim" diye dolaşan çook sevdiğim yazar-karikatürist.
he unutmadan birde bisikleti var *
old city comedy club da perşembe akşamları stand up gösterisi yapan fakat nacizane önerimin uykusuz dergisinde kariyerine devam etmesi gerektiği yönünde olan şahıs.dergide çıkardığı işler gerçekten muhteşem ama old city de olmuyor be abi. evet bir cem yılmaz beklentisiyle de gitmiyoruz oraya ama daha önce orada ömür okumuş gibi bir adamı izleyince alpay erdem biraz düşük kalıyor.
tamamiyle espirilerinde sistemli çalışan gayet ilerde başarılı olabilecegini düşündüğüm stand-up'a devam etmesi gerekn uykusuz dergisi 'ben' köşesi yazarıdır.
bugün eskişehir'de stand up yapacak olan güzide karikatürist.
yazılarını bayılarak okuduğum karikatürist. her perşembe sabahıma renk katıyor sağolsun*
bu akşam eskişehir 6.45 cafe bar da saat 21.00 de sahne alacak karikatürist.
nerede; programına davet ettiği profesöre sebzenin meyvenin yararlarından bahsettirirken kameramana çek domatesi çek marulu çek maydonozu diye çırpınan bi esra ceyhan görürseniz elleşmeyin ona. o çok güzel bi insan.
bırakın öğretsin bize domates hangisi maydonoz neye benziyo.
biz bilmiyoruz çünkü.
uykusuz 'un geçen haftaki sayısında, " domates suyu içen insandan biraz tırsarım " demiş ve otobüste kıkır kıkır gülmeme sebep olmuştur. alpayım erdemimdir.
26 Nisan'da Bursa Leman Kültür'de sahne almış güzel insan...Can Yücel seven, yıllar evvel bisiklete olan ilgimi yeniden canlandırmış insan...
sitesindeki videolarla ne kadar hasta ruh olduğunu kanıtlamış insan. çok benziyoruz diyorum bazen. sonra vazgeçiyorum.
olmaz olsun.
mimikleri adamı delirtiyor. izle izle sesini duymaktansa hareketlerine kapılıyor insan.
isviçreli bilim adamlarına göre hiç komik olmayan,uykusuz ekibi arasında nasıl barınabildiğini düşündüğüm insan.
uykusuz' un son sayısında (2010/22) kahkaha krizine sebep olan yazar.

"sergen yalçın futbolu bırakınca gençleşti."
"eğer sahnenin ortasında milleti ateşlemek için tek başına dans eden bir kız varsa ben onu desteklerim, ben ona arka çıkarım."
"bağış erten de bir acayip adam. ben şimdi hiçbir şehrimizin de ismini verip öyle olsun hiç istemiyorum, hadi şehrimize öylesine bir isim koyalım, pataka olsun. 'pataka' dan adam çıkmaz' diyiveresiye, 'pataka o kadar güzel bir şehir ki pataka' dan adam niye çıksın' diyiverdi.

sen çok yaşa e mi..
yazılarında içtenlik ve sadelik hakim olan, arada bir gülümsetmeyi başaran bir karikatüristtir.
hasta ruh adlı gösterisiyle turneler yapan karikatürist, yazar-çizer güzide bir abimizdir.
seni tanıyamıyorum diyebilecek kadar tanıdın mı gerçekten hiç kimseyi. alpay erdem
bu cümleyi kurabilcek kadar yetenekli olduğunu düşündüğüm yazar/çizer.
hiç komik gitmeyen bir yazısında birden kahkaha atmaya sebebiyet veren başarılı mizahçı.
Yazılarında kendimi bulmam nedeniyle güldüğüm karikatüristtir.
taksi temalı 11880 reklamında oynamıştır. o değilse bile acayip benziyor kimse o eleman.
artık kendisini sevemedğim, sevmeye de zorlamadığım yazar çizer eleman abi.