bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    orjinal ismi insomnia olan bir stephen king kitabı
    4 -1 ... diyonsos
  2. 2.
    l-manyak'ta bir bölümdür .
    4 ... gerko
  3. 3.
    Saatler sabahı çalıyor yine
    Bir gece lambası bir ben uykusuz
    Kulağım hep senin ayak sesinde
    Bir şu kaldırımlar bir ben uykusuz

Yaralı yüreğim her an pusuda
    Şafakla dönersin hani olur ya
    Şimdi bütün şehir derin uykuda
    Bir şu yaralı gözler bir ben uykusuz

Bir tek o şahitti son akşamında
    Yeniden yanarım her yanışında
    Ben gibi kimsesiz köşe başında
    Bir sokak lambası bir ben uykusuz

Nöbetteyim sokaklarda
    Gözlerim hep şafaklarda
    Sense benden uzaklarda
    Bir gece bekçisi bir ben uykusuz *
    4 ... mulayim
  4. 4.
    umut sarıkaya, uğur gürsoy, yiğit özgür, oky, memo tembelçizer, ersin karabulut, deniz ensari, yılmaz aslantürk, yavuz öztürk, vedat özdemiroğlu, barış uygur, fırat budacı, ve aradaki alakayı tam kestiremediğim engin günaydınla yayın hayatına 5 eylülde başlayacak dergi.ilk bakışta tam bir all-stars havası veriyor umarız beklentileri karşılar.başarılar dileriz.siteleri için http://uykusuzdergi.com/
    9 ... archvile
  5. 5.
    5 eylül'den itibaren her çarşamba bayiye uğramamızın sebebi olacak olan dergi.
    5 ... fehimsiz ekmek
  6. 6.
    beni sevinçten takla attıran dergisel birleşim. büyüsel karışım. umarım güncel ve siyasi mizaha iki sayfadan fazlasını ayırırlar. umarım ersin karabulut sandığının içinden bağırmaya devam eder. umarım 5 eylül tez gelir.
    5 -1 ... kural baltay
  7. 7.
    (bkz: sleepless)
    3 ... maskelibalo
  8. 8.
    5 eylülde gazete/dergi bayilerinden kapış kapış gidecek olan dergi. bekledigim isimler dışında ender yıldızhan ve vedat özdemiroglu ile "oha lan oha ayı mısınız!?" tepkisini vermeme sebep olmuş oluşum.
    2 ... darklove
  9. 9.
    heyecanla beklenen yeni dergi. penguen ve leman'ın korkulu kabusu olacak gibi.

edit: ilk sayısının çıkmasıyla beraber görünen o ki, penguen'in liderliğine son vermiş olan dergidir.
    3 ... mikserde yuzen balik
  10. 10.
    bu derginin çıkmasıyla memo tembelçizerin -söylemek istemesem de- biraz kaypak bir adam olduğu ortaya çıkıyor lakin penguenin ilk dağılmasıyla fermuara gitmişti bu abi. ordan sonra tekrar penguen'e döndü. şimdi pengueni yine satıyor uykusuza geçiyor. ileride tekrar penguende görürseniz şaşırmayın.
    6 -1 ... archvile