bugün

entry'ler (328)

behzat ç yi sevmenin nedenleri

bizden biri gibi olmalarıdır.

seks yapmayı bir bok sanan insan

seks yapmamayı bir bok sanan insandan iyidir.

dostum senin çıktığın kızı her ortamda yedim ben

kızdan daha çok bunu söyleyen hıyara sövmek daha doğru olur. puşt adam sanane lan, ne koyduda sana bunu bana söyledin derler.

bir kıza merhaba demek

sekse davetiyedir. şaka lan şaka bu arkadaşında olabilir, abartılmamalıdır.
selamun aleyküm desen daha iyidi ama olsun merhabada iyimiş.

iz bırakan kitap cümleleri

"bu oda karanlık"; diyordum "bu oda yalnız bugün değil, her zaman böyle karanlık.. burada kitaplarımla ben yaşarız ve bize aydınlık getirecek kimsemiz yok, ben burada yalnızlığı bardak bardak içiyorum. ve ihtiyar kanepelerle konuşmak istediğim zaman, onlar artık bana anlatacak yeni bir şey bulamıyorlar.. sen bu odaya hiç görülmemiş bir şey gibi geldin.. bu sarı duvarlar, bu yıllanmış eşya seni bir daha unutamazlar. bana her gün senden bahsedeceklerdir. onlar da benimle beraber seni arayacaklar, buraya her girişimde sorucu gözlerle bakarak "nerede o?" diyeceklerdir. tahmin etmiyorum ki senin bulunduğun yerler buradan daha aydınlık olsun. buraya gelmek, tekrar başını göğsüme koymak, ellerini böyle yumruk yaparak avucuma vermek istediğin anlar olacaktır. o zaman hiç düşünmeden gel; beni kitaplarımın temiz arkadaşlığından ayıracağından korkma, ve bu eve girerken içinden hiçbir tereddüt geçmesin: bu odanın eşiğine bilmem şimdiye kadar senden daha temiz biri ayak bastı mı?"

sonra elimi yanağında gezdirerek sordum.
"geleceksin değil mi?" *

sevişme sırasında eksi puan kazandıran şeyler

kadının koyun gibi yatması.

kafir diyen kafirdir diyen kafirdir

birde bunun 4 bilinmeyenlisi vardır. kafir diyen kafirdir diyen kafirdir, diyen kafirdir.

regl olan sevgiliye ve şimdi reglamlar demek

aslında regl olan sevgilinin reglamlar demesi daha bir güzeldir. cinsel ilişkiye reglamlar girmiştir.

erkeği sempatik gösteren detaylar

beyler! * güzel bir gülümseme yeterlidir. genelde bununla çok can yaktık.

1 96 lık zencinin yapamayacağı sporlar

jokeylik şaka şaka. ciritle atlama. iki cirit fazla bu spora.

mavi göz vs yeşil göz

tüm kadınların gözlerimin rengi için kaldıkları durumdur. kimi dolar yeşili der, kimi akdeniz mavisi. onlar tartışadursun. ben malı götürmekle görevliyim.

burak aksak

twitter'da yaptığı ağır melodram söylemler güzel olmasına güzeldir ama bir süre sonra adam da tam dert adamı, keder adamı diye söylenmeye yol açar.

kürtlerin hakkını savunan kesin kürttür kafası

ben de yer yer savundukça bu damgayı yemişimdir. ulan izmirliyim, beyaz tenli, dolar yeşili gözlerim var ama "adam bana kürt müsün" dedi. ben de nejat işler gülüşü yaparak. " olsam ne olur lan, ne farkeder?" diyerek ortamı civelek civelek koşarak tekettim.

sevgilisini dünyanın en güzel kızı sanan erkek

okulun en çirkin kızıyla öylesine, takılmalık başladığım ilişkimde günler, aylar geçtikçe beni kendisine çeken hatun kişisini aklıma getiren erkektir. yoksa bu ben miyim lan?
o çirkindi ama ben onu afrodit sanmaya başlamıştım. en sonunda bana ruhsal bir tokat attıktan sonra bir sene de kendime gelememiştim. nasıl aşık ettiyse artık. biz arkadaşlar arasında büyü yaptığına kanaat getirdik ama gerisi bilmece.

cemal süreya

sosyal paylaşım sitelerinde tiki kızlar tarafından paylaştıkça kemikleri titreyen üstat.

kıskandırmaktan zevk alan erkek

aslında böyle bir erkek yoktur diye karşı çıktığım erkektir. aklı başında, sağlıklı bir ilişkisi olan bir erkek kıskandırmaktan zevk almaz. şöyle bir acı durum vardır ki; herşeyini kaybetmiş, ilişkisi bitme noktasına gelmiş bir erkek acaba hatunu tekrar aşık edebilir miyim? onu son bir gayretle tekrar şevke davet eder miyim diye? son bir çırpınış gösteren erkek vardır. hoş, başarırı mı? sanmıyorum.

esra erol un ayda 140 bin lira kazanması

en azından iyi bir amaç için bir program yapıyor * ve o parayı kazanıyor dediğim olay ve ardından recep tayyip erdoğan'ı düşünüp yaptıklarını ve kazandıklarını, benim dünyam karardı. ben ağlamaya gidiyorum gençler. öptüm. kib.

aklina her seks geldiginde kenara 1 tl atan abazan

o paraları biriktirip, rus hayat kadınına yatırabilir.

uludağ sözlük kürtçe dil seçeneği

türkçe'den sonra en çok kullanılan etnik dil kürtçe'yle başlayıp diğer dillerle devam etmesi gereken durumdur.

aykut kocaman

deplasmanda 5 puan toplamış sivasspor'a 3 puan veren adam.