bugün

entry'ler (6407)

volkswagen polo

(bkz: Atom karınca)

meral akşener

En önce bir kadın olduğu için bu seçimde bir oy hediye edeceğim. Olur da işe yararsa Duruşumuz düzelir biraz. Sonra chp’ye oy vermekten veya boş oy kullanmaktan iyidir.

e devlet alt üst soy bilgisi sorgulama

Dedemin tüm gizemini koruyarak soyu hakkında sıfır bilgi verdiği, anne tarafından ise ‘bulgariya’ya ulaştığım sorgulamadır. Sonuçta hayatımda değişen bir şey olmadı.

stockholm

An itibariyle bulunmadığım şehir. Bu yüzden fazlasıyla eziğim. Düşünsene stockholmde değilim şu an. ama orada olan bi uuser’ımız var, Sadece voov.

meral akşener

Siyasetteki varlığı sayesinde chp’nin yaptığı saçmalıklara fazla sinirlenmediğimiz bir süreç geçirmemize vesile olmuştur. (bkz: canan kaftancıoğlu) Öyle de iyi gelmiş, ufak bir umut olmuştur.

ağzı laf yapmayan yakışıklı erkek

yakışıklıysa konuşmasındır zaten. dursun işte öyle zaten ona bakıyorlar. Biz yatıp ölelim o zaman:)

arif v 216

gayet güzel bir film olmuştur efendim. Osuruğa gülmek yerine bu filme gidin de ince göndermelere gülün. Eski istanbul havasını taşıması da ekstra muhteşem zaten.

Recep ivedik gişesinde kavga eden adamları düşündükçe bu filmin beğenilmemesini ben hazmedemiyorum. O yüzden cem yılmaz her zaman rocks.

nur yerlitaş

(bkz: Varoş)
(bkz: Sonradan görme)

Öyle çok kazanmakla kurtulamıyorsun bunlardan maalesef.

özlem tekin

Türkiye'den şöyle bir kadın geldi ve geçti. Yeni Türkiye'de ziksen bulamazsın, o yüzden enjoy:

http://www.youtube.com/watch?v=Xob109_AdHw

Uyuşturucu 45 yaşına geldiğinde seni de böyle dipdiri gösterecekse ve türkiye'de seni emsal yapacak başarılar sunacaksa sen de iç idiot?

aşağıladığınız sürece size oy vermezler diyen tip

O zaman bir kere daha aşağılayalım bir kere daha oy vermesinler, zira artık gerek de yok. demokrasiyi toptan söküp aldılar sonunda, aşağılanmakta başka bir yaklaşımı haketmiyorlar.

dünya liderlerinin rte yi araması

iyice ayağa düşmüşüz tebrikler bize.

idam referandumu olursa yazarların verecekleri oy

Hayırdır. idam cezasıyla ne vatan hainleri idam edilir ne de tecavüzcüler veya hırsızlar. sadece akp'nin oyununu bozanlar idam edilir. Akp'nin tekerine çomar sokan adamların idam edilmesi için de asla evet demem. Keza akp'nin yanında olduğu herhangi bir şeye asla evet demem.

hollanda ya karşı alınan ilk yaptırım kararı

Ekonomik olarak hollanda'yı zor durumda bırakacak yaptırımdır. Bakanımızın yaptığı gibi yunanistan'dan karayoluyla gelmeye kalkmazlar umarım:(

fatma betül sayan kaya

Koskoca ülkeyi ayağa düşüren şuursuz ve şirret akp'lilerden sadece biri. Tüm dünyanın gözünde çingene gibi olduk iyice.

bunlar korkak nazi kalıntısı faşistler

(bkz: Ülkenin ağzına sıçıyor durduramıyoruz)

kaldırılan atatürk heykeli ile dalga geçen işçi

(bkz: Amele sümüğü)

başına taş yağsa rte den bilen kaniş

ohal döneminde istese o düşen taşın sülalesinin giydiği donu tespit edebilecek bir rte'den bahsediyorsak doğru yoldadır. ayrıca kaniş sensin, taş da sana girsin. başına taş düşse derken bahsettiğin şey de şehrin göbeğinde 15 polisi şehit eden, şehrin iki yakasından da full hd izlenebilen "terör(!)" saldırısı bu arada. mk çomar parçası internet bulmuş da fikir beyan ediyor.

10 aralık 2016 istanbul beşiktaş patlaması

cumhurbaşkanının şehitlere rahmet dilediği, ankara büyükşehir belediye başkanının "allah beni korudu" dediği, akp milletvekilinin patlamadan 2 buçuk saat sonra sadece başkanlığın meclise sunulmasını tebrik ettiği saldırıdır. aynı olay örgüsünü mütevazi bir avrupa ülkesine uyarlayın. tüm ülke vatandaşları bu hükümet ile gangbang yapardı.
adamın partisi son seçimlerde tek iktidar olamadı ve tüm ülkede terör zirve yaptı. açık açık 400 milletvekili verin bu iş bitsin dedi; verildi, ortalık duruldu. şimdi başkalık için uğraşıyor, ortada yine aynı senaryo. olayın üstünden henüz birkaç saat geçmişken "başkanlık sistemi gelince bu patlamalar bitecek" diyen açıklamalar görüyoruz. azıcık utanın mk, insan bile değilsiniz. biz sizin yerinize utanmaktan sıkıldık.

konya da ayaküstü herkese ders veren teyze

Sonra avrupa neden türkiye'yle müzakereleri kesme kararı aldı. Ben olsam yüzüne bakmazdım. Bu ülkenin yüzde ellisinden fazlası bu kadın. Katlanılır gibi değil bunun beni yönetiyor oluşu ya. Dur bakıyım, ay gerçekten inanamıyorum.

dünya dönüyorsa kanıtlayın

şu an baktığında gördüğün gökyüzünün (güneş, yıldızlar, bulutlar, ay vs.) bir saat sonra daha batıya kaymış olması bir kanıttır.
merkezkaç kuvvetinden, bu kuvvetin olmaması durumunda çekim gücü çok yüksek olan bu devasa kürenin bizi yerin dibine sokacağından filan da bahsederdim ama anlamazdın, anlamazdın.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.