bugün

sezen aksu nun eski vokalisti olan popçu. duvar şarkısı harikadır tadından yenmez ama malesef diğer şarkıları için aynı şeyi söyleyemicem. şekil-a için;

(bkz: ziyaretcim olma refakatçim ol)
bir diğer guzel sarkısı için;

(bkz: amacım yok)
deniz türkali nin kızıdır kendisi..
duvar şarkısı ile tüm askerliğimi geçirmiş olduğum, beni en duygusal, en korunmasız halimde yakalamış şarkıcıdır. kızgınım ona...
bizi duvarlara carpıta carpıta kendıni dınleten ve buyuk keyıf veren sesin sahibi
geçen sene bursa'da parktaki açık hava'da verdiği konserle gönülleri fetetmiş insandır. bitmesinin istemediğim nadir konserlerden biriydi.
yüreğine sağlık..
mayıs ayının son gunlerinde gerçekleştirilen (bkz: Kütahya tanıtım günü) etkinligi cercevesinde birinci gün konser vermiş olan sanatcı.
(bkz: çakma sertab erener)
müziklerinde değişik bi çekicilik olan müzisyen. dinlerim arasıra.
sezen aksu tezgahında sekil almıs bir sestir,duvar sarkısının sözü müzigide sezene aittir kaliteli bir ses iyi bir yorumdur.
ünlü italyan şarkıcı ernesto casalininin kızıdır aynı zamanda
görüntü olarak sertab erenere benzerliğiyle dikkat çekmektedir
duvar isimli şarkısıyla ün yapmış daha sonraki şarkıları vasat diye adlandırdığımız pop şarkılarını geçemeyecek olan şarkıcı.
italyan lisesi mezunudur aynı zamanda.
dokunma bana adlı şarkısı dillere destan bir şarkıdır.
vedat türkali'nin torunu!
iyi bir şarkıcı olan ama aranjmanlarını sinan akçıl yaptığı için bir yerden öteye gidemeyecek şarkıcı.
duvardan sonra dokunma bana ile kendi tarzını oturtmuştur. bu tarzda başka şarkıları dinlendiğinde hemen zeynep casaliniye ait olduğu anlaşılabilir. iyi midir kötü müdür tartışılır.*
bir sertab erener klonu. özellikle yapıyor(lar) galiba...
ben o duvarlara carpa carpa nasır tuttum

aglaya aglaya yosun tuttum

diyen harika sarkici.
"şimdi eskiye döner mi?
dönse de buna değer mi?
cevaplasana
insan aynen durur mu?
ayrılık kolay oyun mu?
dokunma bana"
kısmıyla oldukça beğendiğim bir şarkının * yorumcusu.. duvar şarkısıyla da aynı tadı vermiştir kendisi.. ama çok sık duyulmasından mıdır bilinmez, oldukça kalietli görünsede bu şarkılar, bi süre sonra bıkkınlık yaratır.. oysa ki dinledikçe güzelleşmelidir..... sanki.........tarzı gereği yani....
(bkz: dokunma bana)
dinledikçe güzelleşen şarkılara sahip olan ve bunun en büyük sebebide güzel sesinden kaynaklanan şarkıcı.
sesi çok güzel olan kendiside çok şeker olan şarkıcı. umarım hep hayatımızda olur.
dokunma bana'yı üstüne söyleyebilecek bir baska insan tanımadıgımız insan.
güzel sesinin yanında bir de çevreci özelliğiyle tanınan şarkıcı.