bugün

o adamla napcak çok merak ettiğim iyi sanatçıdır.hiç mi kimse engel olmadı ya buna.
"begonvil restoranın sahibi, kendinden altı yaş büyük tahsin berk"

böyle okuyunca çok karizmatik ve zengin bir işletmeci olduğunu varsayıyoruz ve fotoğrafa tıklıyoruz.
bir güzel şok oluyoruz.
(bkz: armudun iyisini ayılar yer)atasözünü animsatan haber!

Sizde sayfadaki (http://www.hurriyet.com.t...atti/15571554.asp?gid=222)
yorum yapan bahtsiz bedevi´nin duasin´a "Bu mübarek ramazan ayında şu bahtsız kullarına da Tahsin amcanin şansınsan nasib eyle yarabbi !!!" ...Aaaaamin! demek düser.

hem yahu, önemli olan tip degilki. (bkz: adam olun lan!)
gönül bu, ota da konar .oka da ama bu adam bildiğin at sineği lan.
evliliğinin herkesi niye bu kadar ilgilendirdiğini merak ettiğim kadındır. armudun iyisi filan da demişler. neresi iyi la bunun, bildiğin kurtlanmış çürük armut bu.
aşık olduğu insanla evlenerek bütün eleştirileri üzerinde çekmiştir. eminim bu eleştirilerin yapılacağını biliyordu. zaten aşk bir reddediştir demiş şair. mutluluklar.

(bkz: genç şekilciler rahatsız)
tip olarak safinaz'ı andıran şarkıcı. temel reis'ini de bulmuş (adamın bir tek piposu eksik), mutluluklar diliyoruz biz de...
sanırım "yemekteyiz hasan"la evlenmiş.

valla o lan.
damadı görünce bi tarafımla gülmeme neden olan düğünün gelini.tamam kadın da dünya güzeli değil de göz var yani...
(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)
(bkz: mehmet tahsin berk)
söylediği şarkılar güzel. hatta duvar tartışmasız güzel. ama yok abi ses kötü. bir kez canlı performansını dinleme gafletinde bulundum, kafamdaki tüm zeynep casalini profili yerle yeksan oldu.

bu arada tipinin kimseyi zerre ilgilendirmediği bir adamla evlenmiş, yuva kurmuş. allah mutlu etsin.
Evlenmiş dediler ... hemi ???
(bkz: oyle boyle deduler elumize verduler)
Çakma sertap,casalini soyadıyla küçükken bana salak salak şeyler söyleten insan
aşık olduklarına inanmak istiyorum.
hatta ekran karşısına geçip kanıtlamalarını istiyorum.
değişik duygular içerisindeyim.
bendeki anti-feminist dalgayı kesen ilk dişi insan.
bu sabah gazete baabası kılıklı bir adamla evlendiğini öğrendiğimde içimden "yok artık" geçiridiğim güzel sesli güzel insan.
evlendiği kişi farklı 'frekans'tan* biri gibi görünmekte olan şarkıcı. bir de otuz kilo mu ne vermiş denilmekte. bana bilhassa boynundan anoreksiya'ya girmiş gibi hissettirdi. belki evlenince sorunları çözülür tabii madden- manen ne bileyim.
" gönül bu ota da konar... " * sözünü aklıma getiren şarkıcı.
gözlerim beni yamultmuyorsa yemekteyiz hasanın kısa saçlı türü ile bir fotoğrafını gördüm kocası yazıyordu.
uzaylılar tarafından ele geçirildiğini düşündüğüm sanatçı. ulan davul bile dengi dengine arkadaş, tamam hatun 40 yaşında ama vardır bunda bir ibnelik, aldım kokuyu ben.

Not : Amca'da ki christoph daum benzerliği de gözümden kaçmadı.
--spoiler--
Birbirimize çok uygunuz, marjinal de bir hayatımız var. Bizim için maşallah deyin.
--spoiler--
Mutluluk pozları vermişlerdir. Benim asıl üzüldüğüm konu ise zeynep casalini' nin anoreksia olacak kadar zayıflamasıdır.

http://kelebekgaleri.hurr...px?cid=38989&rid=2368
amacının olmadığını kelebek bıyıklı, beline gelen bir adamla evlenerek bize tekrar kanıtlamış olan şarkıcıdır efenim.
(bkz: aşk evliliği)
hakkında bu kadar çok entry girilince öldü sandım. ama daha kötüymüş be ya.
ha bu kadın da matah bişey değil zaten ama olsun lan.
aşkın gözü kördür ama bu kadar olmaması gerekiyor. büyük bir ihtimal para için evlenmiştir. sadece kendisini yazık diyebiliyoruz.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar