bugün

kısa boyuna karşın güzelliği tartışılmaz şirinlik abidesi sanatçımız.
türkiye'ye eurovision'da 1.liği getirmiş olan, müzik dünyasına sakin ol! adlı albümle giren başarılı şarkıcı.
Mükemmel sese sahip, Türkiye'nin björk'u.
çok etkileyici ses sahip şarkıcı. eğlendirirken can acıtabilir. can acıtırken de eğlendirebilir.
1964 yılında istanbul'da dünyaya geldi. Erken yaşlarda müzikle tanışan Erener, hassas bir yapıya sahipti. Hassas ve ince yapılı bu minyon kız, bir yandan onu çok erken bir yaşta, 11'inde yakalayan, tüm hayatını etkileyen kolit hastalağıyla, hastanelerle boğuştu, bir yandan ilk ve orta öğrenimini sürdürdü. Hastalığın verdiği acılardan, hasardan kendisini mutlu eden bir çıkış bulmuştu; annesi ona ilk piyano dersini aldırmıştı ve gelecek yaşamının özünü keşfetmesine neden olmuştu: Müzik.
levent yüksel'le ilişkisini noktaladıktan sonra adı demir demirkan'la anılan şarkıcımızdır.
sesi ve ingilizcesi mükemmel olup görsel yönden biraz daha artistik veya farklı olabilseydi dünya çapında farklı bir kimlikte olabilirdi. yine de sen bizim birincimizsin denilen sanatçılarımız arasındadır.
levent yüksel le olan ilişkisini noktaladıktan sonra kişiliği ile gözümden düşen, şarkıları çok hoş olan dinlenilmeye değer popçu, örovizyon kadın.
dun gece kutahya da bir konser veren ve sagolsun butun gecenin icine eden kisidir sertab..bu ne bicim ses,bir insan konser boyunca aaaooo diye bagirir mi arkadas..yok yok,olmamis
birlikte olduğu erkelere göre yaptığı müziği değiştirmesiyle diğer bir sibel tüzün vakasıdır kendisi. malumunuz demir demirkan ile birlikteyken rock yapmaya başlamıştır. tüm bunlara rağmen türkiyede adam gibi müzik yapanlardandır ve sesi de güzeldir. ayrıca sertab gibi kanaatimce piyasa kaygısı güdülmeden yapılmış çok başarılı bir albümüdür.
club havasından etkilenerek iki ünlü dj ile anlaşarak bilinen şarkılarınının club versiyonlarından oluşan yeni çalışmalar yapmaktadır.

sertab erener Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.