bugün

sanatçı kelimesinin anlamının yerlerde süründüğü ülkemizde bu sıfatı sonuna kadar hakeden ender şahıslardan birtanesidir. uzun yıllar tını adlı bir grupta solistlik yaptıktan sonra müzik kariyerine solo albümler yaparak devam etmeye karar vermiş ve bu şekilde sonuncusu geçen hafta olmak üzere 6 adet albüm çıkarmıştır.

(bkz: beni rahatta dinleyin)
(bkz: köprüden önce son çıkış)
(bkz: tüm hakları yalnızlığıma aittir)
(bkz: orjinal altyazılı)
(bkz: uzun uzun) (double albüm - konser)
(bkz: bir devam filmi siyah beyaz türkçe dublaj)
bir devam filmi siyah beyaz turkce dublaj adlı albümüyle geri dönen kaliteli rock yıldızı..
içimden şehirler geçiyor
Her durakta duruyor
inmiyorsun
Seni en sıcak ben öperdim
Kim bilir ama sen bilmiyorsun..

o kadar güzel şeyler yapıyor ki hayran kalmamak mümkün değil.. hüznün çok yakıştığı * sanatçılarımızdan biri. umarım daha uzun seneler böyle şarkılar yapmaya devam eder..
(bkz: buralardan gitme)
(bkz: lavinya)
"sen kimsin yıllardır şarkılarıma sığmayan
sen kimsin bana sağır cağırdıkça kaybolan
beni oyuncaksız bir çocuk gibi gözü yaşlı koyan
durulmuşken süt liman yine yeni baştan"

der.
aşkı ve aşk acısını mükemmel bir şekilde anlatan sanatçı...
kapali tribüne takılır, şairler sofasında rastlamak mümkündür.
yaşantımın her durağında bir anısı olan sanatçı. türkiye'nin en iyi söz yazarı. bu kadar iddialı konuşturabilen, tek...
içimdeki sessiz harflerin sesli hali.
iyi söz yazarı besteler fena değil ama hala detone söylüyor malesef
rockçı olamayacak kadar düz bir müzisyen..
ağaç kısmına dair yorumum yok..
(bkz: nadas)
buralar soğuk gibi süper bir parçaya sahip şarkıcı.
ocak 2006 da yepyeni albümü Bir devam filmi siyah beyaz Türkçe dublaj ile karşımıza çıktı. *
radikalde spor yazıları yazan beşiktaşk aşığı büyük insan. bir röpartajında en sevdiği tezarühatın ne olduğu sorulduğunda; "ya ne yalan söyleyeyim, zıpla zıpla zıplamayan ibne" diyerek insanın bünyesini keyiflendirmiştir.varolsundur, sağolsundur.
her daim hüzünlü, biraz sinirli, ağlamaklı şarkıcı abimiz. şarkıları iyi hoş da bazen bu ağlaklığı baymıyor değil hani.
güzeldir her eseri,aynı zamanda saat 11:45 expresi isimli filminde oyuncu gcinenlerin cogunu cebinden cıkarmıs bir sanatcıdır,rock müziğin hakkını veren ender isimlerdendir. sagolsundur,varolsundur.
11 mart cumartesı gunu televızyon makınesıne cıkmıs, mor gozluklerı ve takım elbısesı, mor gomlegıyle karızmasını bır kez daha ıspatlamıs olan zarif, alcakgonullu süperli insandır.. o kadar efendı ve yerını o kadar ıyı bılen bır adamdır kı ebru destan ın bu sızın ılk albumunuz di mi? sorusuna; hayır bu benım dorduncu albumum demıs ve aslında cok ta guldurmustur.. bir devam filmi siyah beyaz turkce dublaj son saheserıdır..
3 hece 8 harf sadece Beşiktaş sloganının isim babası. aynı zamanda efendiliği ve süper ötesi şarkılarıyla gönülleri fetheden sanatçı. * ayrıca inönüdeki her maçta kapalı üst tribunde oldugunu sahsen gözlemlemişimdir.
bu adam ya hicbir sey yemiyor, ya da bagirsak kurdu var. boooyle ipincecik. saclari uzunken daha acinasi bir goruntusu vardi. ciplak ayakla yerlere basiyordu filan, yazik adama.
deli isimli şarkısına deli bir klip çeken sanatçı.ayrıca:
(bkz: alev alev)
(bkz: lavinya)
radikaldeki beşiktaş yazıları muhteşemdir. feridun düzağacın hindi tuncay hakkındaki muhteşem yazısı... http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=182350
her albümü güzel olan,her şarkısında ayrı bir anlam yüklü olan,düşünülmeden albümleri alınası kişi
çok sevilesi bir kızı olan insan
"aman taraf tuttuğumu belli etmeyeyim,herkese eşit yaklaşayım neme lazım albüm satışlarım düşer" diye düşünen lümpen heriflere inat Beşiktaşlılığını adam gibi yaşayan,biz beşiktaşlıları yazılarıyla kendinden geçiren harika insandır.bir fener maçı öncesi beşiktaş şairler parkında bir ağacın altında gözlerini kapatmış dinlenirken gördüm ve yanına gittim,tanıştım.o an orada yaklaşık 200 taraftar vardı ve kendi halinde herkes gibi oturuyordu.halkın takımını tutan,halktan biridir feridun abimiz.
bir çok yazardan fazla yoruma sahip kişidir, acaba sözlükte yazar mıdır, yoksa okur mudur, yoksa mudur mudur mudur