bugün

entry'ler (2958)

tarih tv

genel yayın yönetmeni çok tecrübeli bir haberci-programcı ve kafkas uzmanı ve galatasaray üniversitesi iletişim fakültesinin ilk mezunlarından olan ahmet bağçeci olan tematik kanal.

ahmet bağçeci

hâl-i hazırda tarih tv genel yayın yönetmeni. kafkas uzmanıdır. trt türk'te eski progam sunucusudur. eski büyük internet haber portallarında birinin yöneticiliğini yapmıştır. bilge zattır hülasa... yıllardır görüşmesek de pek kıymetlidir yeri...

milliyet aktüalite

milliyet gazetesinin yanılmıyorsam 1973'den yine yanılmıyorsam 1989 sonuna kadar verdiği muhteşem bir haber ve güncel olaylar dergisiydi. son üç yılında bir ilkokul öğrencisi alarak hastasıydım. zanımca zamanının ilerisinde konu zenginliğinde ve habercilik kalitesinde bir dergiydi.
https://www.nadirkitap.co...ergi&dil=0&page=2

aktüalite

(bkz: milliyet aktüalite)

los chullos

depremde kahramanmaraş'taki ailesini yitiren avukat güven cem çullu öncülüğünde kurulan dayanışma bazlı küçük ama umut vaad eden bir deprem bölgesi tekstil şirketi. https://www.loschullos.com/

ortaköy de gece kulübünde dövülen kişiler

çok orantısız biçimde dayak yemiş kişilerdir. nokta.

hitlerin o kadar da kötü bir adam olmaması

yanlış önerme.

fatih terim

boş ve kibirli adam. nokta. not: galatasaraylıyım.

6lı masanın aday belirleyememesi

kılıçdaroğlu'nu aday göstermesinden daha evlâ olan belirsizliktir.

moncler

italyanlar tarafından satın alınmış fransız markasıdır. leave no trace serisi 'sneaker'' ayakkabıları inanılmaz rahattır. https://www.credomen.com/...4-999-sneakers-black.html

ombre nomade

louis vuitton'un amber, ud ve sıcak baharat temalı müthiş ötesi niş parfümü. kendi sitesinden başka yerde bulmak imkansız değildir ama imkânsız gibidir. edit: evet, ebay avrupa'da mevcut ama onlar da 250 ml'lik flakonda alıp 5ml, 10 ml'lik şişelerde satanlar.

louis vuitton

aylık geliri 10 bin lira olan ve kendini hâlâ zenginimsi orta direk zannedenlerin 'ay çok pahalı' dediği marka. evet pahalı, zâten adamların olayı bu. ayrıca ombre nomade isimli parfümünün ailecek hastasıyız.

aynı laptopu 10 sene kullanabilen insan

bu benim. bunun sebebi bir macbook air. kullanan bilir netekim.

tom ford oud wood

bir tom ford vanilla tobacco değildir görüşüne kesinlikle katıldığım ancak ''meşhur'' ama sıradan fabrikasyon parfümlere nal toplatan tom ford parfümü.

amouage

interlude man isminde muhteşem bir balzamik amber ağırlıklı erkek parfümüne sahip niş parfümcü.

viktor orban

geçmişinde ciddi bir liberal lider olan, ilginç bir otoriter ve bir diktatörlük yolcusu... merak eden hakkında yıldıray oğur'un yazdığı bu yazıyı mutlaka okumalı derim.
https://www.karar.com/yaz...demokrata-ne-oldu-1592657

midyeci ahmet

paranın ahlakını yitirttiği, hatta vicdanını yozlaştırdığı bir başka sosyal medya ünlüsü her dâim küçük kalacak bir insafsız esnaf.
https://www.aykiri.com.tr...n-almaya-calisiyor/21701/

ümit özdağ

göçmen ve ırkçı bir zat.

millet aç değil bergen filmine 7 milyon kişi gitti

bu saçma sapan, mantıksız ötesi lafı gerçekten inanarak söyleyen birinde zerre kadar akıl ve vicdan yoktur.

temas bağımlılığı adı altında kucaktan inmeyen kız

(bkz: saçma sapan başlıklar)