bugün

uludağ sözlük ceo'su. daha tanışamadık.
mesajlara nazik ve mesafeli cevap veren yazar. ulu zall. bazen samimi oluyor, siz de aynı şekilde cevap yazarsanız yeniden resmileşiyor. ben nasıl istersem öyle olur adamı gibi.
niki "zol" diye okunan yazar. bilmeyenlere duyurulur. (bkz: bir arkadaş anlattı)
bana moderatörlük teklifi yapmamış yazar. o yüzden bende kabul etmedim zaten.
reklam troll'ü.
uludağ sözlük yazarlarının, ta 2006 senesinden beridir akıllarına getirdiği ve/fakat ne yazık dillendiremedikleri, cesaretlilik timsali söz. kısmet banaymış, sıkıysa cevap versin.
(bkz: zallama oturduğun yerden)
(bkz: sen zallsan ben de dokuzuncu nesilim)
teknoseksüel bir yazar.
yeni oyuncağını deniyii. *

ıphoneapp heral...

oynama evladım bozucaksın bak. *
sahte nick'i ile entry girecekken yanlışlıkla zall olarak entry girmiştir. yakaladım seni liseli.
aynı zamanda usta bir coder olan önderimizdir.
zall oğlu rüstem'i anımsatır.
sabah uyku tutmadı sözlük. önce yetkilileri tanıdım uludağda. daha sonra moderatörleri. zall ın da sözlük sahibi olduğunu öğrendim.
sabah galeriyi kurcalarken zall ın ilginç şeyler yaptığını farkettim.
bir görsel silinip silinip yükleniyordu ben de caps aldım:
http://g1205.hizliresim.com/x/m/66h8l.jpg
büyük ihtimalle kendi ile ilgili * hiçbir başlığı sözlükte barındırmamaları için modlara kesin talimat vermiş yazar! evet çok fazla yazmasa da artık, gene de yazar diyorum ben. bence bizden hiçbir farkı yoktur. hatta bizden fayda sağladığından mütevellit bize minnettar bile olması gerekendir.

(bkz: zall kardeşime vereceğim en büyük tavsiye) başlığına yazdığım entry nin silinme sebebine bi bakın hele;

başlık silindiği için entry'niz siliniyor.
entry:
yalamada son nokta!

(bkz: zall kardeşim)
(bkz: zall gay mi) başlığının da silinme olayı mikemmel. * başlık silindiği için.

entry:
değil heralde.

bir keresinde yalan olmasın bi başlığa entry girmiştim.

altına (bkz: sevişelimmi) yazmıştı.

yalan olmasın mesaj ile erkek olduğumu bildirdim.

yalan olmasın sonra dediki aa pardon hacı ben dedi karı kız olayındayım!

tabi bunlar yanlış olmasın diye net veremediğim bilgiler. sonra dedim var mı hakket aranızda öyle yumuşak falan?

sonra bana bu başlığı mesaj attı; bak belki ilgilenirsin falan dedi; (bkz: moonlight sonata topsun olm) *
**************************************************************************************************************
şimdi bi soru sorucam hacı bi silme de dinle,

ilk başlığı neden sildirdin yada sildin? sözlükte ki "tavsiyeler" adı altında açılan ilk başlık bu mu?

(bkz: kızlardan kızlara tavsiyeler)
(bkz: erkeklerden kızlara tavsiyeler)
(bkz: sözlüğe yeni olanlara tavsiyeler)
(bkz: erkeklerden erkeklere tavsiyeler)
(bkz: ota tavsiyeler)
(bkz: boka tavsiyeler)
(bkz: ilk defa 31 çekecek olanlara tavsiyeler)

gibi çoğaltılabilecek zibilyon başlık varken

(bkz: moonlight sonata topsun olum) başlığı bile yıllardır dururken, bir sürü soru soran başlık duruken, (bkz: zall gay mi) başlıkları neden siliniyor?

yahu millet taşkala yapıp duruyor işte nedir bu kadar taktığınız? madem ünlüsün çek ceremesini biladerim az eğlen, sözlüğe fem reklamı alıp benden para kazanırken ben sana bişe diyo muyum? ha diyorum da sallıyo musun? yook. ee o zaman bunlara niye kızıyorsun?

neyse az bişe hoş görü diyorum. insanları az salın, diktatör olma yazar ol.

"ben sana sözlük kuramazsın demedim hoşgörülü olamazsın dedim"

not: al la "hep 9. nesillere sataşıyor bu yazar" diyen laleler eğer bu entryi de beni de silmezse hepinize kapak olsun! bi hata görünce herkese söylüyoz içimizden geleni.

edit: adam onlinemış ya la. * hadi bakalım geri sayım başlasın 10 ... *
hoşgelmiş 9. nesil yeni bir yazar. koştursun efendim sözlükte.
(bkz: geçmiş olsun)

edit: dikkat başlık başa tehlikesi.
(bkz: olanla ölene çare olmaz)

zall hadım edilsin kampanyası
doğacak çocuğun sözlük nicki: (bkz: veled-i zall)
--spoiler--
- zall bana tecavüz etti.
+ moderatör oldunuz !
--spoiler--
şikayeti olan mahkemeye gider. burada tecavüz olaylarına bakılmıyor.
(bkz: hayırlısı)
Adamın ağzı var dili yok en son 7 gün önce enrty girmiş,gelen gidel zall şöyle zall böyle ,soyadı bulalım,tecavüz etmiş..bu nedir arkadaş
(bkz: zallamayın böyle şeyleri)*
seni hem "iplemiş" hem "zall'lamış" işte daha ne?
(bkz: uludağ sözlükte nasıl moderatör olunur)