bugün

italya nin siena takiminin başına geçip o takımı avrupa da söz sahibi haline getirmiş coachtur.
kız arkadaşıyla gittiği bir mekanda eski kız arkadaşıyla pişti olup iki kızıda birbirine düşüren ve eski kız arkadaşını da oracıkta tartaklayan koç.
italyan climamio bologna takımıyla anlaşarak, ikinci italya macerasına başlayan, eski ülkerspor koçu.
2007-2008 sezonunda beşiktaş cola turka'yı çalıştıracak olan koç.

[kat: basketbol koçları]
[kat: türk basketbol koçları]
beşiktaş la anlaşan basketbol koçu. italyanın siena takımıyla saporta kupasını almışlığı vardır,amma cherefsiz siena taraftarları alınan mağlubiyetlerden sonra pis türk şeklinde tezehürat yapardı buna, ve mirsad türkcan'a
an itibari ile besiktas cola turka takımından istifa ve görevden alınma karışımı bir olayla görevinden ayrılmış basketbol koçu. beşiktaş' ımıza uzun bir aradan sonra yaşattığı heyecan için kendisine teşekkürü borç biliriz.* * *
efes pilsen ile anlasmis antrenör. sonunda antrenör konusunda efes'in adam akilli bir karar vermis oldugunu gördük bu arada.
gerçek anlamı ile bir guard'a sahip olmayan ve ödemeleri doğru düzgün yapılmayan bir takımın oynayabileceği en iyi basketbolu oynatmış hocadır. bir beşiktaş taraftarı olarak kendisine kariyerinde başarılar diliyorum.

(bkz: her şey için teşekkürler)
tüpçüden kurtulmuş, kendi adına en hayırlısını yapmıştır.
yıldırım demirören büyük ihtimal onu da kendine borçlandırıp öyle göndermiştir. guard'sız bir basketbol takımın normal sezonu lider bitirip, yarı final oynamasını sağlamıştır, emeğine sağlıktır.. beşiktaş taraftarı ona hakkını helal etmiştir..

ergin ataman Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.