1. 1.
  ilk olarak madonna'nın music klibiyle ortaya çıkan, daha sonra klipteki imajıyla canlandırmış olduğu ali g karakteriyle şov ve komedi dünyasına sıkı bir giriş yapan ve kazak muhabir borat tiplemesiyle komedi vasıtasıyla siyasi ve toplumsal mesajlar vermeye başlayan ingiliz arkadaş..
  (bkz: ali g)
  (bkz: borat)
  3 ... intensivecare
 2. 2.
  güzel isla fisher ile nişanlı olan, amerika'da zencilerin tarzlarıyla alay eden yahudi aktör.
  1 ... gmail notifier
 3. 3.
  http://www.hurriyet.com.t...2&srid=3430&oid=1
  1 ... laedri
 4. 4.
  Mtv ema Kopenhangta koparmış insandır. Borat konusmalarına genelde iyi aksamlar diyerek baslar. Madonnayla kafa bulması falan hos seylerdir. Fakat internet mahir'in yeri ayrıdır.
  Birde bu adamın su an bir filmi vaki gise rekorları kırıyor. bkz:borat:(cultural learnings of america for make benefit glorious nation of kazakhistan)
  3 ... soulmate
 5. 5.
  imdb'deki şu görüntüsünü, sinemada borat fragmanında izlediğim ve tüm salonun görüntüyü görmesiyle kopuşunun bir olduğu aktör. *
  http://www.imdb.com/gallery/ss/0443453/uh.jpg.html
  bir de şu görüntüsü var ki bu da akıllara zarar.
  http://www.imdb.com/galle...2_400.jpg.html?hint=group
  1 ... peytonpeyton
 6. 6.
  borat filmi icin, 'aslinda dalga gecmeye calistigim ve asil komik olan sey, borat degil, filmde gosterilen kazakistan imajini gercek zanneden insanlardir' demis, ingiltere cikisli yahudi bir komedyen.
  1 ... cemcuk
 7. 7.
  Golden Globe Awards'da komedi dalında en iyi erkek oyuncu ödülünü alırken yaptığı konuşmayla, Borat efsanesinin tamamen "metin yazarı mucizesi" olduğuna inandıran oyuncumsu..
  2 ... ölüler kitabı
 8. 8.
  borat adlı filmde borat sagdiyev tiplemesini başarıyla canlandırsa da, filmi kurtaramamıştır.
  1 ... kizkaciran damat
 9. 9.
  madagascar serisinde seslendirdiği julien tiplemesiyle beni benden alan komedyen.
  1 ... ferrole
 10. 10.
  ali g indaclub adli filmde oynadigini yeni farkettigim adam. ben de diyordum ulan bu herif hafiften borat' a benziyor mu ne diye.
  1 ... bayram hoshtempo