bugün

benim de sanki geçen perşembe günü marmara üni göztepe kampüsünde gördüğüm ya da ona çok benzettiğim kişi.eğer oysa ne işi vardı acep o standda dedirten şahıs.
coder'in $akası kodlarla olurmu$. bugün bunu anladık.
yaptığı şaka ile sandalyeden düşüremese de şöyle bir sallandıran adam. *
arkadaşlar gülüyoruz.

gerçekse hiç komik değil şakaysa hiç mi hiç komik değil. ancak, o da bir insan, o da eylenmeli, onun da bir espritüelliği olsa, onun da bir güleni olsa, yazarlar ona neden gülmüyorsunuz? o neden komik değil!?

hadi şimdi hep beraber sözlüğe bakıp gülüyoruz;

(bkz: ahah) evet bu kadar çıkarabildim üzgünüm.
güldürürken düşündürmek yerine, düşündürürken güldürmüştür.

saşldkşalskdk, o nası bi şakadır olm.
bu şakanın sahibi olduğuna inanmıyoruz efendim kendisinin. bir küfürdür, bir başı boşluktur, yok efendim olamaz.
ona burdan "kendim ettim kendim buldum" şarkısını armağan ediyorum.
(bkz: zall center) * *
beyler düzeldi insanı.
bir internet sitesi kurup ekonomik kazanç sağlamayı becermiş, fakat sosyal zekası deniz seviyesinde görünen sözlükçü.
hepimizin ha.ına koyacakmış.

edit: ortada büyük bi yanlış anlaşılma var. açıklaması için teşekkürü borç bildiğim yazardır.

şaka esnasında yazılan entrylerin bir kısmı o renkli kutularda çıkmış. ve bir yazar da zall ismiyle o küfrü yazmıştır. böyle bir şeye engel olunsa iyi olurdu ama ortada art niyet yoktur.
geceki küfür olayıyla ilgili (1 nisan 2012) :

zall ile görüşüldü. bu konuda kimsenin şahsına yönelik ya da hakkında bir saldırı, hakaret, iftira, nefret söylemi vb. türlü düşünceler geçirilmemiştir. durum, bir küfrün altında, yanında yöresinde yazan zall isminden dolayı ortaya çıkmıştır. zall, küfretmediğini dile getirmiştir. şahsına yönelik bu tür bir iftira durumu söz konusu dahi olamaz. ilgili başlığın da yanlışlıkla silindiğini kendisi bizzat belirtmiştir. kamuoyuna duyurulur.
Gece yaptığı şakasının da bir şaka olduğu düşünülmektedir. "zall böyle bir şaka yapamaz. Bize şaka yapıyor olmalı" tarzı bir şey olsa gerek.
ben de kendisiyle görüştüm, o "hepinizin..." diye başlayan küfürlü yazıyı o yazmamış. görünce hemen kaldırmış zaten.
bence tüm sözlüğe şaka yapacak bir konumda olması allah tarafından bize yapılmış şefkatli bir şaka. ama sempatiklikten kurtarıyor olayı. o da olmasaydı işi kötüydü.
mobilden entry girmeye başlamış. iphone almış zağar.
inci ve armonik sözlüğün sahibidir kendileri. *
kimseyi siklemeyen ağır başlı admin.

uludagsozluk merkez zallın sikine göre herkes.
teknoseksüel.
(bkz: patron)
ilk defa çevrimiçi olmadığını gördüğüm yazar. *
bu zall kim diye merak ettiğim yazar olduğunu düşündüğüm sonrada sözlüğün sahibi olduğunu görüp saygılar abicimdiye tepki verdiğim kişi.* *
an itibariyle inci sözlüğün sol framesini kaplayan adam. fena şeyler yazılıyor bence bakma. adamın birisi içine girdi o derece.
yeter lan2 nin acımadığı genco.
adamin hasosunun hammaddesinin ciktigi topragin sahibi ya, dusun yani.