1. 1.
    yeni bir yazar.

hoşgeldin diyoruz.
    1 -2 ... beitar jerusalem
  2. 2.
    hoşgeldin. sefalar getirdin sevgili nesildaş.
    3 -2 ... yokya deqet
  3. 3.
    altıncı nesil yazar. *
    2 -1 ... peynirciks
  4. 4.
    açtığı ilk başlıkların birinden, fırça yediğim yazar.
    1 -1 ... kukumela
  5. 5.
    yeni bir altıncı nesil yazardır. hoş gelmiştir.
    2 ... yendik mi lan
  6. 6.
    bursa halı sahalar bize dar zirvesi'nde kaleceliğini konuşturmuş ve takımımızın galibiyetinde büyük rol oynamış yazarcan. allah'ını seven defansa gelsin nidasını patlatmış yazardır. maçtan önce de bize tadımlık şarap ikram etmiştir. değeri 2 kat artmıştır. teşekkür ediyoruz. son olarak çok şeker bir aileye sahiptir. allah bozmasın.
    3 -1 ... tool
  7. 7.
    şarabına yetişemedim ama problem değil. daha çok görüşeceğiz nasip olursa. bursa halı sahalar bize dar zirvesi maçından sonra mola cafe'deki sohbet esnasında bir ara bir ürperme geldi bana. kalkıp yanına geldim, sağ olsunlar aile sıcaklığıyla içimi ısıttılar.

sonradan anladım, meğer şarap içmediğimden üşümüşüm. *
    3 ... trinfr
  8. 8.
    pek bi sempatik, kurtarışlarıyla beni deli eden ama maçtan önce şarap ikramı ve hoş muhabbetiyle gecemize neşe katan sevgili yazarımız. bi tane attırmadın be ayıptır.*
    3 -1 ... uyeolmadanlinkigoremeyenadam
  9. 9.
    yazarlığının yanında çizerdir, ressamdır. getirdiği şarabıyla gönülleri mest etmiştir, rakı balık keyfimi iptal ettiğim maçta çok güzel gelmiştir. nickimden belli değil mi zaten ressamlara olan saygım. saygılarımı iletiyorum efendim kendilerine.
    3 ... diebenkorn
  10. 10.
    soyunma odasına şarap getirip maça sıcak sıcak çıkmamızı sağlamıştır. muhabbetini çok sevdim.
    3 ... al o zaman yogurdumu da at