1. 1.
  ingiltere'nin en yeteneklisi belki de, dünya kupasında ingiltere'yi izlemeye sebep olacak adam...
  everten'da arsenal'e attığı golle ünlü olmuştu yanılmıyorsam...
  5 -4 ... selmagezinir
 2. 2.
  Danalar gibi koşmasından ve uzaktan iyi şut atmasından başka bir özel yetenegi oldugunu düşünmedigim, agresif tavırlı, sevimsiz bir genç.
  2 -4 ... alibet
 3. 3.
  ayaklarına çok hakim, mesafe tanımadan sert şutlar atabilen, vuruş tekniği de gayet güzel olan, forvet olmasına rağmen defansına da çok yardım eden, manchester united'lı futbolcu. neredeyse ayı kadar güçlü olmasıyla ikili mücadelelerde asla yıkılmaz, zaten yıkılırsa rakip oyuncu muhtemelen sarı kartlık bir hareket yapmıştır.
  3 ... elendil
 4. 4.
  mençistır'daki ilk maçında kanaryamı hacamat etmiştir sevmem o oğlanı o yüzden.
  3 ... komandost
 5. 5.
  kanımca geçen senenin en güzel golünü atmış futbolcu. anlatmak gerekirse, newcastle united maçında atılan uzun topa nistelrooy yükselmiştir fakat savunma elemanı kafasıyla uzaklaştırmıştır, ceza sahasının 3-4 metre ilerisine düşmek üzere olan topa rooney öyle bir vurmuştur ki sadece ağların havalandığını fark etmişizdir. o topa o sertlikle o düzgünlükle vurabilecek pek futbolcu yok bence. aratın, indirin, izleyin derim.
  3 -1 ... elendil
 6. 6.
  domuz lakaplı ingiltere'nin şımarık gölcüsü. Çok genç yaşta*manchester uniteda gelmek insanları şımartır doğal olarak. Şımarmasının diğer bir nedeni çok iyi top oynaması ve gerçekten iyi goller atmasıda olabilir. Özellikle son blacburn maçında hayvani bir şekilde oynayıp defansına yardım edip, defanstan aldığı toplarda çok iyi driblingler yapıp 3-4 kişiyi geçip forvetteki arkadaşlarını pozisyonlara sokabildi. izleyip görün...
  3 ... berbay
 7. 7.
  ilk kez forma giydiği şampiyonlar ligindeki fenerbahçe maçında sığamadığı formasının yakasını yırtan belli bir yeteneği olan fakat ibnelikte bir numara olan kendine hakim olmayı hala öğrenememiş kınalı sakallı insan görünümlü tosuncuk. pardon domuzcuk.
  1 ... lancelot
 8. 8.
  100 metreyi 10 saniyede koşan, çok sert ve isabetli bir vuruş tekniğine sahip, dünya kupasında turnuvanın en iyi oyuncusu olabilecek futbolcular arasında messi ve ronaldinho birlikte aday gösterilen, dünya kupası finalleri öncesi sponsorların 100 milyon dolarlık yatırım yaptığını öğrendiğim, turnuva öncesi sakatlanan ama finallere yetişebilecek süper yetenek.
  2 -1 ... salca
 9. 9.
  gençliğinin verdiği atletiklik ve sert oyunu sayesinde prim yapmış, biraz yaşlanınca kapasitesinin düşeceğini düşündüğüm hırçın topçu. tam da dayaklıktır ayrıca... bir gün vedat inceefe ile maç içerisinde tartışır da hakkını bulur umarım.
  2 ... disco inferno
 10. 10.
  geçirdiği sakatlık sonucu 2006 almanya dunya kupasinin ilk maçlarında oynama şansı riskli olan futbolcu.
  ... city walk