bugün

entry'ler (2039)

dünyayı kim yönetiyor

(bkz: ingiltere) dir yanıtı.

pkk belgeseli yasaklanınca festivalden çekilenler

eşek ziksin hepsini listesidir. şu listede ulusal; ya da uluslararası düzeyde ünlü bir kişi var ki o da yaptığı sikimsonik karamsar filmleri ile yeterince ilgi uyandıramayınca pekaka şskşakçılığına başlamıştır. devam et lale, fatih akın gibi kendi soyuna ihanet et. haçlı abilerin bir gün mutlaka sana da bir öpücük kondururlar.

müthiş türk füzesinin 8km menzilli olması

birilerinin anasının kukusuna yetişen menzildir. türk füzelerinin hakkında bilgin olmadan yorum yapmamalısın.

http://tr.m.wikipedia.org/wiki/TOROS_f%C3%BCzesi

engin ardıç okumadan güne başlamamak

kaliteli bir insana hiç bir şey kaybettirmeyecek olan eylemdir. zaman kaybından uzak durun grnçler.

başbakan gibi konuşan cumhurbaşkanı

adolf hitler'i taklit eden , her şeye yetişmeye çalışan, kendince hep en doğru ve haklı olan kişidir. yazık la kimin cumhurbaşkanıysa artıkın.

havada birbirleri ile çarpışan türk pilotlar

üzerinde iyice düşünülmeden hakkında yazılmaması gereken konudur. sen daha 1991 yılında körfez savaşı' ndan sonra hurdaya çıkarmak yerine incirlik üssünü kullandırman karşılığı abd' nin hibe ettipi fantomları kullanıyorsan vay senin haline.

başkanlık sistemi gelince türkiye gelişecek

türkiye'nin içine düşürülmeye çalışıldığı son tuzaktır. başkanlık sistemi gelirse gelişecekmişiz lan davar 90 yıldır bu ülke kış uykusunda mıydı ? osmanlı imparatorluğunda da başkanlık sistemi ve eyaletler vardı. sonu ne oldu ? ingiltere dünyanın yarısından fazlasını sömürürken başkanlık sistemi mi vardı ? anlaşılan reco dayı birilerine söz vermiş -adı önemli değil, baş harfi apo piçi- ve o sözü yerine getirmeye çalışıyor. zaten validen başka bir şeyimizin kalmadığı güneydoğu'da başkanlık sistemi gelip sırrı sakık gibi ermeniler vali olduğunda ne nane yiyeceksiniz? bu iş burada da bitmez. tıpkı hitler gibi başkanlık da kesmeyecek bu gözünü hırs büyümüşleri. yarın bütün partileri kapatıp yalnızca akapeyi bütün devlete hakim kılarak parti devleti de yapacaklar. hee gelişeceğiz davaro.

opinel

fransız denilen amcık milletin bin yıllık sikindirik tarihlerinde yapabildikleri en güzel şeydir. tahta saplı bir bıçak markasıdır. başka da bir bokları yoktur.

dünyayı değiştiren türk icadı

karavan, şişme bot, köprü, gezici istihkam köprüleri, pantolon, eyer, üzengi, havan topu, denizaltı, örme zırh, delta kanat, füze, soba, ütü, açılır kapanır tavan ve burada saymaya kalksak sayfaların yetmeyeceği pek çok türk icadından habersiz taşak oğlanı söylemidir.

ekşisözlükte ulu dan ırkçı olarak bahsedilmesi

ekşi sözlükte çok sayıda pekakalı, komünist ve liboş olmasından kaynaklanan durum. kürt ırkçılığı yapılır adı demokrasi olur; türk milliyetçiliği yapılır adı ırkçılık olur. alayınızın soyuna kibrit suyu, soyu bozuk ibneler sizi. " heeee, evet burası gerçekten ırkçı." diyen yandan yemiş yazarları da burada zorla tutan yok. beğenmeyen ziktirip gidebilir.

azerilerden nefret etme sebepleri

ermeni olmanız olabilir. asılsız ermeni iddiaları nedeniyle ermeniler bütün türklere karşı sonsuz bir kin ve nefret ile yetiştirildikleri için azerbaycan türklerinden de nefret ederler. tıpkı bizden nefret ettikleri gibi. ayrıca azeri değil; azerbaycan türkü denilir. azeri denilenler fars kökenli küçük bir halktır.

bahoz erdal

ayn al arab' da yüzü parçalanarak öldüğü yönündeki haberlerin gittikçe güçlendiği eli kanlı, suriye kürdü azılı terörist. işin ilginç yönü bu aşağılık katil 1- 1 buçuk ay önce kandildeydi. bu süre zarfında ayn al arab' ın suriyedeki üç tarafı da ışid tarafından kuşatılmıştı. 1 ay önce suriye' ye geçeceği haberleri gelmişti. veee eğer paraşütle atlamadıysa suriye' ye geçebileceği tek yer türkiye koridoruydu. türkiye üzerinden geçtiyse bizimkilerin haberinin olmaması gibi bir durum olamaz. pekiii ayn al arab' da olduğu bilinen bu azılı piçin üzerine kadim bir devletin özel kuvvetleri gönderilmiş olamaz mı ?

17 yaşında kürt olduğumu öğrendim

mal beyanıdır. şöyle ki sözkonusu kişi şeysi elazığlıdır. zazadır ve zazalar kürt değildir. bu mal kişisinin ben türk değilim, kürdüm. diye feryat etmesine kargalar bile kıçıyla güler. bre mel' un sen kürt değilsin zaten, zazasın.

şafak sezer

şayet bu adama gülüyorsanız en kısa zamanda bir kafa doktoruna görünmeniz gereken çakma güldürgen.

idam sırasındaki son istek

akape seçim kaybedene kadar mühlet istemek.

komünist bir kızı çıldırtma metotları

giysilerini gizlice yıkamaya gönderin. zorla duşa sokun. ya da bir termal otelde 1 haftalık tatil ayarlayın.

komünist

allah başka dert vermesin kişisidir. papağan gibi ezberci, tornadan çıkmış gibi tek tip, mantar türleri gibi fraksiyon sahibi, analarını zikmişsin gibi nefret dolu, sahra çölünde yaşıyormuş gibi yıkanma özürlüdürler. ülke için bir çivi çakmışlıkları yoktur. türkiye'nin sırtında kürtlerden sonraki en büyük kamburdurlar. görüldüğü yerde de geri bıre yezid denilerek çalının etrafından dolaşılmalıdır. bi yıkanın lan cenabet ibneler..

kayi

kaliteli bir yazar. ilgiyle izlemekteyim. arbutus unedo' nun da belirttiği gibi ışid haberleri konusunda pek çok haber kanalından, sitesinden bir adım önde. tv izleyeceğinize kayi'yi okuyun daha sağlıklı haberler alırsınız. "haber yapılırken alternatif kaynaklar ve sosyal medyanın rolü " konusunu türkiye gündemine sokmuştur. iyi yoldasın kardeşim, böyle devam et. haa bir de balıkesir sporludur kendisi.

allah ın kürt yaratırken aklından geçenler

" şeytanın iş yükünü biraz hafifletelim", " bu kez biraz malzemeden kısalım." gibi şeyler akla gelse de doğrusu " şüphesiz ki biz onları ibret olsun diye yarattık." ( bakara 13)

kobane

ırak'ta ışid'den küsküyü yemiş peşmergenin yardıma gideceği şehir. 200 peşmerge neyi değiştirebilir ki ? asıl adı ayn al arab'dır. türkçe olarak adının "keko kanırtan" ya da " heval domaltan" olarak değiştirilmesi gerekmektedir. pekakalı eli kanlı zerdüşt kancıklar kadın kılığında şehirden kaçmaya çalışıyor. kimi haber kaynaklarında mürşitpınar sınır kapısının ışid' in eline geçtiği hakkında haberler çıkıyor. yani tek kaşlı bölücü piçler tamamen kuşatılmış. eğer öyleyse silahsız türk askerini sırtından vuran zerdüşt kancıkları sağlam bir pompa bekliyor. ne diyelim rakipleri ışid, azapları şedid olsun...