bugün

zirve mi? ayrı zirvelerde miydik ki anlayamadım. sen kimsin, ben kimim. geç oldu ama merhaba ben pafküf. *
(bkz: magirus yahut leyland)
adam gibi adam bunye. beni filmlere konu edip haftanın en bi üçüncüsü olsa da seviyorum lan.
dünki zirvede, kimliklerimizi gördükten sonra, sarılıp öpüştüğümüz kişi.msn'de o kadar muhabet et, zirvede birbirini tanıma olacak iş mi? ayrıca, aklı hala mecidiyeköydeki zirvede olan yazar.çok sevmiş o zirveyi belli. bir dahaki zirvenin, mecidiyeköy'ü aratmamasını temenni ediyorum, önümüzdeki zirvelere bakıcaz artık. *
tacı ile aklımda kalan, bir zirveden bir zirveye gittiğimiz, fotoğraflarını çektiğim hoşsohbet yazar.
berhüdar ol yazarıdır. ama bayramı kaçırdın, bayramda öpseydin elimi kapardın harçlığı. artık seneye. *
hoş sohbet, sevimli yazar.. sayelerinde bir de istanbul hatırası mini sandığım olmuş, ankaraya da bekleriz böyle olmaz yazarı.ne de olsa iade-i ziyaret yapmak lazım değil mi??
(bkz: bir değişken olarak trixx)*
kaşınan yazar. alıcam elime kızılcık sopasını.
o bir kahraman.
bilgisayarla ilgili en ufak sorunda hemen başvurabileceğiniz bilirkişi.
ben onu şaka sanmıştım gemi gerçekten de patlamıyormuş demek istediğim kişican. *

belki alakalıdır: (bkz: intikam soğuk yenen bir yemektir)
yolladığı selam bu sefer bize ulaşan yazar. inşallah bir dahakine yüzyüze görüşebiliriz.
bu sıralar kendi kendisini öpesi olan ilginç uuser.
sayesinde yıllardır hayalini kurdugum bir seye kavusmus oldugum yazardır. * * *
(#1383963) sagolasin trixxcam.
kendisine ziyadesiyle teşekkür edilesi şahıs. demokrasi ve özgürlük dostu. *
(bkz: müteşekkirem)
çok efendi bir yazarmış, bugün bunu gördüm.
çok terbiyesiz bir yazarmış, bugün bunu gördüm. *
çok sevimli bir yazarmış, ben de bugün gördüm. *
hasstirrr forum oldu lan bu..*
tanım: istanbul hatırasında emeği geçen yazar. *
çok efendi yazarmış.
(bkz: pabucumun efendisi)
ben bunu bugün gördüm. * *
çok gizemli yazarmış.
(bkz: pabucumun gizemlisi)
ben de bugün bunu gördüm. * * * *
cok karanlık bir yazarmiş bir dakika.... göremiyorum allahim, kör oldum. *
şu bilgisayar işini iyicene bellet bana diyerekten inceden istekte bulunduğum yazar kişisi.zirvede çok güldük çok eğlendik ortamdan da beraber ayrıldık ama konuşmamız çok kısa sürdü. bir dahakine bir çıkalım buralardan senin için üsküdara kadar gelceym ulan diyorum.
asmaaltın da dakika başı bana garsonmuşum gibi muamele yapan yazar. acımasız birşey ama elbet elime düşer...