bugün

bir zamanlar böyle bir adam vardı. çok severdim. hala çok seviyorum. 10 nickim daha olsun yine severim. haydi iyi günler.
(bkz: gidelim buralardan)
yiğidim, aslanım. askerim, yolunu gözlediğim, iki yıldır entry girmeyenim.

hoş gelişler ola. asdfghjkll.
prezervatif markası olabilitesi yüksek bir nick.
er gazinosunda kopuştadır şimdi kesin, nöbetçi subay filan kutluyorlardır. doğum günü kutlu olsun.
%80 caylak durumda oldugu icin sozlukteki varligi eskiden cok hissedilmezdi bu vatandasin. o yuzden aylardir yoklugu sozlukte hissedilmis mi? fazlasiyla merak ettim.

umarim allah hala onu; yuze dost arkadan dusman, bes para etmeyen kisilerden koruyordur.

sadece varligi ile bir bosluk dolduran ama yoklugu ile bir bosluk bile olusturamayan insanlardan olmamayi basarabilmesi dilegiyle.

edit1: baska nickle burdaysan, goz kirp sekerim * .

edit2: o simdi asker cani neler ister mode onmus oyle dedi kendileri * .
hayırlı bayramlar yazarı.
adam öyle entry yazıyor ki bazıları bir mesajla yetinmiyor iki entry ardı ardına yazıyor. iyi çakmış lafı demek ki.

tanım : biraz uzatmalı da olsa doğum günü kutlu olsun yazarı. joyeux anniversaire! *
her insanın doğumu ayrı bir kutlamadır. yaşanası olmasada bu dünyayı görme şansı elde etmiş her kişi gibi tanımadığım bu arkadaşımın doğduğu günün bilmem kaçıncı senesi kutlu olsun.
bazilari vardir; bir iki guler yuzune, bir iki hos geyigine aldanir iyi bu dediginiz; konusmaktan zevk aldiginiz, konustukca bir sekilde tanidiginizi sandiginiz; konustukca sizi tanidigini sandiginiz; ama an gelince onun sizi tanimak icin zerre caba harcamadigini gordugunuz, hakkinizdaki asil dusuncelerinin ne kadar sig oldugunu anladiginiz; verdiginiz degerin bir damlasini bile haketmeyecek seviyede bir insan oldugunu ispat eden kisiler vardir. hatta hic beklemediginiz anda sizi arkanizdan vuracak kadar alcalan. dost bildiklerim beni yaralar derler ya, iste onlardan.

iste boyle kisilerle karsilasmamasi, onlardan olmamasi dilegiyle.

iyi ki dogdun.
doğum gününde her şeyi 2 misli -evet yanlış duymadınız 2 misli! (sirkte anons yapan adam heyecanıyla söyledim bu kısmı)- isteyen yazar. *
üzerinde "iyi ki doğdun bebiş" yazan frambuazlı pasta eşliğinde doğum gününü kutladığım yavrum. giderek yaşlanıyor, durduramıyoruz efendim. *

(bkz: koştursun efenim sözlükte)
sevdikleriyle ve sevenleriyle bir ömür boyu; sağlıklı mutlu ve huzurlu yaşamasını allah nasip etsin inşallah.

doğum günü yazarı. nice senelere inşallah.
seovim olsa da doğumgünü kutlu olsun yazarı. yeni yaşında seri eksilerine devam etmesini temenni ederim. *
ölüm günüymüş, başı sağ olsun.. ilk başlarda üzülüyorduk tabi ama alıştık sonra.. neticesinde zombi de olsa insanın karakteri önemli.. tamam masamıza geldiğinde vücudundan düşen kurtlar felan mide bulandırıcı olabiliyor ama iyi bir arkadaşlık için bunlar katlanılması gereken fedakarlıklar diye düşünüyorum bilmiyorum siz ne dersiniz sevgili hasta fm dinleyicileri..
hayatta attığın tüm rövaşataların 90'a gitmesi dileğiyle mutlu yıllar.
zirve şeysinde tanıştığım hoş beş edilen yazar... dersem burada, biliyorum üşenmez, kalkar buralara kadar gelir, cinnet geçirip silahını ateşlediği gibi... gerisini düşünmek istemiyorum. demedim lan, kurmadım o cümleyi. ama beni tehdit etmezsen sevinirim dostum. * * *
nice mutlu seneleri görmesini dilediğim yazardır. windows 7 hakkında kahrımı çekip usanmadan bütün sorularımı yanıtlamasını unutmayacağım. minnettarım...
ince tespitleri ve karizmasıyla sevilen güzel insan. bir yaşına daha girmiş, doğum günü kutlu olsun, yüzünde hep mutluluk çiçekleri yeşersin.
gene sen gene şaka...
büyümüş yazardır. doğum günü kutlu, mutlu olsundur...
doğum günü kutlu olasıca. en kötü günleri en güzel günleri gibi olsun.

aynı zamanda askere gitmemle kendisi tarafından unutulduğumu düşündüğümdür. düşünmeyi geçtim öyledir evet.
doğum günün kutlu olsun, klavyemdeki noktalara takmıştın ya hani sen; sonu mutluluklarla dolu noktalar olsun hayatında, nice senelere....
doğum günün kutlu olsun güzel kardeşim...
hasta yatağında bile centilmence mesajlara cevap veren pıleyboy. domuz gribi değildir inşallah. mesaj filan da atıyor, hayır o değil de bulaştıracak diye korkuyorum. ayıp olmasın diye bir şey de diyemiyorum aramızda kalsın. şimdi darılır.
güncel Önemli Başlıklar