bugün

entry'ler (2052)

sevgilinin doğum gününü kutlamayınca kızmaması

diğer sevgilileri kutladığından, sizin eksikliğinizi farketmemiş çapkın sevgili de olabilir.

(bkz: hayal gücünde sınır tanımamak)

10 yıl sonra dönmesi beklenen eski sevgili

(bkz: jeux d enfants)

en yakın arkadaşın sevgiliye asılması

en yakın arkadasın sıradan bir arkadastan farksız olması durumudur. kendinizi ve arkadaslığınızı, hatta arkadaslık anlayışınızı sorgulamanız gerekir.

beyaz pantolon altına siyah çamaşır giyen kız

beyaz iç çamaşırı giymeyi sevmeyen kızdır. sevmez anlarız da, neden ısrarla siyah g stringini gösterme cabasındadır merak ederiz. giy üstüne uzun bi tunik ya da bağla beline siyah hırkanı.**. bozma elalemin göz zevkini. bak bu sekilde salınarak orospu damgası yiyorsun. azcık akıllı davran.
hadi kızım, hadi yavrum.

bir kadının hazırlanıp evden çıkma süresi

duş almak: 20 dk
ne giyeceğini belirlemek: 60 dk
saçına fön çekmek: 15 dk
makyaj yapmak: 15 dk
çanta hazırlamak: 5 dk
bir erkeği bekletmenin hazzı: zaman biçilmez

dalgalı saçlı kızların yalnız kalması

bu tespite göre, bir adet düzleştirici yardımıyla tez zamanda sevgili bulmaları mümkündür.
hatta düzleştirici firmaları kampanya yapsın, bir düzleştirici alana bi sevgili bedava.

(bkz: seç beğen al)

edit: başlık başıma kalmış.

kpss 2009

matematiğim iyidir, çalışmadan yaparım diyenin oturup düşünmesi gereken sınav. hayır, girenlerin hepsini matematik öğretmeni mi sandılar anlamadım ki. hayatımda ilk defa bir kök sorusunu yapamadım o da deltalı bi formülden yapılıyordu ki net hatırlamadıgım icin ugrasmadım.
türkcesi gecen yılki gibi kolaydı, tarih cografya da fena değildi ama vatandaşlığın güncel bilgilerle alakalı soruları fazla gereksizdi. istanbul'un ne zaman kültür baskenti olacagını sor, erzurum'da trabzon'da yapılacak organizayonları sor. illa istatistik, g 20 vs. bilinmeyecek ne varsa itinayla sorulmuş.
ingilizce bölümü anlasılabilen paragraflarlarıyla ve kolay çevirileriyle temeli olanların yapabilecegi düzeydeydi.
bi de sunu gec de olsa anladım. bu sınav icin kesinlikle dersaneye gidilmesi gerek.

rüyada öldügünü görmek

rüya içinde rüya gibidir.

ölmemek icin öldürecekken, saniye farkıyla boğazımdan vuruluyorum. karşı tarafı da vuruyorum ama nafile. az sonra etrafımdakilerin başıma üşüşüp bağırmaları ve annemin ağlamasıyla anlıyorum. hayır o kargaşanın içinde annemin ne işi varsa. ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar savını doğrulamak için olabilir kimbilir. birden gözlerim dönüyor, etraf bulanıklaşıyor ve ruhum bedenimden çıkıyor bembeyaz bir sis içinde. o anda öldüm lan gibi basit bi tepki verirken ne hissettigimi bile bilmiyorum. olayların içindeyken her şeye yabancı olmak, insanların tepkilerini izlemek, bi nevi görünmez adam olmak, kim sahte kim sahici görmek, gitmemeyi düşünmek ama imkansız oldugunu bilmek, zaten uğraşacak gücü olmamak, bi boşvermişlik, öteki dünya nasıldır ki hissi..* ölüm lafı geçince de rüya rüyalıktan cıkıyor haliyle, gerçek hayata dönüyorum kan ter içinde.**

kıssadan hisse: kötü geçen bi günün sonunda asla gerilim filmi izlemeyin.

evde kalmış kızlara tavsiyeler

kariyer yapın. hayatta en önemli şey buymuş gibi takılın. işten güçten birini bulmaya vakti olmadı garibimin, o derece yoğun zavallım desinler.* hatta anneniz konu komşu ziyaretinde timsah gözyaşları döksün, inandırıcılığı artsın.
hem erkekler başarılı kadınları sever, belki şansınız döner?
mutlu sona ulasınca da her başarılı kadın gibi, çocuk da yaparıııım kariyeeer deee diye salının ortalarda.*

adı aşk sebebimin

gülşen'in kendini aştığı, mükemmel bir şarkıdır.

adı aşk sebebimin
her hata kalbimin
hep değerinden, hep gereğinden
hak ettiğinden çok sevdim..

kilo verme yöntemleri

öncelikle psikolojinizi hazırlayın. bunun gerkeliliğini kavrayın ve kendiniz için bunu yapın. sevdiğiniz bir günü başlangıç kabul edebilirsiniz zira pazartesinin sevimsizligine bir de diyet gününü eklemek başarılı olmayacaktır.
markete gidip diyet ürünleri alın. bisküvilerin yanına diyet cikolata almak ilk gün acısından önemlidir.
mutlaka spor yapın. başarabiliyorsanız bunu rutin aktivitelerinize ekleyin.
sık ve az yiyin. fast foodu, tatlıyı, kızartmayı unutun.
bol su için. yanınıza bir sürahi alın ve saat başı su için.*
etrafınıza bakın. incecik hatunları, kaslı erkekleri görmek sizi motive edecektir. deniz mevsiminde olduğumuzu da aklınızdan cıkarmazsanız hırsınız tavan yapar.
bütün bunlara rağmen zayıflayamıyorsanız, gidin diyetisyene. ayda 300 tl verince paşa paşa zayıflarsınız.

(bkz: msn kadın tadında entry girmek)

kilo alma yöntemleri

yükte hafif kaloride ağır yiyeceklerle günü geçirmek etkili olabilir. en önemlisi de yatmadan önce peynir ekmek, pasta börek, dondurma vs. yemek. sonrası için;

(bkz: nasıl reflü oldum)

demeteren

o sırça köşkünden çıkıp kürtlerle yüzleşmeye* gidiyor, samimiyetsiz oluyor.
o sırça köşkünde şatafatlı hayatına devam ediyor, ırkçılık yapmış, kürtleri insan yerine koymamış oluyor.

e ne yapsın bu yazar, ya da diğerleri?
sadece eğitim adına yapılan şu güzelim harekete bile bi art niyet, bi bölücülük ekliyorsunuz ya helal sizin gibilere.

bi aynaya bakın, esas samimiyet yoksunu kim?

iş görüşmesi sorularına alternatif cevaplar

daha dünkü cocuk diye tabir edeceğimiz dandik işyerlerinin bile havalara girdiği günümüz iş görüşmelerinde olabildiğince küstah olmayı gerektirecek cevaplardır.

+ hiç iş tecrübeniz yok. 2 ay bile bir yerde çalışmış olsaydınız, düşünmeden sizi alırdım.
- iş tecrübem olsaydı bu teklifinizi düşünmeden reddederdim.**

4 yillik universiteyi 7 yilda bitirememek

özel okulda okuyorsanız ve son yılınızda da bitiremezseniz;

(bkz: I am sorry but you are dismissed)

muhsin yazıcıoğlu

ölümünü bekleyen onlarca insanın varlıgına sahit oldugumuz bbp lideri.
insan hakları, özgürlük, eşitlik diyenlerin bu değerlere ne denli saygılı kalabildiklerini gördügümüz başlıktır aynı zamanda.

bu ülke icin ama iyi ama kötü calısan cabalayan bir insan olarak, secim hazırlıkları esnasında hayatını kaybetmiş olması* fazlasıyla üzücü. allah'tan ümit kesilmez demekten başka bir şey gelmiyor elden.

arnavut kaldırımı

demet sagıroglu'nun en güzel sarkısı olarak hafızalara kazınan, yıllar gecse bile güzelliginden hiçbir şey kaybetmeyen, bıkmadan usanmadan dinlenebilen bir parcadır.

Biten sevgilerin ardından
Ağlayamam ben böyle yas tutamam
Her sözde her gözde şefkat aramam
Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa

Giden aşklarımın ardından
Ağlayamam ben böyle yas tutamam
Her sözde her gözde şefkat aramam
Kırıyor kalbimi sonunda nasıl olsa

Dün seni gördüm rüyamda
Arnavut kaldırımlı taş sokakta
Ah bir dili olsa da bir konuşsa
Anlatırdı masumca seni bana

Öpsem bebek gözlerinden çok ağlatırlar
Sarsam seni kollarımdan bir gün alırlar
Sevsem seni doyasıya yıpratırlar
Bir sürü kuru gürültü parçalar sevgimizi ey kader

Böyle mi olmalı solmalı sevgililer

avon

eş dost tanıdık hatrına almak zorunda kaldıgınız bir kozmetik markasıdır. kalitesiz oldugunu bildiginiz halde ürün tasarımlarına hayran kalmamanız elde degildir. parfümleri kalıcı değildir fakat güzel kokar. en önemli özelligi de çantanızda gün icinde acımadan sıkabileceginiz kadar ucuzdur.

tanınmayan numaradan doğum günü mesajı almak

diger mesajlarla ilgilenip sallamamak en güzelidir. saol canım de geç git işte işin mi yok.

dogum gununde sevgiliye penis buyutucu alan kiz

belki de dogumgününde kendisini* sevgilisine armağan edecek olan kızdır. böyle özel bi anı en verimli sekilde yasamak istiyordur.

(bkz: bardağın dolu tarafı)
(bkz: polyanna mode on)