bugün

yeni nesil ipod ları tasarlarken sahip oldugu hardiskten ilham aldık

steve job

yeni sozluk yılın kutlu olsun arkadasım.
bilgisayar ve hacking konusunda uzman dj kişisi..* *

1. yılı kutlu olsundur yazarı ve dj si *
sözlükteki birinci yılını kutlamak için bir an bile bekleyemeyeceğim yazar. istanbul da görüşmek ümidiyle.
1. yılını kutlayan 22. yazar ben olayım istedim.

nice yıllara...
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
bilgisayarlarin efendisi, cebinde herdaim ne olur ne olmaz die harddiskle gezen * * güzel insan, daha nice uludağ sözlüklü yıllara.
alem kisi alem kisi kah makara kah matrak ...
iyi günümde bilhassa kötü günümde yanımda olan uuser kişisi.**
yeni yılını kutluyor gozlerinden opüyörr sonraa ee seviyorum lan seni kerata diyorum.*
gece gece havası yerinde, ayar almaya müsait * 2ooo. beyanını utanmadan kendi başlığı altına girmiş, bu anı görmem için uyumama bile müsade etmemiştir. nedir senden çektiğim benim yahu. hayırlı olsun.. 2008 de görüşmek üzere..*
milenyuma girmis olan yazar. 4379'a az kaldi (aha 4380 oldu), aci yok trixx ... din din din din eye of the tiger din din din dirin dirin eye of the tiger ...
nice 2000. entryler girmesini temenni ettiğim, nesildaşım, ayrıca bana ilk entry girenlerden, ondan dolayıda ayrı bir sempatim vardır kendisine.
bana dua etmek yerine, sözlükte entry giren yazar. ben ne dedim sana, sen napıyosun. hatim indiriyodun hani?

tanım: haybeden atan yazar.*
az önce mayın tarlasında eline verdiğim yazardır.

26 - 12

yaz bunu bir yere.

ayrıca 2000. entry'ye ulaşmış, tebrik mi etmek lâzım şimdi ?

iyi ettim.
uludag haber ajansı uydurma haberler bölümü şefi. ilgiyle takip ediyorum kendisini. *
işin içine x sokup, anlamları kavratmaktan uzak bir ideolijiyi damarlara hibe eden insan.
ayrıca "o x'lere can kurban" yazarı.
hani aramazdı. aradi işte insanı. * *
bilgisayar sorun çözeri. herkesin problemine dert olan kişi. işinin gücünün arasında bir de. helal olsun beaw.
(bkz: bir trixx olmak)
(bkz: probleme dert olmak) *
efendim bu adam olsun grand ekinoks olsun benim geliş gidiş saatime takmış kişilerdir anlayamadım vesselam mesayi kartı çıkarayım da maaşımdan kesin bareee allah allah yaf ben geç geldim ama senden erken çıkmıştın. çıkmadın mı ? ona göre muamele yapılası yazar.
beni samson'a benzeten çirkef kisi.
bir önceki günden sirkecide buluşma sözü aldığım, akabinde beni ve melankolik kişisini en az yarım saat bekleten yazar. hayır bir de buralar buz tutmuş diyor. mazerete bak efendim yok böyle bir şey. aaaa...

bir de kendisi yeni camiyi güvrcinli cami dedikten sonra bulmuştur, bunu da burda deşifre ediyorum.
zirve insanı, sıcak kanlı yazar.
çorba bahanesi ile tanışma fırsatı bulduğum taçına kurban olduğum yazar. bana bu mani gibi sözleri sarfettirmiş olan kişi. zirvenin bir kaç fotoğrafı kendisinden istediğimi belirtirim .**
kendisine içtiği çorbanın tadını sorup, dallı budaklı cevaplar aldığım uyanık yazar keçisi, ayrca saç şekline kurban olsunlar...*