1. 1.
    türkçeye dünyalı olarak çevrilmiş film.insana ben bunu nasıl daha önce düşünemedim dedirtecek cinsten, güzel bir kurguya sahip, tek bir mekanda geçen hoş bir film.
    19 ... dreamcatcher147
  2. 2.
    "ben 14.000 yaşındayım" diyen bir adamın etrafında toplanmış bir kaç akademisyenin adamı kaale alıp dinlemesi ve sorular sorması gibi bir konuya sahip abuk film.adamın sözde geçmişte yaşadıkları belki görsel olarak desteklense belki daha izlenebilir bir hale gelebilirdi ancak şu anki haliyle bırakın sinemada izlemeyi dvd hatta vcd'sini izlemek bile vakit kaybı olacaktır.
    5 -59 ... fdngnr
  3. 3.
    senaryosu en ince ayrıntısına kadar düşünüldükten sonra yazılmış olan film. senaryoda hiç bir hata yok*.
    güzel bir film çekmek için illa çok paralar harcanması gerekmediğinin kanıtı.
    22 ... sagi
  4. 4.
    üst üste iki kez izlenebilinecek ve yukarda belirtildiği gibi senaryosunda hiç hata bulamadığım eş zamanlı filmlerden. tek bir odada bir kaç akademisyenin konusmaları üzerine kurulan film hayatı ve insanoğlunun tüm değerlerini sorgulayabicek tarza da bir hikayeye, ve sağlam oyuncu kadrosuna sahip. imdb deki puanı 8,4 olan film, bir filmden yanlızca aksiyon beklemeyenlere şiddetle tavsiye edilir.
    13 ... soulsick
  5. 5.
    Daha çok görsellik ile tekrar çekilirse çok fazla hasılat yapacak bir film olacak hede. Şimdiki haliyle ise sinemadan çok tiyatroya benzemiş. Buna rağmen 8/10 alacak bir film (puanları oyunculuk ve görsellikten kırdım). Tiyatro olsaydı 10/10 alırdı.
    14 -4 ... baybars
  6. 6.
    mükemmel bir film.
    güzel bir film çekmek için illa ki milyon dolarlar harcanmasına gerek olmadıgının kanıtı.
    8 ... yav napcan adimi
  7. 7.
    --spoiler--
    görsellik katılmadığı; geçmişte yaşadıklarını sadece dinleyerek öğrenebildiğimiz için güzelleşmiş film. habire flashback dayayıp neler yaptığını görmek istesek mutlaka filmin bir yerinde kopukluk olacak ve bütünlük kaybolacaktı. şu anki haliyle tam olan bir film.
    tabi aksiyonseverler bu filmi baştan sevmeyeceklerdir. tek bir odada geçen; bir sahne dışında silah gözükmeyen - o sahnede de patlamayan- bir film aksiyon manyakları için kötü bir filmdir.
    --spoiler--
    11 ... zebellah
  8. 8.
    tek kelimeyle harika bir film.bu kadar az bütçeyle sadece diyaloglarla bir film bu kadar iyi yapılır.10 puan 10 puan 10 puan...
    8 ... jagatai
  9. 9.
    Kapalı mekanda geçen ve tamamen diyalogdan oluşan bir film, sevdiğim gibi. Bundan da önemlisi oldukça orijinal bir konuya sahip olması; 14.000 yıldır yaşayan bir adam ve bilim insanlarından oluşan arkadaşlarıyla olan sohbet. Aklıma yatmayan, dinler ile alakalı olan muhabbetti.

--spoiler--
    Yönetmen/senarist sanırım "budist" ve film boyunca da budizmi övüp durdu.

--spoiler--
    9 ... paradigma
  10. 10.
    tek bir odada ve sadece 8 oyuncuyla çekilen, yalnızca diyaloglar üzerinde ilerleyen ancak izleyeni adeta koltuğa çakan şahane bir film. gözünüzü kırpmanıza izin vermiyor. izlemeli, izlettirmeli.
    8 ... double cross