1. 1.
  Hindistan filmlerinin en komiği.
  IMDB tafafından 8+yı almış ve hak etmiş bir filmdir.
  31 -3 ... ngerekli
 2. 2.
  ...all is well...
  36 -3 ... they are coming
 3. 3.
  en az slumodg kadar ilgiyi hak eden ama hintçe çekildiği için gereken ilgiyi pek görememiş bir underrated film. Hem komik hem duygusal hem de öğretici güzel bir film. uzun ama zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.

  şansınız varsa kaçırmayın.. all is well...
  26 -1 ... fewzi1907
 4. 4.
  hindistan da öğrenci olmanın nasıl birşey olduğunu anlatıyor. klişe dansları haricinde sıkılmayacağınız bir film. imdb zaten 8.3 vermiş ve haketmiş bir film.
  14 -1 ... limiti sonsuza goturen kisi
 5. 5.
  orjinal dili inglizce-hintçe karışık olan filmdir. bu filmi gördükten sonra türkçe'nin durumu çok iyi dedim hintçe'nin yanında. ya da hintçe gerçekten öyle bir dil mi? ama bir gerçek var güzel film yapmış adamlar. all is well.
  11 ... sitokalasin b
 6. 6.
  Tek kelimeyle mükemmeldir.Yeri gelir kendinizi gülerken yeri gelir kendinizi duygulanırken bulursunuz ve film bittiğinde "vay be" dersiniz.
  (bkz: adı duyulmamış mükemmel filmler)
  9 ... majeste
 7. 7.
  güzel filmdir; eğitim sistemi ve ailenin beklentisine dair göndermeler bizlere çok benziyordu bu yüzden izlerken üniversiteyi bitirmiş olmaktan başka problem yaşamadım ve sıcak buldum. yeşilçam ile hollywoodu birleştirseniz böyle bir şey çıkardı herhalde ortaya. gereksiz danslarını ileri alınca da nasıl geçtiği anlaşılmıyor zaten dansları sevmeyenler öyle yapsın çünkü bir müzikalde olduğu gibi konu ile alakalı şeyler söylemiyorlar ki kaçırasınız. tabi bu söylenenler ışığında bir kore filmi gibi çok gülmeyi yada finalinde ağlamayı da beklemeyin. sevmediğim yanı ise bazen abartıya kaçan sahneler ve replikler oldu.
  3 idiots
  4 -1 ... con vayne
 8. 8.
  izlediğim en güzel, en keyifli filmlerden biridir. 3 saate yakın bir süre olmasına karşın bir dakika sıkılmadığımız filmlerdendir. filmi hiç duymamış olmama rağmen, internet sitelerinde aldığı yüksek notları görerek izleyeyim bari demiştim, iyi ki izlemişim, herkese tavsiye ederim.
  9 ... ishbara
 9. 9.
  hint yapımı olduğundan biraz çekinerek yaklaşılsa da acayip mesajlar veren komik bir filmdir kesinlikle tavsiye edilir.
  11 ... sisli
 10. 10.
  hayatımda izlediğim nadir filmlerden biri. ezberci ve dayatmacı bir eğitim sisteminin insanları nasıl körelttiğini en iyi örnekleriyle anlatan filmdir. kesinlikle izlenmeli. 2 saat 45 dakikanın nasıl geçtiğini anlamazsınız.
  7 -1 ... byherald
 11. 3 idiots Başlığındaki Önemli Entry'ler