bugün

eskiden formalarını umbro yapardı şimdi nike yapıyor hiçbişeye benzemiyor.zaten ne manchester eski manchester ne umbro eski umbro.
62 den tavsan yapan takım.
(bkz: mencistir yunaytid)
Bundan sonra kolay kolay toparlanacagını düşünmedigim takım. Yalancı genç yıldız adaylarıyla chelsea'nin 14 puan gerisine de düşersin,şampiyonlar liginde de 4. olup UEFA kupasına bile devam edemezsin.Alex Ferguson'dan bir an önce kurtulmaları gerek.
sadece kadrosunda barındırdığı wayne rooney ve cristiano ronaldo için sevdiğim,şu aralar durumu kötü olan sir alex ferguson'un 16,17 yıldır teknik direktörlük yaptığı ingiliz takım.son olarak sol beke patrice evra'yı transfer etmişlerdir.
fenerbahce'nin 2 kere mağlup ettiği klüp.
kısaltması man utd olan bir ingiliz takımı
(bkz: old trafford)
efsane fransiz eric cantona'nın bir zamanlar 7 numarayı giydiği takım.
kadrosu cok yaslanıyor defansa cozumler bulması gereken futbol klubu.Ayrıca nasıl hala saha denen herifi tutuyorlar anlamıyorum.Adam bi bok yapmıyor.

(bkz: wayne rooney)
(bkz: van nistelrooy)
(bkz: christiano ronaldo)
şu an dünyanın en zengin ve gelişmiş kulüplerinden olan bi club.başlarında yaklaşık 20 yıldır aynı adam var.sir alex ferguson.bu adamın önderliğinde dünya üzerinde var olan hemen hemen her kupayı aldılar uefa hariç.ona da pek katılmadıkları için alamadılar.premier lig i en fazla kazanan takım

manchester united Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.