1. 1.
  eskiden formalarını umbro yapardı şimdi nike yapıyor hiçbişeye benzemiyor.zaten ne manchester eski manchester ne umbro eski umbro.
  11 -6 ... selmagezinir
 2. 2.
  62 den tavsan yapan takım.
  10 -11 ... msn
 3. 3.
  (bkz: mencistir yunaytid)
  5 -3 ... komandost
 4. 4.
  Bundan sonra kolay kolay toparlanacagını düşünmedigim takım. Yalancı genç yıldız adaylarıyla chelsea'nin 14 puan gerisine de düşersin,şampiyonlar liginde de 4. olup UEFA kupasına bile devam edemezsin.Alex Ferguson'dan bir an önce kurtulmaları gerek.
  4 -8 ... alibet
 5. 5.
  sadece kadrosunda barındırdığı wayne rooney ve cristiano ronaldo için sevdiğim,şu aralar durumu kötü olan sir alex ferguson'un 16,17 yıldır teknik direktörlük yaptığı ingiliz takım.son olarak sol beke patrice evra'yı transfer etmişlerdir.
  5 ... elendil
 6. 6.
  fenerbahce'nin 2 kere mağlup ettiği klüp.
  6 -3 ... blackbattle
 7. 7.
  kısaltması man utd olan bir ingiliz takımı
  (bkz: old trafford)
  3 -1 ... trinfr
 8. 8.
  efsane fransiz eric cantona'nın bir zamanlar 7 numarayı giydiği takım.
  4 ... rapter
 9. 9.
  türkiye'deki galatasaray'ın ingiltere'deki karşılığı...
  geçmişte, yurtdışında başarılı oluyor diye kendi liginde hakemler tarafından kolanan ve bu sebeple başarılı olan, son zamanlarda ise bu desteğin çekilmesiyle sportif ve maddi anlamda sıkıntılar yaşayan, ingiliz aristokrasinin takımı...
  9 -6 ... ferrole
 10. 10.
  kadrosu cok yaslanıyor defansa cozumler bulması gereken futbol klubu.Ayrıca nasıl hala saha denen herifi tutuyorlar anlamıyorum.Adam bi bok yapmıyor.

  (bkz: wayne rooney)
  (bkz: van nistelrooy)
  (bkz: christiano ronaldo)
  4 ... hendrix