bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    zamanı geriye almanın nelere mal olabileceğini anlatan,başrolünü ashton kutcherin oynadığı güzel gerilim filmi.
    10 ... selmagezinir
  2. 2.
    mükemmel bir filmdir, her insan evladının muhakkak izlemesi gerekir.
    anafikri;
    "bir kelebeğin kanat çırpması çok uzaklarda fırtınalar koparabilir"
    yada öyle bişeydi tam hatırlayamadım
    7 -1 ... delikanlı
  3. 3.
    bir şeyleri düzeltmek için zamanı her geri alışında başına daha kötü şeyler gelen gencin hikayesinin anlatıldığı film.senaryosu mükemmel kurgulanmıştır,ashton kutcher da rolünün hakkını vermektedir..
    7 ... elendil
  4. 4.
    filmdeki teori icin;

(bkz: chaos theory)

veya

(bkz: kaos teorisi)
    7 ... katotoniq bocuq
  5. 5.
    determinizmin onemini anlatan , felsefenin konu edildigi nadir filmlerden biri..
    4 ... killing joke
  6. 6.
    bi kaç mantık hatası dışında kusursuza yakın, iki kere üstüste izlenesi film. herkesin aklındaki "şurda şunu yapsam nolurdu" tarzı soruları "ya kolun olmazdı, ya hapisanede olurdun, ya inek bi öğrenci olurdun" gibi cevaplarla açıklaması, bilinçaltımızdaki "keşke"leri açığa çıkarıp bi garip yapmıstır. alakalı olarak (bkz: hayatı save etmek)
    6 ... redwinemania
  7. 7.
    insanın izlerken yorulduğu filmdir,olaylar aynı kalıplarla sürekli farklı yönlere gidiyor kimin kim olduğu bile karışıyor ama toparlanıyor sonra.*
    3 -1 ... selmagezinir
  8. 8.
    Karışık bir atmosfere sahip sarsıcı bir film.iki kez izlenirse daha iyi idrak edilebilir çünkü bi adamı zamanda önce başroldeki arkadaş sonra tombik arkadaşı öldürüyo anlamadım.Ama gayet güzel film...
    2 ... probus
  9. 9.
    afişi çok güzel olan beyaz perde filmi.

--spoiler--
    ama kıza sahip olamamasına sinir oldum. bi film böyle bitmez kardeşim. ne yapıp edip birleşmeliydiler. en azından sonunda kaldırımda karşılaşınca gerisi onlara kalamalıydı. çocuklar ölmesin, sevgililer ayrılmasın. uuu eeee giderek saçma oluyor ama *
    --spoiler--
    1 -2 ... shrek
  10. 10.
    kelebek etkisidir efendim. burda surda gördüğümüz sıradan bir kelebek kanat cırpınca öbür yanda rüzgar olur, fırtına olur teorisidir. adına bir de film cekilmis, beğeniyle izlenmis, tavsiye de edilmistir.
    1 -2 ... sosyoklon