bugün

hayatımızın dönüm noktaları olabilecek yerleri save edip istemediğimiz bi durum söz konusu olduğunda loadlayıp tekrar aynı yerden başlama olayı. imkansız olsa da düşüncesi bile güzeldir.
bu dönüm noktaları kişiden kişiye değişir tabi. kimine göre öss, kimine göre türkiye-isviçre maçı öncesi, kimine göre başka bir şey. sayısal loto günü saveleyip bi seferde kökten çözüm yapılabilir ama burdaki sorun da sayısal loto daki numaraların yine aynısının çıkıp çıkmayacağıdır. cm oynayanlar bilir, aynı maçı aynı kadro ile 5 kere üstüste oynayınca 5-0, 0-5, 2-2, 3-2, 0-0 gibi alakasız sonuçlar alınabiliyo ama yine de denemekte fayda var.
(bkz: yapan biri bana da öğretsin)
(bkz: kafaya format atmak)
(bkz: saving your life)
(bkz: gördüm gördüm bi ironi gördüm)
yaşamın amacının kalmamasına neden olacak durumdur.
age off u save etmekle aynı şey.
biraz da hayatı cover'lamaktır.
iyi ki olmayan veya bizim farketmediğimiz bir özelliktir...bi de olasaydı hiç tadı kalmazdı hayatın

he2016he yarrağım sanki çok bir bok becerebiliyorsun da iyi ki yok diyorsun, lan olsa ne güzel olurdu işte senin ben götünü sikeyim ya zaten her şeyi yanlış yaptın yarrak götlü uzun poyrazlı ergenliği yüz on sekiz yıl seken yedi gün süren fransız ihtilali sonrası artan nüfus yoğunluğunu dengelemek için ortaya sürdükleri açlık oyununda herkesin adını verdiği umarsız göt orospusu. 2026da gelip bana küfredersen orospunun amından çıkan poğaçayı ye ay parçası götünü siktiğimin dilrubası
load komutu olmadıkça fotoğraf ya da video çekmekten öteye gidemeyecek eylemdir.
(bkz: tanrim bana format at)
save dosyası kaybedilirse zıçıldığının resmidir.
"geçmişine saplanan kişi isteğieee" diye çemkirenlerin, ellerine geçtiğinde her gün milyonlarca kez kullanmaktan çekinmeyecekleri fantezi.

bu arada vakt-i zamanında bu tanımlanın, bazı moderatörler ve yazarlarla fikir teatisi yaparak doğurluğunu sorguladık va türkçe karşılığının "cuk oturmadığı" kanısına vardık. iyi, böyle kalsın...
hayatın hızlı akışından yorulmuş kişinin 1500 - 2000 sene içerisinde yapması muhtemel girişim.
Hayatı save'leyip , exitledikten sonra kalınan yerden devam etmek üzere yapılması gereken girişim . Tatil şart .
save butonu nerede??? last save checkpoint cheat screen nerede amk????
sen olmak yabanci?
hayati kim ola ki?
güncel Önemli Başlıklar