1. 1.
  Uzan ailesinin kurduğu, uzan ailesine aitken büyümüş kendini ispatlamış, ancak daha sonra uzanların tmsf'ye olan borcundan dolayı devlet tarafından el konulmuş. ve en sonun da ingiliz vodafone satılan türkiye'nin * en büyük gsm operatörü.
  4 -1 ... vodafone
 2. 2.
  22.30 sonrası beleş konuşmaları ile bir dönem gençliği hayatına damgasını vurmuş, bu uygulaması ile birçok ilişki bitirmiş ve/veya yuva dağıtmış (bir kadınla telefonda 10 dk dan fazla konuşulması insan sağlığı için zararlıdır) (bkz: dünya saglik orgutu)gsm şirketi.
  7 -2 ... m.eko
 3. 3.
  dünyada gprs'i kullanan üçüncü gsm operatörü.
  2 ... jerky
 4. 4.
  haftada 2 gün çalışıp 5 gün kesilen (abartmıyorum) gsm şirketi. kanser etti kanser.....
  4 ... komandost
 5. 5.
  şu aralar cepogrenci ve mycep ile yeiden atılım yapmaya çalışan türkiyenin 2. büyük gsm şirketi.tabi vodafone'un alışına onay verilirse turkcell'i gececegine inandıgım şirkette diyebilirim.
  1 ... otuzyedibucukekrantv
 6. 6.
  reklamlarında cem yılmaz'ın oynamasının sebebinin tamamen duygusal olduğu şirket.
  şimdiye kadar bir büyüklüğünü göremedik, bakalım bundan sonra ne olacak..
  3 ... trinfr
 7. 7.
  sahibi vodafone olan turkiyenin en buyuk 2. Gsm operatoru
  1 ... haznedaroğlu
 8. 8.
  yaptığı kampanyalarla herkesi kendine çeken ama şebeke problemi yüzünden adamı zinir eden ayrıca vodafone un almasıyla değişiklik beklediğim ama bi poh olmayan gsm şirketi..
  1 ... picnick
 9. 9.
  konuşmanın ortasında kesilen hatlarla , mesaj attırmayan şebeke meşguliyetleriyle bu ülkedeki bir çok kişinin fazlasıyla küfrünü yemiş gsm operatoru. *
  1 ... witch
 10. 10.
  vodafone tarafından mal varlığının devir alma işlemleri, ortalarda telsimin mycep kontör kartlarının bulunmamasına sebebiyet vermiştir. bu sebeple mycep kontör kartları karaborsa piyasaya düşmüş ve an itibarı ile 11,20 - 11,30 ytl 100'lük kontörün toptan çıkış fiyatı 11,50 ila 11,80 arasında seyretmektedir. ne yapılacaktır bilemiyorum ama tez elden piyasanın rahatlatılması gerekir. aksi takdirde turkcellin geçmiş dönemlerde yaptığı mal üretiminin durdurulması sonucunda yüklü sayıda müşteri kaybını telsim de yaşayacaktır sanırım. ayrıca tüketici için de en iyi kampanyalar bu operatörde mevcuttur ve konuşmayı teşvik ediyorlar hakkaten.
  3 ... brhmbl