bugün

entry'ler (197)

aynı anda birden fazla kızı idare eden erkek

bir kız seversen aşık adam olursun, iki kız seversen adi adam olursun. işte kadınların bencil dünyası.

mart

minyon kızlara ilgi gösterme ayı olarak belirledim. minyon ve güzel dilberler adaylık için başvurabilir.

otuzluk abilerden genç sözlük erkeklerine öğütler

Bugün "iyi ki varsın" diye klişe kusarak aşkını dile getiren kız yarın seni sünepe ev erkeği de yapar.

uludağ sözlük dert buddy aranıyor ilanları

meriç yuvası başlık. kendi sevdiceğinizin derdi bitti, bir de uludağ sözlük'ün şımarık kızlarının kafa düdükleyen dertlerini mi dinliyorsunuz?

life

desree'nin söylediği tam bir kız şarkısı. 40 yaşındaki baltazar olan ben de 24 senedir sever, dinlerim.

i try

klibi de sözleri de harika olan bir macy gray şarkısı. tam gece yarısı arabada tek başına sırbistan'dan maceristan'a geçerken son ses dinlenecek türden.

https://www.youtube.com/watch?v=WEQ0l_m3Xm0

inat

kadınlarda doğuştan 'on' gelen switchlerden birisi.

aşk

saf gençleri kandırıp köle gibi çalıştırırken uyuşturmak için icad edilmiş doğal uyuşturucu.

türkiye

kadınlarının tüm bedenini öpüp yalayarak tatmadan bir ömür geçiren angut erkekler diyarı.

bl

24 senedir icq'dan yazışmaya devam ettiğim badim.

ensonhaber com

beyaz türkler dediği kitleye kafayı takıp bütün gün gurbetçi yalayan çalışanları olan dandik bir site. çalışanlarının gece kafalarını yastığa rahat koymadığını bizzat kendi ağızlarından duyan birisiyim. hele 'hacı asgari ücret alıp ekonomi çok iyi algısı yapmak en zoru' diyen bir editörü saatlerce ağlamıştı karşımda.

halil sezai nin tutuklanması

aşırı doğru ama geç alınmış bir karar. o bed sesi ile şarkı söylediği için, isyeeaaağğğnnn diye kulaklarımızı kanattığı için, sıfır yetenek ile filmlerde oynadığı için çoktaan tutuklanmalıydı.

selanik te doğan türk olur mu

36 osmanlı padişahından 35'inin annesi türk değildi. yani 2-3 nesilden sonra hiç bir osmanlı padişahı türk değildi.

(bkz: salak salak konuşma lan)

ersay üner

yazdığı şarkıların daha iyisini tuvalette sıçarken bile yazarım o ayrı da.. abi ben sıçarken bile daha güzel şarkı söylerim bu adamdan. 40 yaşındayım, ilk defa adını da sesini de geçen gün arabamda radyo ile oynayan zevzevk arkadaş sayesinde duydum. adam şarkıları heceleyerek söylüyor resmen. akmıyor sözler aga, kanser oldum resmen şarkının sonuna kadar.

bu bir tarz mı arkadaşlar, yoksa adam gerçekten yeteneksizlik abidesi mi? kuklarımı kanattın be ersan mısın ersay mısın..

porto katsiki

yunanistan'ın iyonya denizindeki lefkada adasında bir plaj. avrupa'nın en iyi ilk 5 plajı içinde. plaja gidene kadar dar ve virajlı yollarda tabiatın içinde mavi ve yeşilin arasından geçiyorsunuz. tavsiyem sabah en geç 8 - 8.30'da orda olmanız. otoparkta yer bulmak sıkıntı. yanınızda pjala biraz püskevit ve su götürün çünkü bizdekilerin aksine plajda büfe müfe yok. suyun rengi ve berraklığı sizi sizden alabilir.

görsel

görsel

lefkada

ipsalada'dan girdikten sonra 8-9 saatlik yolculuk sonunda ulaşılan muhteşem yer. doğal güzellikler açısından muhteşem ama içinde çok az türk turist olması en büyük güzelliği. tasos gibi boku çıkmamış mekan.

3 avroluk ücret ile avrasya tüneli gibi yer altından adaya bağlanıyorsunuz. selanik sonrası da 25'den fazla tüzelden geçiyor toplamda 15 avro veriyorsunuz. yani 500 km otoban, 25 tünel, bir deniz altı tüneline bizim osmangazi köprüsünden daha az ödüyorsunuz.

porto katsiki plajı avrupa'nın en iyi ilk 5 plajı içinde. tavsiyem sabah gitmeniz, yoksa otoparkta yer bulmanız imkansız.

atypical

son yıllarda izlediğim en gerçekçi, en harika dizi. 2 sezon boyunca kendimi aileden birisi gibi hissettim. onların kızdığına kızdım, güldüğüne güldüm.

bir kadını hamile bırakmak

büyülü bahçevanlıktır. ne ekiyoruz, ne çıkıyor.

ümit kantarcılar

acayip hoş sohbet, taşak muhabbetini çok güzel yapan eski bir dostum.

bu sabah nasıl uyandınız

yanımda uyuyan latin dilberin taş gibi kalçalarını ısırarak uyandım. bugün de payımıza düşen buymuş demek, yarına allah büyük.