bugün

entry'ler (495)

müslümanların tek derdinin ayasofya olması

bkz. müslüman olmayanların tek derdinin islamiyet olması.

porno ve cinsel fantezi bağımlısı olmak

gün ışığı ve kız arkadaşın derman olduğu bir hastalıktır. %100 tedavisi olmamakla birlikte insanın kendini biraz dizginlemesi gereken şeylerdendir, aksi takdirde sokakta işyerinde rastladığı kadınların sanki az sonra üzerindekini çıkartacağını zannettirdiği için pek iyi değildir.

faydalı siteler

nick seçerken girdiğim site
https://volbiex.com/

çok zeki kassız erkek vs az zeki çok kaslı erkek

insan hangi alanda kendini geliştirdi ise o tarafta at koşturmayı sever. Kassız olanı hep zekasını öne çıkarmaya çalışır, öteki ise pazılarını.

birarabam

Araba almanın yeni yöntemi gibi duruyor. Küçük fiyat farkı ile araba sahibi olmanızı sağılıyor. Birevim gibi bir şey.

sevilen kişi uğruna kaybedilen şeyler

yıllar, duygular, hayaller, insanlara güvenme. Hepsi gidiyor.

film öner sözlük

kötü kedi şero ya bak. Yok olmadı titanik seyrek. Daha olmadı süperman da olur. Daha da olmadı yatsı namazını kıl ve yat. Yanlış yollara sapma.

evlenip bir hafta sonra boşanmak

sosyetik züppelere göre bir şeydir. Fakirler 1 seneden evvel zor boşanırlar. Gerçi çoğu zaman cinayet boşanmadan önce gelir.

bir erkeğin önce karakterine aşık olmak

döşünün kıllarına vurulmaktan daha düşük bir ihtimaldir. Genelde bu tür aşklar yanlış alarmdır.

idam geriye dönük cezalara işletilir mi

geriye dönük işlemez. Benim korktuğum şey idamın kısıtlı boyutta değerlendirilmesi

4 kasım 2016 diyarbakır patlaması

Görünen o ki bu patlamaların devamı gelecek.

100 dilde seni seviyorum

karşı tarafın anlıyacağı bir dilde söylemek gerekir böyle önemli sözleri, çünkü sevgiliye baygın bagın bakıp urduca seni seviyorum(mai aap say pyaar karto hoo)deyince net bir türkçe ile "ne diyon lan sen" cevabını almak muhtemeldir.

ramazan pidesi

iftar olduğunda eğer dolmuştaysanız azıcık koparır verir bir amca işte dünyanın en lezzetli yiyeceği olur o zaman.

kahraman

an itibari ile güneydoğu dağlarında "kimsenin haberi bile olmadığı halde" vatanı için gencecik yaşında ölümü gerçek anlamda göze almış subay-astsubay-uzman erbaş ve mehmetçiklerin geneline verilen bir paye.

biz bu vatani karsiliksiz sevdik

"bu vatanı karşılıksız seviyorum ben" dediğiniz zaman karşınızdaki "aa ne kadar faşistsiien" diye karşılık verebilir. oysa bu ülkenin tek ihtiyacı bu sözü gönülden söyleyebilen vatan evlatlarıdır. keşke ama keşke sıradan bir obez amerikalının ülkesini sevdiği kadar sevebilsek ülkemizi..

yamaç paraşütü

aslında gerçek paraşütçülerin burun kıvırdığı gereksiz bir aktivitedir. çünkü adrenalini tavan yaptıran asıl olay uçaktan çıkma anı ve beraberindeki serbest düşüş esnasında yaşanan o tarif edilemez duygudur, akabinde paraşüt açıldığında yere inerken yaşananlar sadece alınan müthiş bir hazdan sonraki rahatlama devresidir sadece. o yüzden uçaktan kapı çıkışı yapmış insanlar için adrenalin açısından pek de tatmin edici olduğu söylenemez.

osman baydemir

her ağzı laf yapanı entelektüel sanan arkadaşlar için geleceğin pkk lideri. tv deki görüntülerinden bile gözlerinin içindeki ard niyetini, iki yüzlülüğünü, riyakarlığını rahatlıkla okuyabileceğiniz, türkiye cumhuriyeti için elinde silahla dolaşan pkk üyelerinden bile tehlikeli olan kravat takmış pkk militanı.

cağ kebabı

yatay döner.. odun ateşinde pişmesi gerekir.. özel şişleri vardır ve doğru yapıldığında dönerden daha lezzetlidir.

kannas

özel kuvvetler komutanlığında şu an için keskin nişancı tüfeği olarak mac millan kullanılmaktadır. ayrıca da kannas en fazla 1200 metreye sıhhatli olarak atış yapabilir.

fişek

Tüfek, tabanca vb. çapı 12.7 mm den küçük olan hafif ateşli silahlara, atılmak için sürülen ve içinde barut bulunan bir kovan ile bu kovanın ucuna yerleştirilmiş mermiden oluşan cephane.