bugün

entry'ler (622)

alternatif film ismi cevirileri

saw - gördüm onu

saw iii

müzmin bir saw fanatiği olarak ilk gunden izlediğim film olmuştur. şahsım tarafından ilk iki film kadar başarılı bulunmuş ve jigsaw'un zekasına yine hayran kalınmıştır. kendisi filmde yine orijinal ve bir o kadar da mide bulandırıcı oyunlar hazırlamış ve bize sinema koltuğunu dar etmiştir. lakin hayat namına ders verme konusunda jigsaw kardeşimiz yine çok başarılıdır.

--spoiler--

büküle büküle kolu bacağı çatlayan zenci elemana ve bi güzel blenderdan geçirilmiş domuz leşleri içindeki adamın haline acıdım. allah göstermesin.

--spoiler--

victoria s secret

yılbaşlarını eğlenceli yapan sebeplerden bir tanesi. defilesinde yer almak da her mankenin harcı değildir.

erkeklerin güzel kız tanımı

(bkz: lokum lokum)

taksim de bağırarak dergi satan komünistler

metrekareye üç dört tane düşen komunistlerdir. yalnız çalışmazlar.

sarkiya girerken alkislanan sarkici

muhtemelen fazla sevildiğinden olacak ki sesi ilk duyulduğu an insanların çoşup, mutlu olup alkışladığı şarkıcıdır. olay ise şöyle gelişir; uzunca bir introdan sonra müziğin sesi yavaşça azalır, şarkıcı güzel sesiyle şarkıya girer ve o anda bir alkış tufanı kopar. konserlerde, televizyondaki ibo show tarzı programlarda falan sıkça yaşanır bu olay.

kimse anasinin karnindan sozluk yazari olarak cikmadi

(bkz: ben 6 yasımdan beri sozluk yazarıyım ulan)

sozlukteki yeni butonlar

eh işte gibi ne idüğü belirsiz bir buton yerine konulabilecek butonlardır. benim önerim ise herhangi bir yazarın en beğenilen entry'sini gösteren bir buton olmasıdır. basacaksınız, rastgele bir yazarın en beğenilen entry'si belirecek.*

yedek kulubesinde uyuyakalan futbolcu

dakikalar boyunca aynı yerde oturmaktan yorgun düşmüş, sıkıcı ve düşük tempolu maç karşısında göz kapaklarının ağırlığıyla baş edememiş güzide futbolcudur. hele bir de maç kış mevsimindeyse üşümesin diye üzerine serdiği battaniyenin altında ne de güzel uyur bu sporcu. yine de henüz rastlanmamıştır böylesine.

liberal demokrat parti

genel seçimlerde yüzde bir bile oy alamayan değişik bir partidir.

adnan aybaba

beceremiyor olsa da beşiktaş'ı bu kadar içten savunmaya çalışmasıyla takdirimizi kazanmış, telegol'u telegol yapan yorumculardandır. serhat ulueren ise kendisine döveecekmiş gibi bakar hep.

bağırarak maç sunan spiker

(bkz: istee premier lig buuu)

akli basinda vergi icin 1 dakika korna kampanyasi

akaryakıtın yüksek vergisini düzeltmesi gerekenler dana derisi koltuklarında rahatça otururken korna morna sesi duymadığından sadece halkın başının şişmesine sebep olacak kampanyadır. asıl yapılması gereken birçok ülkede örneğini gördüğümüz üzere yüzbinlerce kişinin büyük bir meydanda toplanması, bu yolda hiçbir fedakarlıktan kaçınmamasıdır.

bi biskrem vermekle istenebilecek şeyler

-abi şu yirmiliği iki onluk yapsana sana zahmet..
+bozuk yok valla kardeş..
-bi biskrem versem..
+banane lan biskremden..
-o zaman sen ver ordan bi biskrem satın alayım.. şimdi bozma sıkıyosa..
+buyur para üstü..
-ulan biskremler de elde patladı iyi mi.. çok yeyip motoru bozmasak bari..

uyumak

hayatınıza bir gün için de olsa yeni bir sayfa açmak için yapılması gereken eylemdir. sabah belki güzel bir manzara eşliğinde, belki tatlı bir rüyadan sonra uyanmak sorunların büyük kısmını unutmanızı ve isteyip de yapamadıklarınız için yeniden harekete geçmeye karar vermenizi sağlar.

mert nobre

çikolata renkli bir türk milli futbol takımı için ikinci adımı atmış bjk'li savaşçı futbolcudur. hem beşiktaşımız'da bir yabancı kontenjanı açarak ayrı bir güzellik yapmıştır, onu severiz.

kara çarşaflı kadınlar

cehennem sıcaklarında sokakta yürürken bayılmıyorlarsa içlerinde bir şey yok herhalde diye düşündüren cüretkar kadınlardır.*

en nefret edilen durumlar

teneffüste küçük tuvalet ihtiyacını gidermeyi unuttuğunu zil çalınca farketmek ve akabindeki kırk ya da daha fazla dakikalık derste iki büklüm oturmak.

dindar surpriz yumurta

abdest almadan ele alındığında, içinde oyuncak olan sarı renkli zımbırtının açılmaması gibi bir teknolojiyi de içinde barındıracak yumurtadır kendileri.

iki sevgilinin yanında üçüncü kişi olmak

bir süre sonra ortam romantikleşince yapacak şeyi olmayıp telefonundaki puk kodu ya da saat-tarih ayarı gibi olmadık şeyleri mesaj gelmiş numarası yaparak kurcalayacak kişidir. belki de benim de sevgilim var mesajı vermeye çalışıyordur.