bugün

entry'ler (843)

kuzey güney

(bkz: kuzey güney ferhat I kim vurdu) * *

27 ekim 2012 galatasaray kayserispor maçı

kendi çekimimle burak'ın ofsayttan attığı gol ve umut'un golü uludağ videoda.

http://video.uludagsozluk...por-ma%C3%A7%C4%B1-53125/
http://video.uludagsozluk...por-ma%C3%A7%C4%B1-53126/

bir dahaki seçimlerde sözlükçülerin oy tercihleri

önümüzdeki seçimler sözlükte yapılsa hepar 75% ile tek başına iktidar oluyor bu tercihlere göre. kimse yazmamış ben yazayım bari; yine yeni yeniden akp.

eksiye basmadan önce cevap ver ey sözlükçü; var mı akp'nin alternatifi? sen diyorsun zaten, chp bla bla bla sebebiyle olmaz, mhp bla bla bla için olmaz diye. e bir tek osman pamukoğlu kalıyor geriye, ona verilmeyeceğini sen de biliyorsun da popülistlik yapıyorsun burada, kabul et!

edit: işbu entry son politikalarını beğendiğim anlamında değildir. hatta ve hatta i.n.ş. orada olduğu sürece çokça darbe de alacaktır akp ama numan hocamı da transfer etti ya, ban agöre alternatifi kalmadı.

22 haziran 2012 almanya yunanistan maçı

penaltılara gidecek maçtır. turu kimin geçeceği ile alakalı bir fikrim yok ama penaltılara gidecek. almanya ne kadar bastırırsa bastırsın gol atamayacaktır, atsa da yiyecektir.

--ömer üründül mode on--

almanya kazanırsa yunanistan kaybeder.

--ömer üründül mode off--

edit: tahminin de böylesi!!! almanya gol atamayacakmış. bu entryi sırf bu sebeple silmiyorum.

zall ın söylediği iddia edilen sözler

ben de sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim.

- bir dost meclisinde.

yazarların aslında demek istedikleri

(#14265559)

"ben bilgisayar mühendisliğinde okuyorum."

yaran zaytung haberleri

--spoiler--
banka çalışanı necati güler(27) öğle arasında çalışma arkadaşları ile ne yiyecekleri üzerine girdiği fikir alışverişini 1 saat 07 dakikada sonuçlandırarak kurumsal şirketler klasmanında yeni bir rekora imza attı...
--spoiler--

aynı bizim ekip. her gün bu sorunun cevabı düşünülür?

mona roza

kemalist yazar, atatürk bugün görseydi şamarlardı kesin.

desperatelife

sosyal olduğuna inandığım, kaliteli yazıları olan bir yazar. tahminleri biraz tutmuyor işte. o kadar kusur kadı kızında da olur diyoruz artık. *

barcelona yı zorlayacağı için fb nin önü kesildi

(bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)

funda arar

candan erçetin ile birlikte severek dinlediğim sanatçılardandır. candan erçetin başlığına yazdıklarımın aynını funda arar için de söyleyebilirim. hatta söyledim bile: (bkz: candan erçetin/#12949039)

candan erçetin

hani adam gibi adam derler ya, candan erçetin de bu kalıbın bayan versiyonudur. sadece işini yapan, magazine hiç bulaşmayan, pis bir dünyanın içinde -buradan göründüğü kadarıyla- temiz kalmış/kalabilmiş ender sanatçılardan biridir. sanatçı sıfatını hak etmektedir. magazin bültenlerinin sanatçı dediği şarkıcı/türkücü/çığırıcılardan fersah fersah yüksektedir ve onların asla ulaşamayacağı bir seviyededir.

chp ve mhp nin güneydoğu il ve ilçe teşkilatları

(bkz: sinekli bakkal)*

28 ağustos 2010 alajuelense limon maçı

en büyük hakem hatalarından birinin, belki de en büyüğünün yaşandığı futbol karşılaşması. şöyle ki; alajuelense takımı frikik kullanıyor, gelen top kafa vuruşu ile kaleye gönderiliyor, yan direğe çarpan top, kalenin içinde yerdeki yatay demire çarpıp diğer yan direkten dışarı çıkıyor. bu olayda fileler hiç sarsılmıyor ve hakem de golü vermiyor.

pozisyon aşağıdaki linkten izlenebilir.

http://www.youtube.com/watch?v=MvvP9cpbOyA

izleyemeyenler için ntv spor.

limon fc

şöyle bir muz gol verilmeyerek kıyak geçilmiş ancak yine de maçı kaybetmiş futbol takımıdır.

(bkz: 28 ağustos 2010 alajuelense limon maçı)

http://www.ntvspor.net/video-galeri/bu-gol-verilmedi

türk futbol tarihinin en berbat onbiri

yakın tarihimize tanık olanların çok rahat hatırlayacağı bir derleme de aşağıdadır.

peter kjaer

cihan haspolatlı - gordon schildenfeld - ismail güldüren - baki mercimek

maldonado - bülent akın - josico - bayram bektaş

dominic iorfa - ali lukunku

daha niceleri için buyrun:
futbol sandığı

olgunluk donemi

(bkz: olgunluk dönemi)

buyume donemi

(bkz: büyüme dönemi)

sunus donemi

(bkz: sunuş dönemi)

yılmaz özdil

excel kullanmayı bildiğini düşünüyorum.

a1 hücresine 1959 yaz
a2 hücresine a1+1
a3
a4
a5
a6
a7
a8
a9
a10

(bkz: daha gider bu)

a52 hücresine a51+1=2011

(bkz: yılmaz özdil tarzı yazı yazma sanatı)