bugün

amerika'yı bile dolandırabilmiş şahıs.
seçim çalışmalarına yeni başlayan GP lideri.
turkiyeden cıkmıs cıkabilecek en iyi hırsızlardandır kendisi. bir yerde sevdigim bir insan olma ozelligine sahiptir, cunku caldıgı paraları saklamamıs, catır catır harcamıstır. buna verilebilecek tonla ornekten biri, kendine ait villasıdır. ayrıca su ulkede paranın siyaset ve secimler uzerinde ne kadar etkili olabilecegini, turlu hediyeler ve gaz vaadlerle sadece 3 ayda yaklasık %7 oy toplayarak gostermistir.*
açın türkiyenin önünü, durduramazsınız, cem uzan geliyor nidalarının, her daim cem uzan geliyoruz hedesi ile karşılık bulduğu, peşine düştüğü ütopya uğruna yedi sülalesini hapse attırmayı başarmış kişidir kendileri.geçtiğimiz günlerde galatasaray kapalı tribününde görülmüş ve numaralıya parası yetmiyor artık kapalı tribüne takılacak esprilerine sebebiyet vermiştir.
Türkiyede dinden sonra ikinci prim yapan şeyin milliyetçilik olduğunun farkına vararak ona göre propaganda yapan sahte milliyetçi siyasetçi
(bkz: genç parti)
başbakan olsa idi, nerdeyse her mahalleye bi üniversite açacaktı. seçim çalışmalarında tonlarca döner dağıtmış, bir sürü halk konseri düzenlemiştir. seçim çalışmalarında harcadığı parayı (eski tl ye göre) 38 trilyon olarak açıklamıştır.
alara koçibey'in eşi.
dünya üzerinde bir amerikan şirketi olan motoralayı 140 milyar dolar dolandırmıs tek türktür. emperyalizme vurdugu bu darbe, takdir edilecek tek yanıdır.
türk insanının ne kadar aptal oldugunu (en azından büyük bi cogunlugunun)kazandıgı seçimle ortaya cıkmasını saglayan akp nin, tek rakibiyken haksızca ugradıgı saldırılar yalan yanlıs haberlerle ve hükümetin uyguladıgı bitirme politikasıyla baya bi sarsılmıs ama henüz bitmemiş tabiki her insan gibi bazı hataları olmasına ragmen genel anlamda cok iyi bir insan olan ve de hükümetin bütün ugraslarına ragmen hapse sokamadıgı(eee yani adam harbiden sucsuz biraz görün artık...) genc partinin genel baskanı.
zamanında inönü stadına talip olmuş ve yaratici besiktas taraftari'nin "cem uzan geliyoruz" pankartı açmasına vesile olmuş, yatacak yeri olmayan mutant.
soyadının dolduruşuna gelerek elini sahip olmak istediği herşeye uzatan hortumcudur kendileri.
hakkındaki son gelişmelerin http://www.habergenc.com sitesinden öğrenilebileceği genç parti lideri.
sözlüktekilerinde dışardaki akp lehtarı kişilerden pekte farkı olmadıgı ve araştırmadan, bilmeden etmeden insanları suçlamanın nedenlerini, asıl suçlanması gerekenlerin şu sıralarda ülke yönetiminde oldugu ve güzel ülkemizin içine ettigini görmeleri gerekiyor ki cem uzan ı anlayabilsinler...
siyasete atilip kendini yakmi$ ki$i.
adı epey zamandır pek duyulmayan kişi.
foyaları ortaya çıkınca yurtdışına uzanan ailenin en gariban (bkz: para pul yat kat sahibi olmak)üyesi
bir donem haberleri komedi programiymiscasina izlememize neden olan sahis. tabi verdigi mitinglerde toplanan kalabaligi gorunce komedi trajediye donusuyordu ama olsun, yine de sevmistik kendisini. * *
türkiye deki birçok zengin gibi babasının da nasıl bir anda dolmuş * şoförlüğü sıfatından milyonerlik ** sıfatına sahip olduğu muallaktadır. ancak görülmesi gerekenler de vardır, amerika yı dolandırmıştır ** birçok kişiye istihdam sağlamıştır, berke barajını yaptırmıştır. ve gözüken borçları için mallarına, işyerlerine el konulmuştur ** bunu yapan da malum şahıstır. düşmanımın düşmanı benim dostumdur felsefesinden yola çıkılınca sevilesi, destek verilesi bir adamdır.
halkın, "bu adam abd'yi dolandırmış, o zaman buna oy verelim." zihniyetiyle %7 oyunu almış adam. (bkz: helal olsun)
bir zamanlar ateşli konuşmalar yaparken çiftçileri, tarımı vs.'yi unutmadığını belirtmek için "şeker pancarıı.. şeker pancarııı.." diye sesini kalınlaştırarak bir giriş yapmıştır ki, cem uzan denildiği zaman aklıma başka bir şey gelememeye başlamıştır. ilahi valla.. az eğlendirmedi bizi star tv ekranları karşısında.
abisinin ürdün kralının oğlu* ile aynı üniversitede okuması ve en yakın arkadaş olması sebebiyle kendisi ürdün 'ün bütün inşaat ihalalerini almış ve zengin olmuştur. sonra allah yürü ya kulum demiş ve bugünlere gelmiştir. bir başka medya patronunun aynı yol ile elde ettiği haksız kazançlar 10 yıl vadeye faizsiz olarak yayılıp ödeme planı çıkarılırken aynı hak bu şahısa tanınmamıştır, elinde avucunda ne varsa alınmıştır.
(bkz: canımı da al)
herkes kolaya kaçıp türkiye'yi dolandırırken kendisi zor olanı seçip amerikayı dolandırmıştır... azda olsa takdirimi toplasada türkiye'ye de zararı dokunan ürdün vatandaşı...
yugoslav kökenlidir kendileri , babası dünyaca ünlü tefeci tito nun birkaç adamından biridir.