bugün

amerika'yı bile dolandırabilmiş şahıs.
seçim çalışmalarına yeni başlayan GP lideri.
turkiyeden cıkmıs cıkabilecek en iyi hırsızlardandır kendisi. bir yerde sevdigim bir insan olma ozelligine sahiptir, cunku caldıgı paraları saklamamıs, catır catır harcamıstır. buna verilebilecek tonla ornekten biri, kendine ait villasıdır. ayrıca su ulkede paranın siyaset ve secimler uzerinde ne kadar etkili olabilecegini, turlu hediyeler ve gaz vaadlerle sadece 3 ayda yaklasık %7 oy toplayarak gostermistir.*
açın türkiyenin önünü, durduramazsınız, cem uzan geliyor nidalarının, her daim cem uzan geliyoruz hedesi ile karşılık bulduğu, peşine düştüğü ütopya uğruna yedi sülalesini hapse attırmayı başarmış kişidir kendileri.geçtiğimiz günlerde galatasaray kapalı tribününde görülmüş ve numaralıya parası yetmiyor artık kapalı tribüne takılacak esprilerine sebebiyet vermiştir.
Türkiyede dinden sonra ikinci prim yapan şeyin milliyetçilik olduğunun farkına vararak ona göre propaganda yapan sahte milliyetçi siyasetçi
(bkz: genç parti)
başbakan olsa idi, nerdeyse her mahalleye bi üniversite açacaktı. seçim çalışmalarında tonlarca döner dağıtmış, bir sürü halk konseri düzenlemiştir. seçim çalışmalarında harcadığı parayı (eski tl ye göre) 38 trilyon olarak açıklamıştır.
alara koçibey'in eşi.
dünya üzerinde bir amerikan şirketi olan motoralayı 140 milyar dolar dolandırmıs tek türktür. emperyalizme vurdugu bu darbe, takdir edilecek tek yanıdır.
türk insanının ne kadar aptal oldugunu (en azından büyük bi cogunlugunun)kazandıgı seçimle ortaya cıkmasını saglayan akp nin, tek rakibiyken haksızca ugradıgı saldırılar yalan yanlıs haberlerle ve hükümetin uyguladıgı bitirme politikasıyla baya bi sarsılmıs ama henüz bitmemiş tabiki her insan gibi bazı hataları olmasına ragmen genel anlamda cok iyi bir insan olan ve de hükümetin bütün ugraslarına ragmen hapse sokamadıgı(eee yani adam harbiden sucsuz biraz görün artık...) genc partinin genel baskanı.

cem uzan Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.