bugün

entry'ler (143)

gümrüksüz alışverişin 30 euroya düşürülmesi

Bu nasıl bir karardır yahu. Göz dikmediğiniz bir bu kalmıştı. Yazıklar olsun. inadına yurtdışından almaya devam.

bisiklet sürerken dikkat edilmesi gereken unsurlar

eğer yol bisikleti kullanıyorsanız;
mümkün olduğunca yolda mazgalların yönüne ve çukur vb şeylere dikkat edin. lastikleriniz ince olduğu için mazgala girerseniz takla atmanıza neden olabilir. ön amortisör olmadığı için çukur veya bozuk satıhlar daha rahatsız edici olabilir.

nivea

ürünlerinin almanya satış fiyatının türkiyedeki satış fiyatlarına göre yaklaşık %60 oranında daha ucuz olması, bizi iyi siktiklerinin bir göstergesi olsa gerek.

halit ergenç

yeni imajı ile içine walter white kaçmış gibi görünmekte.

ütopya

bu yarışmada altar diye bir karakter var. evet.

hande yener

hande o alt dişlerinin hali ne allahın aşkına. acilen bir dişçiye falan git.

ngn

türk telekom network'ünde analog ve pri abonelerin ngn'e geçiş süreci devam etmektedir. aslında bu geçiş öncelikle eski digital santrallerin daha dağınık yapıda olması ve yüksek enerji sarfiyatı sebebiyle yapıldı. ngn altyapısı ile abonelere verilebilecek çok sayıda katma değerli servisin entegrasyonu daha kolay yapılabilir durumda. fakat türk telekom halen bu konuda ilerleme sağlayamadı çünkü ilk hedef abonelerin tamamının ngn'e geçişinin sağlanması.

tdm

PSTN network'ünün temelini oluşturan çoğullama yöntemi. Bu sayede tek bir E1 üzerinden 32 adet time slot (1 adet senkronizasyon için kullanılır) sağlanmakta, yani bir E1 üzerinde aynı anda 31 adet görüşme yapılabilmektedir.

a 101

burada satılan altınkılıç kefir'in fiyatı 4,75 tl. x markette indirim ile 5,90 tl'ye satıldığını gördüm. düşünün artık.

istanbul akvaryum

bir kereye mahsus görülmesi gereken yer. amazon ormanı bölümü en etkileyici kısmı. dalgıçların balıkları besleyişi izlenebiliyor, hatta bir vatoz balığının dalgıca nasıl sırnaştığını gördük bu esnada *

batman arkham city

oyun mükemmel; oynanış, karakterler özellikle de müzikler bir harika. main theme müziği loop'a alınıp saatlerce dinlenebilir.

kaçkar bisiklet

Ortaköy şubesi bisiklet kurulumu için montaj kuponunuz yoksa 80 tl ücret talep eder. Niye bu kadar fazla olduğunu sorduğunuzda da size "o kadar kolay değil 2-3 saatimi alacak bir iş" der. Bisikleti 3 gün sonra teslim alırsınız, gidon her frende sallanır, frenler bisikleti durdurmaz. Arka lastik akortsuzdur. Böyle esnaftan uzak durun lütfen.

okay temiz

medicana çamlıca hastanesinde bir poliklinikte sıra beklerken yanında hastane tarafından tahsis edilen yaverleri ile ordan oraya gezmiş amca. sıra mıra beklemedi tabii daldı direk, biz de böyle iş mi olur diye hayıflandık.

536 026 09 18

dolandırıcı şerefsizlerden bir tanesi. savcılıktan, emniyetten arıyoruz diye insanların parasını çalmaya çalışan namussuz.

ermenegildo zegna

zegna sport adı altındaki ürünleri made in turkey olarak çok çok ucuza bulunabilmektedir.

sumru yavrucuk

28.05.2014 tarihinde Roma Forumu'nda görüldüğünde, kimsenin türkçe bilmediğini düşünerek burayı fethettiğini yüksek sesle dile getirmekteydi.

rasim ozan kütahyalı

17.02.2014 tarihli derin futbol'da girdiği gülme krizleri, saçmalamada zirve yaptığı konuşmalarıyla, programa sarhoş katıldığı izlenimi vermektedir.

rasim ozan kütahyalı

An itibariyle beyaz tv de ağzına siyah bant çekerek ysk'nin verdiği cezayı protesto ediyormuş. Keşke hiç çıkarmasan be rasim.

little caesars

bu adamların büyüksün sezar diye bir pizzası var. tek kelime ile müthiş, mutlaka deneyin.

pizza bulls

little caesars varken kesinlikle yanından bile geçmeyiniz. tek kelimeyle rezalet pizza yapan (Ümraniye/Çakmak şubesi) pizzacı.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.