bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Türk Eğitim Gönüllüleri'nin kısaltması...
    1995 yılında kurulan vakıf eğitim parkları ve birimleri,ayrıca ateş böcekleriyle çocukalrın eğitimine destek olmakta ve devamlı yeni gönüllülere ihtiyaç duymaktadır.
    3 ... pucca
  2. 2.
    (bkz: turkiye egitim gonulluleri vakfi)
    5 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    gönüllüsü olduğum bursa öğrenim biriminde bir kadeşimizin örnek aldığım kişiler resminde beni çizmesi çok duygulandırmıştı beni. haftada 2 saatinizi ayırıp, hem küçük arkadaşlarımızla vakit geçirmek, hem de onlara yol göstermek inanın size çok şeyler katacaktır.
    3 ... pandahayvani
  4. 4.
    12 tane eğitim parkı bulunan adından da anlaşılacağı üzere gönüllülük esasına dayanan oluşum.

AFYONKARAHiSAR

ANKARA

ANTALYA

DiYARBAKIR *

ESKiŞEHiR

GAZiANTEP

iSTANBUL (2 tane)

iZMiR

SAMSUN

VAN

şanlıurfa
    1 ... sensensen
  5. 5.
    izmirde gönüllüsü olduğum kuruluştur. bana çocukları sevdirmiş, işe yaradığımı hissettirmiştir. hem kendi kişisel gelişimim hem de çocuklar için harika bir yerdir.
    1 ... eksiye inat
  6. 6.
    yüreği bu ülkenin geleceği için atan her Türk evladının her türlü vatan hizmetinden daha da doyurucu ve ateşleyici olan, bir çocuğun gözlerinin içinde kendi çocukluğunuzun acılarını, sevinçlerni görebileceğiniz; fikren büyüyüp, geliştiğiniz bir yer.izmir Çiğli Eğitim Parkı'nda gönüllüsü olmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.Çünkü; Bir Çocuk Değişir, Türkiye Değişir!
    2 ... sosyologderki
  7. 7.
    sürekli devleti , eğitim sistemini eleştirenlerden değil de ,benimde bir katkım olsun diye düşünen herkesin hem eğlenmek , çevre edinmek hem de kendini geliştirmek adına gönüllüsü olabileceği bir vakıf.
    3 ... mesra
  8. 8.
    muhteşem bir dünyadır tegv. gönüllü olarak çocuklara etkinlikler yaptırırsınız. tegv'in MEB. onaylı izniyle okullarda da bu etkinlikleri yapmanız mümkündür.4. ve 5. sınıf öğrecileriyle serbest etkinlik saatinde birlikte olursunuz . size sevgi dolu gözlerle bakarlar. abla yarın da geleceksiniz dimi şeklinde sorular yöneltirler. gerçekten harika bir enerji alırsınız çocuklardan. özellikle eğitim fakültesinde okuyan herkesin katılmasını tavsiye ederim. bu güzel atmosferi soluduğunuzda vazgeçemeyeceksiniz.
    2 ... agactakidussevdalarim
  9. 9.
    eskişehirde gönüllü abla olduğum vakıftır. çocuk bireye en çok yakın olduğum, o ölümüne yorgunluğa rağmen yüzümü gülümseten yerdir. tavsiye edilir. gidin toplamda 4 günlük eğitimi alın ve bi kez olsun bir başkası için bir şey yapın.
    ... psodomaki
  10. 10.
    train à extra grande vitesse. yani çok hızlı tren. ama henüz icat edilmedi, herhalde eli kulağındadır akşama sabaha...
    1 ... alchemisto