bugün

entry'ler (1214)

ben bu yazıyı sana yazdım

ben bu yazıyı sana yazdım anne, abime kızıp kızıp bana patlamalarından yıldım. yaşım 25

ben bu yazıyı sana yazdım abi, gavurun oğlu musun, sırtımda dövmeni taşıyorum. Seni daha nasıl sevebilirim? yaşım 25

ben bu yazıyı sana yazdım baba, varsa eğer; sana hiçbir hakkımı helal etmiyorum. Senin yüzünden yaşım genelde en iğrenç yıllarımın yaşları.

Bugün en mutlu günlerimden biri olmalıydı benim için. Yukarıdaki üçü sayesinde bi sike benzemedi. Ben de bu sayede unuttuğum sözlük şifremi azmedip buldum yeniden. Zira blog'ta böyle ağır yazamadım.

david bowie

alpha dog ost albümünde wild is the wind i seslendirmektedir. şarkının aranjesini ümit besen yapmıştır. *

türk kızının kendini prenses sanma sorunu

siz erkekler yavşak yavşak davranıp tepenize çıkan kızı, kendisini prenses sanıyo diye suçluyorsunuz ya çok gülüyorum * bana kimse öyle davranmadığından olsa gerek evin ampullerini değiştiriyorum, evde bozulan şeyleri kendimce tamir ediyorum, arabanın yağını kontrol ediyorum, fazla ses geldiği zaman açıp kaputu bakabiliyorum. yakında tek başıma çocuk sahibi olmayı deniycem, evet.
neyse demem o ki türk kızı zaten kezo, kendisine bi tık iyi davransan princess consuela oluvercek zaten. sen bu kıza geçiştircem, geçircem derken hayatım sen en güzelsin, sen benim pirensesimsin dersen bu kız da böyle hisseder hocam, dert yanmaktan vazgeç pls.

shameless

s03e09 ile sınırları zorlamış dizidir.

--spoiler--
frank aslında gerçek bir sefa pezevengi ve barda şarkı söylediği sahnede kendimi yerlere attım, mandy milkovich in neler yapabileceğini bi kez daha gördük gerçek bir prenses kendisi.
ian da gayim, erkek becermem gerek derken kafayı gözü yardı sonunda iyi oldu hırta.
--spoiler--

türkiye de vergiler yüksek değil

çok komik yaa.

kadınları erkeklerden soğutan şeyler

Her erkek aptal degil ama aptal olan her erkek cekilmez bir cile adeta. Bir de her cumlenin sonuna -ki yazan, kiz olsaymis kezbolarin sahi olurmus dedirten versiyon dusman basina.

elveda rumeli

atv avrupa da an itibariyle yayınlanmakta olan dizidir.

yeğen

insan kendi çocuğunu sever herhalde, sahip değilim bilmiyorum ama. allahım belki sürekli görmediğim için çocuğu alıp yutmak istiyorum. özetle başka bi sevgidir. *

222

yanık çorap kokabilir, bazı bazı.

kıro

özel hayatımda tercih ettiğim erkek tipi. nerde var kodoman kıro giderim bulurum. amele müteahhitler de favorilerimdir.
demet akalın dinlemem, kendi kendime yetebilen, facebook statusunu günde 7 kere güncellemeyen kendi halinde bi insanım. ama bu da benim zaafım.

this is what makes us girls

pek keşfedilmemiş, güzel bir ldr şarkısıdır.

en saçma cümleler

merhaba ben sadrazamın sol taşağı, haliyle hepiniz benden düşmesiniz.

ford fiesta

hali hazırda sahip olduğum gün itibariyle marş basarken işe yarayan dişlileri sardığı için marş basamadığım araçtır. ama gene de duygusal bağım var.

emanet

neden patlamadığını bi türlü anlayamadığım şarkı. araçların açık camlarından duyulacak şarkı halbuki.

kırmızı ojesi soyulmuş kız

bakın kırmızı ojenin işaret ettiği bazı şeyler vardır. Bi defa kırmızı oje her ele yakışacak bir şey değildir, ince, güzel ve bakımlı ellerinizin olması yetmez. kenarında etler birikmiş bir elde kırmızı oje bir faciadır. o kırmızı ojeyi süren kız düzenli olarak manikürünü yaptıran kızdır.
kırmızı ojesi çıkmış kızsa bu değildir.

dokun

çok ahlaksız bir derin togar şarkısı. adeta wo-hoo.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

keep calm and be a princess dedi bana bi arkadaşım. hayatımda tanıdığım en baba piçlerden. allahın cezası kafası kopasıca bana pirenses dedi.

david carbonara

http://www.youtube.com/watch?v=w4aAgvQelGI

mehmet ali birand dan nefret etmek için nedenler

nefret çok güçlü bi duygu ama bu adamın hayatı ülkeye attığı kazıklarla bezenmiş. nasıl oldu da bu adamı her akşam tvde görecek kadar başımızın üstüne koydu önce bunun konuşulması gerekir.
devleti dolandırması, öcalandır, ermenilerdir ve şehitler hakkındaki atıp tutmalarından dolayı da ölümüne üzüldüğümü söyleyemiyorum.
bir şirinlik muskasıydı adeta neon renklerde yavşak saat ve kalemleri, yavşak gülümsemesiyle günün belli saatlerinde zap yaparken kanal d den geçme ihtimalinden bile korkmama sebep olmuştur.
kör ölünce gerçekten badem gözlü oluyo demek ki. sırf bir şeyi savunmak ya da sırf bir fikre bir duruma karşı gelmek adına tepki veren bir toplum olduğumuz için ne bu başlıkları ne de mehmet ali birandırları yadırgamamak lazım.

uykuda konuşmak

Uykusunda konusan biri, kendi sesine de uyaniyordur buyuk ihtimalle