1. 1.
  özellikle alman ve rus turistlerin gözdesi ve tabii ki bizim yağız anadolu delikanlılarının da ortamda cirit attığı, Türkiye'nin turizm başkenti.
  16 -2 ... anthrax
 2. 2.
  6 yılımı geçirdiğim her konuda özgürlüğün yaşandığı travestilerin etrafta gece gündüz cirit attığı eskilerin anlattığına göre çok bozulmuş sıcak kent.
  8 -5 ... komandost
 3. 3.
  çıralıya hayran kaldım, o ne güzel bir yerdir.
  16 -1 ... hanimaga
 4. 4.
  her mevsim Turistin bol olduğu
  Portakalı meşhur Finike ilçesi olan
  Sera nın bol olduğu
  Tarihi yerleri ile güzel bir şehir...
  14 ... elyesa
 5. 5.
  tecavuze ugramıs cansız mankenin yer aldıgı sehir.*
  8 -3 ... ümit
 6. 6.
  (bkz: kameralari antalya sahillerine cevirmek)
  7 ... pulp fiction
 7. 7.
  görenleri burası türkiyeden bi şehir olamaz dedirten kesinlikle her insanın görmesi gereken biricik memleket *
  9 -2 ... rigsmaer
 8. 8.
  yüzölçümü: 20.815 km²

  nüfus: 1.132.211 (1990)

  il trafik no: 07

  antalya sahip olduğu arkeolojik ve doğal güzellikler sayesinde "türk rivierası" adını almıştır. deniz, güneş, tarih ve doğanın sihirli bir uyum içinde bütünleştiği antalya, akdeniz'in en güzel ve temiz kıyılarına sahiptir. 630 km. uzunluğundaki antalya kıyıları boyunca, antik kentler, antik limanlar, anıt mezarlar, dantel gibi koylar, kumsallar, yemyeşil ormanlar ve akarsular yer alır.

  palmiyelerle sıralanmış bulvarları, uluslararası ödül sahibi marinası, geleneksel mimarisi ile şirin bir köşe oluşturan kaleiçi ve modern mekanları ile türkiye'nin en önemli turizm merkezi olan antalya, aspendos opera ve bale festivali, uluslararası plaj voleybolu, triathlon, golf müsabakaları, okçuluk, tenis, kayak yarışmaları vb. etkinliklere, 1995 yılında açılan antalya kültür merkezi ile de plastik sanatlar, müzik, tiyatro, sergi gibi birçok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

  ilçeler:
  akseki, alanya, elmalı, finike, gazipaşa, gündoğmuş, ibradı, demre(kale), kaş, kemer, korkuteli, kumluca, manavgat ve serik tir.
  10 ... the kene
 9. 9.
  http://www.wowturkey.com'a üye olup antalyanın fotograflarına bakın derim antalyalı olmayan arkadaşlar için.antalyalı olan arkadaşlar için de eger orda değilseniz fotografları benim gibi bilgisayarınıza kaydedin, hergün bakın, hasret giderin..
  6 ... picasso
 10. 10.
  - lara
  - konyaaltı
  - düden şelalesi
  - aspendos antik kenti
  - perge antik kenti
  - gençlik parkı
  - fener park
  - phaselis
  - olimpos
  - finike-gökliman
  - alanya
  - yatlimanı
  11 ... picasso
 11. antalya Başlığındaki Önemli Entry'ler