bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    konya şeker'in ürettiği çikolata markası. son zamanlarda televizyonda uzaylı temalı reklamları dönmektedir.
    3 -1 ... zebellah
  2. 2.
    ayrıca reklamlarındaki biri tombul biri cılız olan karakterler acayip şirindir. reklamın altına döşenen müzik de aynı şirinliktedir. bir çikolatasever olarak alıp denemek için sabırsızlanıyorum. henüz hiç bir market ya da bakkalda görebilmiş değilim zira.
    2 -2 ... myhosh
  3. 3.
    reklam filmi mobyin in this world klibinin kopyası olan yeni bir çikolata markası. (bkz: konya şekeri)
    1 ... cibiliyetli
  4. 4.
    reklamcılıkta aşmış firma. şahsen büyülendim o minik, sevimli, şirin yaratıklardan. piyasada bulunca stoklamayı düşünüyorum.
    1 ... karin
  5. 5.
    reklamlarında bıçak sırtı'nın küçük şehzadesinin oynadığı çikolata markası.
    1 ... hermia
  6. 6.
    (bkz: toruko)*
    2 -1 ... batis
  7. 7.
    ismi yanlış konulmuş çikolata markası.

(bkz: tortu)
    4 ... antilopyawrusu
  8. 8.
    komik reklam sloganı "merhaba dünya" ile ilk izlediğimde beni güldüren çikolata markası. "merhaba torku. gel bakayım şöyle bir tadına bakayım.korkma ben dost bir dünyalıyım, azıcık ısırıcam o kadar"
    ... ditty
  9. 9.
    reklami 0-6 yas arasi cocuklari ya da o zeka duzeyine sahip insanlari eglendirebilen konya seker urunu. normal bir zekaya haiz bir insan nasil begenir, nasil eglenir bu eblek reklami izlerken anlamiyorum dogrusu.
    2 -4 ... migfer
  10. 10.
    reklamı mantıklı veya eğlendirici olmasa da ilgiyi çikolataya çekmiş olan yeni çikolata markası.
    ... cyda