bugün

konya şeker'in ürettiği çikolata markası. son zamanlarda televizyonda uzaylı temalı reklamları dönmektedir.
ayrıca reklamlarındaki biri tombul biri cılız olan karakterler acayip şirindir. reklamın altına döşenen müzik de aynı şirinliktedir. bir çikolatasever olarak alıp denemek için sabırsızlanıyorum. henüz hiç bir market ya da bakkalda görebilmiş değilim zira.
reklam filmi mobyin in this world klibinin kopyası olan yeni bir çikolata markası. (bkz: konya şekeri)
reklamcılıkta aşmış firma. şahsen büyülendim o minik, sevimli, şirin yaratıklardan. piyasada bulunca stoklamayı düşünüyorum.
reklamlarında bıçak sırtı'nın küçük şehzadesinin oynadığı çikolata markası.
(bkz: toruko)*
ismi yanlış konulmuş çikolata markası.

(bkz: tortu)
komik reklam sloganı "merhaba dünya" ile ilk izlediğimde beni güldüren çikolata markası. "merhaba torku. gel bakayım şöyle bir tadına bakayım.korkma ben dost bir dünyalıyım, azıcık ısırıcam o kadar"
reklami 0-6 yas arasi cocuklari ya da o zeka duzeyine sahip insanlari eglendirebilen konya seker urunu. normal bir zekaya haiz bir insan nasil begenir, nasil eglenir bu eblek reklami izlerken anlamiyorum dogrusu.
reklamı mantıklı veya eğlendirici olmasa da ilgiyi çikolataya çekmiş olan yeni çikolata markası.
Ülker e sıvı şeker satan konya şeker in müşterisine rakip olmasına neden olacak çikolata.
bende korku çağrışımını yapmış ve başkalarında da aynı çağrışımı yapmaya müsait bir adı olan çikolata markası. daha sempatik şeyleri çağrıştırsalar dah iyi olurdu bence. bir de konsept tamamen moby'nin in this world ve sunday kliplerinden çalıntı.
sanayi makinesi markası gibi isme sahip çikolata.

birde konya şekerin şekeri var, onun ismide bon2.

kesinlikle isim yaratma özürlü bir şirket.
Torku ismi eski Türkçe'de ipek anlamına gelir.
O şekerin isminin bon2 olması şekerin dışında farklı bir aroma içinde farklı bir aroma olmasıdır.Ayrıca bu şekerlerin küçükleri vardır oda min2 dir.
Son gelen bilgilere göre yakın bir zamanda yenilenmiş, hoş görünüşüyle raflarda yerini alacaktır.
(bkz: ben gördüm güzelmiş)
çikolatadır. sevimlidir. bayramda elinizi öpebilir.
konya şekersporun yeni sponsorudur kendisi.
öz türkçede "ipekli kumaş" anlamında olan kelime.
antep fıstıklı bir çikolatası var müthiş . kesinlikle denemelisiniz .
konyalı arkadaşların kötülemesi muhtemel fakat nefret ettiğim şehrin nefret ettiğim kuruluşunun ( sebebi vardır efendim) iğrenç ötesi ürünüdür.
bu sene denemek için alınmış ve sade, içi krema çikolatalı olanı fena da olmayan çikolatadır.. yok o değil de, markette fiyatını 6 tl gibi görünce, uygun diye almıştım.. meğerse yarım kilosu 6 mış.. 12 tl olduğunu bilsem belki almazdım..
Nutella'nın yarı fiyatından daha ucuza, o lezzete en yakın çikolata. Ben memnun kaldım. Umarım bozmazlar.
millet lezzet mezzet demiş de, bu firmanın bu fiyata kaliteli bir ürün satması imkan dahilinde görünmüyordu. ki sonunda ne sattıkları ortaya çıktı. fındık kreması diye yediğiniz şeyin içinde fındık yerine gdo'lu soya kullanıyorlarmış:

http://ekonomi.milliyet.c....2012/1550944/default.htm

- torku Frema markalı kakaolu sütlü fındık kreması

- MND inş. Teks. Elk. Gıda ve Hayv. San. Ve Tic. Ltd. Şti firması tarafından üretilmiş "Loman Nedim Kakaolu Fındık Krema

- Saray Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. isimli firma tarafından üretilen "Eldenele" kakaolu fındık ezmesi

- Oben Çikolata Şek. iml. San. Tic. Ltd. Şti. firması tarafından üretilen "Seomilky" kakaolu fındık kreması
yakın zamanda "en güvenilir marka" seçilmiştir.
an itibariyle tattığım çikolata. tadı güzel.
love serisi 10 dakikada kutu bitirtir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar