1. 1.
  Zaman öldürür. Gereksizdir. Evet.
  1 ... davegurneyyy
 2. 2.
  Bu sabah şöyle bir baktımda bütün arkadaşlarım evlenmiş, çocukları olmuş bunların. işte boy boy bebek fotoğrafları. Çocuklarının komikli videoları falan filan.

  insanın monitör karşısında avazı çıktığı kadar "ne yaptınız ulan siz salaklar" diye bağırası geliyor.

  Gitmiş, gencecik yaşlarında hayattan emekli olmuşlar.

  Ne zorunuz vardı yahu, nasıl gençliğinize acımadınız. 7/24 bebek poposu temizliyolar.

  Anneeeeaaa bittiiii.

  Ulan Allah korusun 2017 yılında dünyaya çocuk getirmek nedir ya. Birlikte yaşayın abi gül gibi doğurmadan. Sevgilinle hayatını yaşa. Çok mu gerekli devletin birlikteliğinizi onaylaması.

  Bebek doğurmuşlar birde utanmadan. Git hayatını yaşa be. Gez toz bu gençlik birdaha gelmeyecek...

  Kendini ömür boyu sürecek bir kabusa atmak niye?

  Evlilik nedir ?

  Rüyamda bir kıza aşık olmuştum, ona takı seti almışım ama her ne hikmetse aldığım takı setinide hiç beğenmiyorum. Uyduruk geliyo bana. Yinede kıza hediye ettim falan sonra uyandım. Eski kız arkadaşlarımı stalklamaya koyuldum

  Banu, şebnem , ceren derken ulan hepsi evlenmiş ya la.

  Stalklamak çoğu zaman çok hüzünlü be sözlük.
  3 -2 ... honor
 3. 3.
  Ciddi bir iştir.
  2 ... bayanmacchiato
 4. 4.
  Yapmam diyeni bile bi süre sonra yaptırtır. Bağımlılıktır.
  1 ... ceku balim
 5. 5.
  stalkını yapacağım kişiyi bundan sonra ön elemeye tabi tutacağım bu ne ya stalkını yaptıklarımın hiçbiri mi sosyal olmaz, biri iki yıldır ne fotoğraf ne bir yaşam belirtisi veriyor, biri hiçbir paylaşımda bulunmuyor yazık oluyor o kadar yakışıklı ki yazık oluyor, sonuncusunu da stalklayınca moralim bozuluyor ve bendeki sadece ne yapıyorlar merakı ve alışkanlık son olarak stalkın Allah belasını versin
  -1 ... lahmecun
 6. 6.
  Danla Biliç danla Biliç konuşmayın...
  1 ... kale3112
 7. 7.
  iz sürme, teknik takip ve analiz becerilerini geliştirir. Polis olmak isteyen arkadaşlar önce stalker olsun.
  ... birseruvenindahasonunageldik
 8. 8.
  yer yer işe yarayabilen olay.

  mesela aralık ayında katılmış olduğum bir kongrede bir hocayla tanışmıştım. çalışma alanlarımız çok yakın fakat aklımdaki esas soruların cevaplarını verebilecek kişi o değildi. yine aynı kurumdan bir başka adam var. esas ulaşmak istediğim bu. elimde de sadece bu kongrede tanıştığım hocanın ismi soy ismi vardı.
  sonra ben ulusal tez merkezinden bu hocanın doktora tezine ulaştım. buradan tez danışmanını buldum. sonra tez danışmanının danışmanlık yaptığı diğer öğrencilerini buldum. akabinde bütün öğrencilerinin tezlerine göz gezdirip aradığım hocası lappps diye buldum. üstelik tezi açıktı. indirip hatmettim gibi bir şey yaptım. bu tez benim bir takım seminerlerimde oldukça işime yaradı.
  sonra durur muyum hemen bu hocanın hali hazırda hangi üniversitede hangi enstitüde hangi labda olduğunu buldum.
  sonra kendi hocalarımı böyle muhteşem bir insanın varlığından haberdar ettim. kendisi önümüzdeki ay okulda seminer vermeye geliyor.

  yani faydalı ellerde stalk yapmak iyidir.
  ama eski sevgilini ara desen bulabilir miyim bilmiyorum.
  ulusal tez merkezinde tezi varsa bulurum. ahah.
  3 ... dormammu
 9. 9.
  Günümün yarısından fazlasını harcadığım ve bunu burada gururla söylediğim eylem, dün neleri beğenmiş diye bakıp birkaç dakika sonra kendimi sünnet fotoğraflarında falan buluyorum.
  1 -2 ... mellowwind
 10. 10.
  Bu hayattaki en büyük yeteneklerimden biri galiba. Doğduğu yeri, iki-üç yıl önce sevdiği kızı, akrabalarını vs. bulduğum bir insan vardı. Çocuk bir kızla konuşmadan önce yaptığım stalklarla ilk önce benim haberim oluyordu. Çocuğun arkadaşları bana kahin diyordu. Stalkladığım insanlardan da iyi dedikodu malzemesi çıkıyordu. Fbı tarafından keşfedilmeyi bekliyorum.
  7 ... birbilinmeyenlidenklem