bugün

sony Ericsson un w800i nin rengini değiştirerek 1 sene sonra piyasaya sürdüğü telefon. Özellikleri tamamen aynı olmasına karşın tahminimce 150-200 ytl daha pahalı olacak. Çıkış tarihi olarak 2006 nisan ayının son haftası
w800 den sadece joyistick ve bluetooth farkı nedeniyle uçuk bir fiyat farkı olan,ama siyah karizmadır dedirten walkman phone.
edit:fiyatta sonyericsson tarafından 300ytl lik bir "düzeltme"yapıldı.
edit:nie silindi anlamadım ama şu anda piyasada en çok satılan telefonlardan olduğu kesin.hacettepede yapılan bir araştırmada alım ve alacakların oranı bayağı bir yüksekti.*
(bkz: burjuvazi)
bu aralar ortalıkta pek bulunmayan sordugum bi kaç tükkanda "toplatıldı onlar" repligini tekrar tekrar duyup dehşete kapıldıgım telefon. lan daha 3 ay olmadı çıkalı ne sorun olur ki ya da stok mu yok artık zamanla görecez ne olursa olsun alacam ama. (bkz: alıcam fıstıgı vurucam kırbacı)
(#584430)
http://sozluk.sourtimes.o...ricsson+w810%2F%239683331

bir tanesi eskik kalmış, ben yazayım:
- ve son olarak 1 yıl daha yeni; demek oluyor ki daha yeni donanım, daha güncel yazılım..

edit: Crucify ExcalibuR arkadaşımızın (Ç)alıntı entrysi silinmiş her ne hikmetse...
Boyut(mm): 100x6x9,5
Ağırlık (gr): 99
Konuşma Süresi (dk): 480 dakikaya kadar
Bekleme Süresi (saat): 350 saate kadar
Ekran: 262,144 Renkli, 176X220 piksel
Ekran Tipi: Renkli TFT
Kamera: 2 Megapiksel kamera, 4X dijital yakınlaştırma
Hafıza: 20 MB
Frekans/Band: GSM 850/ 900/1800/1900
Oyun: Var
Sesle Arama: Var
MMS: Var
Dahili Modem: Var
WAP: Var
GPRS: Var
EDGE: Var
Bas-Konuş: Yok
Infrared: Var
Bluetooth: Var
Polifonik Melodi: Var
MP3 Çalma: Var
FM Radyo: Var
Pil: 900 Li-iON
Memory Stick PRO Duo (2 GB kapasiteli)
Quickshare, Ses kaydedici, Mega Bass
Kutu içeriği: 512 MB Memory card,kulaklık, pil, data kablosu, memory card adaptörü , Cd, telefon-stereo müzik kablosu

su anki fiyat fiyat: 700 ytl (kdv dahil)

fotograf: http://www.kvk.com/store/Catalog/w810i_b.jpg

kaynak:
http://www.kvk.com/store/...ryID=59&CategoryID=81
fiyatı 630 ytl'ye kadar düşmüş olan fıstık. artık tam zamanı, kaçırmamak lazım.
internetten peşin 607 ytl ye aldıgım ve 10 üzerinden 8 verdigim, her şeyiyle benim takdirimi kazanmış bir cep telefonu modeli. gördügüm tek sorunu kameranın yeterince iyi çekim yapamaması. oda normaldir, eğer kameradan fazla bir beklentiniz yoksa kesinlikle tavsiye ederim. müzik olayını zaten aşmıştır. paketten 512 mb lik bir memory stick çıkıyor ve bu 2 gb a kadar yükseltilebiliyor. ipod a mipod a hiç gerek bile kalmıyor.
2 megapiksel lik kamerada acil durumlarda ihtiyacınızı karşılayabilecek kadar iyi. 20 kanal hafızalı radyosu da oldukça kullanışlı.
2 gb lik hafiza karti takinca ipod dan hic bir farki kalmiyor.fakat gun de 2,3 saat muzik dinleyince hergun sarj etmek zorunda kaliniyor.ayrica 1 ay kadar once 730 ytl gibi fiyatlardan satiliyorken simdi internetten 400 kusur ytl ye alinabilmesi biraz koyar...
bildiğin sony walkman. mp3 çalanından. bi de telefon koymuşlar içine. ha fotoğraf da çekiyo. ama aslında mp3 player, telefonlu tabii ki. kamerası da var...
telefon + mp3 player + fotograf makinesi 3'lusu basarili bir sekilde birlesmistir
karizma âbidesi tapılası alet.
siyah ve turuncu renklerin hakim olduğu 3ü bir arada telefonlardan biridir.temmuz ayı itibari ile 490 ytl ye satın alınmıştır.
yeni model ama buyuklugu hala elli bir on kadar olan nokia telefonlara gore daha cazip olan alet.muzik dinlemek icin cok kolayliklari vardir.surekli muzik dinlenildigi icin her gun sarj etmek zorunda kaliniliyor.ayrica yaninda verilen kablolar la telefonu cesitli ses sistemlerine baglayarakta muzik dinlenilebilir.
piyasada bulunan diğer telefonlara göre fiyatı özelliklerinin yanında ucuz kalan telefon. otofokuslu kamerasıyla çok iyi fotoğraflar çekmenin yanı sıra, tam bir müzik deposu. tek kötü yanı kamerayı koruyacak kapağın olmaması. oda dikkatli kullanıldığında ortadan kalkacak ufak bir kusur.
en kral teması orbit olan telefon. su an flash tema, yani telefonun default temaları ayarında tema yüklemeye kastıgım telefon. flash tema icin daha ayrıntılı bilgi:
http://forum.donanimhaber...on%2Cw810i%2Ctheme/tm.htm
seyahate giderken fotoğraf makinası, telefon, mp3 çalar getirme zahmetinden kurtaran telefondur.
mega bass özelliği sayesinde kulaklıklarınızı taktığınızda bir anda kendinizi disco'daymış gibi hissedersiniz. mükemmelin ötesinde bir ses kalitesi ve pratiklik sunmaktadır. tavsiyedir efendim, fiyatıda gayet uygundur.
ilk çıktığında aldığım, daha sonra satıp p910i aldıktan sonra dayanamayıp tekrar aldığım telefonum.

yakın zamanda su bardağına düşmüş, yaklaşık 10 dakika suda kalmış. kurutulduktan sonra çalışmış. 2 gün sonra pencereden çarşaf silkeleyen annem tarafından 3. kattan düşürülmüş. sadece ark kapağının kenarı kırılmış. sonyericssonun müthiş dayanıklı telefonudur.

(bkz: cenabetmiyim neyim)
kesinlikle sony ericsson un uygun fiyat - performans telefonudur. kutu içeriğinde standart jack girişli kulaklık kablosu - kulaklık - müzik setleri için ses aktarım kablosu - 512 mb sandisk memory stick - memory stick okuyucu - data kablosu - batarya ve telefon bulunmaktadır. sağolsunlar adamlar ne varsa doldurmuşları kutuya.

telefon bilgisayara bağlanınca direkt olarak harici disk olarak tanınmaktadır. müzikleri ne kadar kaliteli çaldığını anlatmama gerek yok zaten. 2 megapiksel otofokuslu kamerası bir çok fotograf makinesi ile kapışmaktadır. hareketli temalar var. keskin ekranı resim çekmeyi zevke dönüştürüyor. rds fm radyo ve edge yi unutmayalım.

fiyatı mı? 370 lira. (üç ay önce anneme satın alırken ödenen paradır.)

şapkayı öne koyup düşünelim. aynı özelliklerde bir nokia takozunun fiyatı 600 - 700 lira civarına gelir. nokia mı, yüksek kalite malzemeden üretilen w810i mi?

(bkz: karar sizin)
mükemmel bir ses kalitesi ve kulanığınızdaki bütün kiri söküp çıkartan bir kulaklığa sahip telefon.
1,5 yıldır severek kullandığım telefon. yarı yarıya düşen fiyatıyla azıma sıçmış olsa da muhteşem bir alettir. tek falsosu megabass ta kullanıldığında yanında default olarak gelen kulaklıkların kötü performansıdır.
sony ericsson'un son yıllarda ürettigi sekil bakımından en iyi telefonudur. bunun yanında fiyat-performans bakımından da sahibini mutlu eder.*
an itibariyle 100 ytl ye sahip olduğum telefon. yanına 4 gb pro duo yu * monte ettim banamısın demiyor alet, tıkır tıkır.
bir senedir kullanmakta olduğum ses ve görüntü kalitesiyle, görüntüsüyle, kullanışlığıyla aşmış telefon. yine de içime dert olan bir iki özelliği var ki, bi gün canıma tak edecek diye korkuyorum. ilki, mesaj hafızası 150 falan, mesaj silmekten, "mesaj bekliyor" uyarısı almaktan bıktım. diğeri ise, kulaklık ve şarj portunun * aynı yerde olması. kulaklığın walkman özelliği olan bu telefonda fazlaca kullanılacağı barizken, böyle bir yapısının olması telefon şarjdayken walkman ya da radyo dinlenilmesini imkansızlaştırıyor.

kulaklık demişken... ipod kulaklıklarını beğenmez oldum, o nasıl bir yapıdır. çevredeki hiçbir sesi duymuyorsunuz ve dinledikleriniz içinize işliyor.

düzenleme: anlatım bozukluğu.