1. 1.
  RAFA BENITEZ IN HARIKA BIR DEMECINI VERMIS... ISTE CAGDAS FUTBOL BU, PIREMIYER LIG BU...

  http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=240
  11 -3 ... beyniolmayankafa
 2. 2.
  OKUDUKCA GULDUREN, IS YERINDE HERKESIN MAL MAL BAKISLARINA NEDEN OLAN SITE... SUPER..
  10 -2 ... beyniolmayankafa
 3. 3.
  http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=364 haberi ile yaran site.
  8 ... rygmplns
 4. 4.
  kopartan sitedir. öle ki okurken sadece güldürmez kahkaha attırır. hele "takımdan ayrı düz koşu yapan futbolcu ortadan kayboldu. " haberinde yarmıştır.
  http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=109
  7 ... sybex
 5. 5.
  -uydurdum uydurdum durdum- konseptli acayip mavrakar site. süper lan! yayında ve yapımda emeği geçenlere, "tam olarak hanginizin emeği yayında hanginizinki yapımda geçti?" diye bir sual yönelterek, hepiciğini tebrik etmek istiyorum. istiyorsun. istiyormuşlar. istiyordun çok.

  işte tadımlık birkaç haber başlığı:

  -Adrenalin Tutkunlarının Yeni Adresi Adana Adliyesi!

  -Genç Bilişimciler'den Anlamlı Pankart: "Hangi Notebook iyidir Bilmiyoruz!"

  -italyan Milli Takımı Kapılarını Çirkin Futbolcuya Kapadı!

  -48 Yıldır Aynı Evde Kalan Mühendisler: "Ayrı Eve Çıkmayı Hiç Düşünmedik!"

  -Sokak Röportajında Arkadaşının Söylediklerine Aynen Katılanlar için Belediye Kursları Açılıyor.

  peşin edit:

  -bayar diye inceden korkuyorum lakin!
  +bırak ona zaman karar versin dostum!
  -gel zaman git zaman diyosuun?
  +onu sen diyosun!
  -vaay! uzatma diyosuun?
  +onu sen diyosuun? ama biliyo musun?
  -neyi?
  +doğru söylüyosun!
  15 -1 ... nickless cage
 6. 6.
  yalan haberi makara ile harmanlayıp süper satan internet sitesidir. zaman zaman çikolota kadar mutluluk verdiği olmuştur. ruhu gülümsetir.

  haberler...

  --spoiler--

  DiE: "Türk Kadınlarının % 97'si Hep iyi Niyeti Yüzünden Kaybediyor"

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın A.B.D ziyareti sırasında sözde Ermeni soykırımıyla ilgili olarak sarf ettiği "benim ecdadım soykırım yapmaz" sözleri Ermeni Diasporası'nda tam bir panik havasının yaşanmasına neden oldu.
  --spoiler--

  biraz da spor...

  --spoiler--
  Cagliari'de forma giyen genç yıldız Davide Biondini, italyan futbolcuları çok yakışıklı olur klişesine uymadığı için dün gece apar topar milli takım kampından kovuldu. Takımla birlikte idmanlara bir daha çıkamayacak olan Biondini'ye para cezası verilmesi de gündemde.

  Türkiye Futbol Federasyonu stadyumlara daha bilinçli izleyiciyi çekmek için ilk adımını attı ve bundan sonra kameralara "5 işareti" yaparak, skorun 5-0 olacağını iddia eden taraftarları maçlara almama kararı aldı.

  --spoiler--

  biraz da astroloji..

  --spoiler--
  kova burcu.. Köprüden atlayarak intihar etme düşüncenizi köprüye gidecek kadar paranız olmaması nedeniyle bu hafta da gerçekleştiremeyeceksiniz.
  --spoiler--
  8 ... saggosteripsolturnikeatanadam
 7. 7.
  the onion, ardindan acilan türk benzeri ne güzel haber gibi konsepti var, ama zaytung daha eglenceli geliyor niyeyse. cok komik haberler var.
  3 ... bornoz kemeri
 8. 8.
  fırlama bir ekip tarafından çıkartıldığı aşikar haber sitesi.
  3 -1 ... ufunett
 9. 9.
  haberleriyle götümüzden yaş getiren site, tebrik ediyor çalışmalarının devamını diliyoruz.*
  --spoiler--
  Daily Mirror gazetesinin yaptığı ;Son 20 Yılın En iyi Aktörü; anketini Türkiye, Nejat işler ile 3.sırada bitirdi. Dış işleri Bakanlığı Sözcüsü ;Biz kazanamayalım diye gizli oylama yapmışlar, sonuçlara itiraz edeceğiz; sözleriyle tepkisini dile getirdi.

  Daily Mirror gazetesinin internet üzerinden yaptığı ;Son 20 Yılın En iyi Aktörü&; anketi dün akşam sonuçlandı. Al Paçino 26 milyon oyla 1. olurken, Johny Depp 2. seçildi. Oylamanın bitimine 15 dakika kala 14 milyon oy alarak 4102. sıradan 3. sıraya kadar yükselen Nejat işler, birinciliği alma yolunda hızla ilerlerken anket aniden sonladırıldı.

  Çok Geç Haberimiz Oldu
  Türk halkından gizlice yapılan bu anket, Dış işleri Bakanlığı'nın da büyük tepkisini çekti. Bakanlık Sözcüsü;Yıllardır anketlerde ilk ona bile giremeyen ülkeler bu sene hırs yapıp bizden habersiz anket düzenleme kararı almışlar. Avrupa'da yaşayan gurbetçilerimizin uyarısı ile ancak anketin bitimine yarım saat kala durumdan haberimiz oldu. Vatandaşlarımızın duyarlı yaklaşımıyla derhal Facebook ve diğer paylaşım sitelerinde organize olup 3.sıraya kadar çıktık ama hemen anketi kapattılar. Avrupa insan Hakları Mahkemesi'ne dilekçemizi verdik. Hakkımızı yedirmeyiz; açıklamasını yaptı.

  Al Pacino: "Polat Alemdar'ın Oyları Bölmesi işimize Geldi"
  Anketi birinci sırada tamamlayan Al Pacino, basına yaptığı açıklamada ;inanın hiç beklemiyordum, mucize gibi birşey, son dakikalarda birincilik gidiyor diye çok koktuk ama Türk oylarının bir kısmının Polat Alemdar'a kayması ile rahat bir nefes aldık. Büyük ihtimalle böyle bir başarıyı bir daha asla kazanamayacağım. inanın Oskar alsam bu kadar sevinmezdim&; dedi.

  Sabaha Kadar Dans Ederek Kutladılar
  internet anketleri tarihinde bir ilk olarak gündeme damgasını vuran olay, Al Pacino'nun yaşadığı A.B.D'de de şaşkınlık ve sevinçle karşılandı. Amerika'lılar bu tarihi olayı sokaklarda dans ederek ve şarkılar söyleyerek kutlarken, New York Belediyesi yarın akşam Times Square'de bir kutlama partisi düzenleneceğini duyurdu. Black Eyed Peas grubunun da şarkılarıyla eşlik edeceği şenliğe, bütün New York'luların davetli olduğu belirtildi.
  --spoiler--

  böyle bir vecizeleri de olmuştur ki beni benden almıştır, tahmin ediyorum ki reklamcı olmaları muhtemel.
  4 ... penguenci
 10. 10.
  sloganı "dürüst tarafsız ahlaksız haber" olan uydurma ve yalan haberleri barındıran, bağımlılık yapan bir sitedir.
  yazılı ve görsel materyallerin yalan ve uydurma olduğunu ben değil, bizzat halkla ilişkiler daire başkanlığı söylemektedir. ayrıca, kemik yaşı 18'den küçük olanların, siteye bir arkadaşa bakıp hemen çıkmak kaydıyla dahi giremeyecekleri halkla ilişkiler daire başkanlığı tarafından bildirilmiştir.

  not: 3 kişi üzerinde yapılan basit bir deneyle, can sıkıntısına birebir olduğu görülmüştür.
  3 ... vunitt