bugün

entry'ler (481)

mercedes gp

nico rosberg in yanına 7 kez dünya şampiyonu michael schumacher in gelebilecegi söylenen takımdır.

eskişehir

öğrenci şehridir, her zaman etrafta savaş ucakları geçer, kulaklalar atık bu sesleri duymuyorsa bu şehre alışmışsınızdır,
derler ya herşeyin zamanı var, herşey zamanında güzeldir, bilemedik bu güzel şehrin değerlerini fazlaca yiyemedik meyvelerini, anadolu üniversitesi ni porsuk nehri ni doktorlar caddesi ni hasan polatkan ı...
2004 senedinde mezun oldum, çok istedim geri dönmeyi diplomamı bile alamadım , neden biliyor musunuz? korktum , endişelendim, oradaki hatırlarımla karşılaşmaktan, sonra oradaki öğrencileri görüp onları kıskanırım diye düşündüm, stadın orada basketbol oynamayı, kampusun içersinde migrosun çimlerinde oturmayı, akşamın o soğuk serinliğini, her defasında yağmur değil de kar yagdıran bulutlarını, şenliklerini konserlerini özledim, son gece ders çalışıp sabah ezanıyla uyanmayı, ismail ayaz la yolculuk yapmayı, treni sevmeyi özledim, eskeşhir gar' ında indikten sonra gecenin ayazında donmayı bile özledim eve gelebilmek için

çok dertliyim dostlarım, bir şehir bir insanın hayatında bu kadar nasıl önemli olur diye düşünüyorum çoğu zaman?

yazı tura

şeytan rıdvan' ın annesini canladnıran kadın süper bir seçimdir, çok doğal olmakla beraber hepimizin annesi gibidir, çok begendim, duygusallaştım, kendi annemi düşündüm neredeyse ağlayacaktım, özellikle rıdvan' ın kafasına sıktıgında çıkan ses sonrası annenin o yüzü bakışları içimi paraçaladı..
kenan imirzalıoğlu da hakkını vermiş rolunun, tebriklerimizi iletiyoruz.

1 mayıs 2009 panathinaikos olimpiakos maçı

üst bitecek karşılaşmadır.
edit: üst bitmiştir

bülent korkmaz istifa

sezon sonu yada öncesi değil an itibariyle gerçekleşmesi gereken oaydır.

brawn gp

2009 malezya gp nde jenson button'ı kürsünün en üst basamagına çıkarmayı başarabilmiş takımın ismidir. yağmurdan dolayı kırmızı bayraklar sallanmış bu nedenle yarış erken sona erdirilmiştir ve button yarım puan alarak (5 p) sürücüler klasmanında liderligini devam ettirmiştir.

sabah kahvaltısı menüsü

bal ve kaymak oldugunda ayrı bir zevk verir insana.

8 nisan 2009 liverpool chelsea maçı

geçmiş yıllara oranla çok daha formda olan liverpool' un taraftarının da destegiyle maç sonucunda galip gelecegini düşündügüm karşılaşmadır.

büyük bir zevk alarak içine girilenler

askerde göreve bşrkaç günlügüne tatbikata çıkıldıgında gece ayazından korunabilmek için tuluma girmek.

uludağ sözlük basketbol ligi istanbul şubesi

katılabilecegim şubedir.

ziraat bankası

acilen özelleştirilmesi gereken bankadır.

bim in ceo sunun hristiyan olması

ceo' sunun çok bir önemi yoktur. yönetim kurulundakiler önemlidir aslen.

batuhan karadeniz

eskişehir taraftarının kolay kjolay affetmeyecegini düşündügüm futbolcudur.
(bkz: eskişehir taraftarı)

james cameron

1984 yılında çekmiş oldugu terminator filminin konusu hala işlenebiliyor, film hala konuşulabiliyorve en önemlisi de film hala izlenebiliyor. süper bir yetenektir kendisi.

terminator salvation

james cameron'unun olmaması acaba rise of machine daki gibi mi olacak sorusunu akla getiriyor. ancak kısaca fragmanlarına ve filmin konusuna baktıgımda yine ilk günkü gibi beni heyecanlandırmayı başarmıştır. direnişi ve john connor' u artık görebilecegiz. hadi hayırlısı sabırsızlıkla bekliyoruz.

rweasley

umarım bir sıkıntısını atlatmış yazardır. geçmişine bakıp tecrübe edinmiş ve yoluna devam etmektedir.

sözlükçülerin kayda alınmayacak yetenekleri

üniversite döneminde doğalgaz faturasını yatıramadıgımız günlerde kaynattıgımız sıcak suyun buharından odayı ısıtabiliyorduk. sonra işte ufo falan çıktı.

ümit karan

6 nisan 2009 gaziantepsor galatasaray macı nda galatasaray' ın ataklarını savuşturmada oldukça başarılı olmuş ve gaziantepspor taraftarlarının takdirini kazanmış futbolcudur.

çek git artık ya...

uludağ sözlük basketbol ligi

7 sene lisanslı oynamış biri olarak dahil olabilecegim organizasyondur.

son macta yatan iddaa kuponu

şaka değildir arkadaslar başıma gelmiştir.

7 maçlık bir kupon yaptım, seria a, premier leage, banka asya ve turkcell super lig maçları. bütün maçlar tamam. 250 tl lik kupon yapmıştım, 18,50 ganyan alacaktım. 4525 tl yani. trabzonspor- denizlispor maçı. lige son 6 deplasman maçını kaybetmiş bir denizli şampiyonlugun en önemli favorilerden trabzon.

maç avni aker' de. maçın sonucu trabzonspor 0 denizlispor 2. işin daha da ilginç yanı, denizlispor ligde ilk deplasman gabiliyetini almıştır. bende cenapet biri oldugumu tekrardan anlamış oldum.