bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Türkçesi mavidiş olarak belirlenmiş ve televizyon izlenceleri dahil birçok yerde bilinçli kişilerce kullanılmıştır. Buna rağmen artislik yapmayı seven yurdum insanı illa gavurcasını "bulüütuut" diye diline takla attıra attıra söylemeye çalışmaktadır. *
    8 ... delikanlımühendis
  2. 2.
    bluetooth, sabit ve mobil cihazlar arasındaki iletişimde kablolara duyulan ihtiyacı ortadan kaldıran, veri ve ses iletişimini kolaylaştıran global bir standarttır.son çıkan cep telefonlarında artık sıradan bir özellik olarak kullanılabilir.
    1 ... zamazingo
  3. 3.
    çok işe yarayan süper bi olaydır takarım kulaklığı giderim mutfağa yaparım yemeğ,imi telefonu arayıp durmam çalınca basarım kulaklığa konuşurum
    ama işte mesafeyi duvarlar biraz düşürüyo...bizde duvarları kırdırırız dimi?
    1 ... six feet dive
  4. 4.
    aşkların yalan olduğu yer.
    4 ... trinfr
  5. 5.
    ilk başta adını duyduğumda afalladığım ama sonra ne işe yaradığını öğrendiğimde vay be sonunda oldu işte aradığım buydu dediğim mükemmel teknoloji ötesi buluş.100 metreye kadar bile veri alış verişi yapabiliyosunuz
    1 ... red devil
  6. 6.
    hatun ayarlamak içinde işe yaradıgı söyleniyor ama denemedim.
    1 ... ozkrm
  7. 7.
    bu çubuğu keşfeden adamı kutluyorum ama; ya kardeşim biraz kitap falan oku. dil konusunda seni zayıf gördüm.
    tamam bir isim bulmuşsunda "alakaya bak çay demle" cinsinden olmuş.
    belli akıllı adamsın biraz düşünsen iyi birşey bulurdun.
    -1 ... pilotmont
  8. 8.
    dün 'bilgisayarda bu özellik olup olmadığını nerden bilcaazz' dediklerinde dumur olduğum çok kullanışlı küçük bir alettir
    1 ... komplikasyon
  9. 9.
    Aslında anlamsız olarakta görünsede Bluetooth ismi Danimarka kralı Harald Blatanddan gelmektedir. Kral Blatand ülkesini yönettiği süre içerisinde, ülkesindeki insanların birbirleriyle konuşmalarını dolayısıyla yakınlaşmalarını sağlamıştır ve Danimarka ile Norveçi birleştirmiştir.

Aslında bir Viking olan kral Blatand'ın adı ingilizceye Bluetooth olarak geçmiş, kısa-mesafeli haberleşme sistemi fikrini ortaya atanlar tarafından bu sisteme, Kral Harald Bluetooth'un anısına atfen, Bluetooth adını vermişlerdir.

insanların birbirleriyle konuşmasını sağlayan ve Norveç ile Danimarka'nın birleşmesini sağlayan Kral Bluetooth'un adı, cihazların birbiriyle haberleşmesini ve bilgisayarlar ile telekom dünyasının birleşmesini sağlayan sistemin adıdır.
    3 ... secretcode
  10. 10.
    bircok erkeğin disco gibi yerlerde kız bulmak için kullandıkları alet..aynı zamanda pc den cep telefonuna program mp3 atarken kullanılan alet..
    1 ... canez