1. 1.
  ingilizce açılımı ''multi media message'' olan ve görüntü yada resim türü şeyleri bir telefondan diğerine gönderebilme olanağı sağlayan teknoloji.
  1 -1 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  bluetooth sayesinde bu işlemi bedava yapabiliyorsunuz
  1 ... kısmetsiz
 3. 3.
  üzerlerinde renkli "m" harfleri olan, bonibon'un atası şeker. fiyatları türk patentli bonibonlardan pahalı olup, verilen parayı sonuna kadar hakeder.
  1 -1 ... asiti kaçmış kola
 4. 4.
  mms ile karistirilan kavram. ingilizce açılımı ''multi media message'' olan ve görüntü yada resim türü şeyleri bir telefondan diğerine gönderebilme olanağı sağlayan teknoloji olmayip bir seker markasidir.

  (bkz: mms)
  ... soyle-boyle
 5. 5.
  m&m's olanini kim icat ettiyse iki elim yakasinda olacak olan heriftir, bir badem, bir bitter, bir yer fistigi, bi o bi bu kadar mi yaki$ir o rengarenk kaplamanin altina. rejimimi mahveden aptal bonibonumsu. *
  2 ... sylviaplathh
 6. 6.
  Bulunduğunuz ortamın fotoğrafını çekip kilometrelerce uzaktaki arkadaşlarınıza hava atmanıza yarayan teknoloji harikası. Memleketim insanının çeşitli kızların fotğraflarını çekip "bak ne güzel hatun" diyerek sağa sola göndermeyi moda haline getirmesi beklenmektedir.
  1 -1 ... jacksparrow
 7. 7.
  ing. multimedia messaging service.
  tür. maximesaj.
  ... notrinova
 8. 8.
  (bkz: mms ile çıplak resimlerini gönderen insan)
  ... buyuyuncekelebekolucam
 9. 9.
  --spoiler--
  MMS mesajı ne kadar büyüklükte olabilir?

  MMS için maksimum büyüklük belirtilmemektedir. Mesajın boyutu, faturalandırma için standart bir mesaj boyutu belirleyebilecek operatörlere bağımlıdır.
  --spoiler--
  1 ... delicious
 10. 10.
  zamanında ilk kez mms özellikli telefonu olanlar tarafından amaçsızca kullanılan telefon zımbırtısı. şimdilerde sanmıyorumki kullanılıyor.
  1 ... lan senin de nickinin de amk