bugün

uludağ sözlük tarafından, fazlaca balon edilen bir yuzır.

o da herkes gibi yazıyor, çiziyor. farkı neymiş? beni bir yeşillendirin.

edit: 5.nesil bir yazarmış. kıdemli olduğu aşikâr.
saygı duyduğumuz, kıymet verdiğimiz, sevdiğimiz bir sözlük yazarıdır.

bize kızmış olsa bile bu değişmeyecektir. canını sıktıysak özür dilemesini de biliriz.
serdar süper lig.
sufidir kendisi.
Elhamdülillah Müslüman olan ama başkalarının dinine burnunu sokmayan bir yazar.

Sizin gibilerle aramızdaki fark bu işte.

Ben kendi hesabımı düşünüyorum. Siz sanki cennetin muhtarı gibi başkalarının dinlerini kafanıza takıyorsunuz. Ne haddinizeyse...
Rayban hediye eder'i Allah yazdırmamış. Şüphesiz bilip anlayanlar için bunda büyük mesajlar vardır.

Gözlük "satan" bir yazar.
bu adama dinsiz diyen çarpılır. Bu adamın cuma namazında çektiği selfie kadar erdoğanın cuma çıkışı açıklama yapmışlığı yoktur.
Serdar biraderim müslümandır. Ama mansur ayağına chp'ye oy verdiği için biraz kafa gitti tabi.
cuma günü göz doktoruna gideceğim. sen doktordan sonra bana gel 8 sözlük kızı düşürme garantili gözlük satacağım sana dedi ama bakalım artık.
meyve veren ağaç olan yazar. bırak taşlasınlar abi, sana ulaşmaz o taşlar. seviliyorsun.
bkz: elhamdülillah kafirim.
delikanlı gardaşımızdır, severiz.
Sevilesi sayılı angaralılardan olan, milliyetçi bir kardeşimiz.
Maden olan dağda ot bitmez. Evet.
üzüm üzüme baka baka, dağdan kestim kereste. evet.
Kır atın yanında duran ya huyundan ya suyundan. Evet.
seninle şöyle...
görsel
Kuramadık kendisiyle şöyle bir sofra, ama sözümüz söz pandemi sonrası ilk angara seyahatimizde garanti inşallah.

(img:#2125132)
büyük resmi gördüm arkadaşlar.

serd-arl-06

06 ankara olduğuna göre, 06yı ankaranın ilk hecesi olarak sayıyoruz.

serdar arslan.

adam adı ve soyadıyla kaydolmuş sözlüğe.

şimdi dış mihraklar düşünsün!
görsel
görsel
görsel
görsel

Serdar abi hızlı namaz kılmayı nerden öğrendi ?.

(bkz: swh).

Aklıma dr oetker geldi.
serdarım vaaz dinlemez. hoca konuşurken ya sözlükte takılır ya da içinden papi chulo okur.

gidip de suriyeli kardeşlerimizi hor görmeyelim, halimize şükredip isyan etmeyelim nutukları dinleyecek değil ya.
Seccadesini alır , namaza gider maşallah.
siyasal islamcılar gibi seçimlerden önce gittiği cumayı seçimden sonra bırakmayan gerçek müslümanlardan biliriz kendisini.
Arkadaşlar s.a.

En son geçen hafta vaazda zenginlerin her şeye sahip oldukları için azdıkları, fakirliğin süper olduğunu duyunca artık vaaz dinlemiyorum. Namazımı kılıp çıkıyorum. Namaz kılma hızı da imama bağlı. O sıfırdan 2 rekata ne kadar hızlı çıkıyorsa biz de ona uyuyoruz.

Yazdığım entrylerin niceliğine değil niteliğine bakarsanız demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Cümleten hayırlı cumalar.
vaaz konusunda güzel bir tespit yapmış yazardır. rabbimin gücüne gitmesin son 2-3 senedir ben de dinlemiyorum farz öncesindeki vaazları. bir şeyler anlatılacak ise peygamberimizin veya sahabenin hayatları anlatılsın yaptıkları anlatılsın. ama yooook. mevzu ya siyaset oluyor ya siyaset ile ilişkili bir konu oluyor ya da insanları uyutmak için öyle "fakirlik çok süper bakmayın bizim hepimizin altında son model arabalar olduğunda binlerce liralık mayışlarımıza falan" temalı şeyler oluyor.. bunları biz yemiyoruz artık be kardeşim 35 yaşını geçtik artık ayıptır söylemesi..