bugün

humeyra ve gazanfer ozcan in performanslarinin goz doldurgugu carsamba aksami dizisidir.
ata demirerin sürüklediği dizi.
engin günaydın'ın katılmasıyla yepyeni bir tat kazanmış olan dizi..
anadolu yakasının karşısındaki yakaya verilen isim.
telefon kodu 212 olan ayrıca istanbul'un kalbi beyoğlu'nun bulunduğu
ve bu yüzden daha da anlamlanan yaka.
istanbulda hayatın yaşandığı yer.
çarşamba akşamlarını zevkli hale getiren, tüm oyuncularına bayıldığım, nişantaşı'ya popülerliğini yeniden kazandıran, güzel dizi..
(bkz: gazanfer özcan)
(bkz: hümeyra)
(bkz: ata demirer)
(bkz: gülse birsel)
(bkz: bülent polat)
(bkz: engin günaydın)
(bkz: yavuz seçkin)
(bkz: vural çelik)
(bkz: evrim akın)
(bkz: rutkay aziz)
tikky * gençliğin vazgeçemediği en popüler dizilerden biri * *
Artık can çekişen dizi. Keşke tadında bitebilse.
(bkz: anadolu yakası)
senaryosu tıkanma noktasına geldiği zamanlar, başvurulan absürt hayallerin tadını kaçırdığı, güzel dizi.
son 3 yıldır sürekli izlediğim ve bence tamamen gençlere hitap eden dizi, bana göre herkesin hayran olduğu amerikan dizileri tadını veren tek türk dizisi karakterler artık herkes tarafından benimsendi, ve henüz dizide herhangi bir kayıp olmadı tam kadro devam, bir süredir dersimle çakışması dolayısıyla netten takip etmek zorunda kalsamda asla bırakmayı düşünmedim hala her bölümünü heyecanla bekliyorum, gülse birsel i takdir etmemek elde değil böyle bir yapıt yarattığı için, özellikle engin günaydın 3. sezon başında diziye katılması ayrı bir zevkli hale getirdi diziyi...
100ncu bolumuyle bitmesi kararı alınan dizi... ayrıntılı haber icin;

http://www.aktifhaber.com...ad_hot_news.php?nID=67047
son 7 bölümü kalmış olup bu bölümlerde ata demirerin olmadığı, miyadini doldurmuş dizidir.
Bitme nedeninin Hümeyra ile ata demirer arasında yaşanan tartışma olduğunun iddaa edildiği fakat gülse birsel ve yapımcı Sinan çetin'in bu iddiayı kabul etmedikleri dizidir.
dizideki yaprak karakterini canlandıran kişinin piyasadaki bir çok kişiden daha sağlam sesi vardır.
suan ekranda oynayan hosuma giden ama internetin yarine koyamadıgım cok gusel esprileri olan bir dizi izlemeyenlere tavsiye edilir.
son birkaç bölümdür, kendini toparlamış dizi.
engin günaydının dilini dişine değdirmek suretiyle yandan yandan gülmesi için bile izlenebilecek eğlenceli dizi.
an itibariyle volkan'ın * şarkı yazma yeteneğini kaybettiği dizi.
her cümleden, her bakıştan sonra gülme efekti koymak da neyin nesidir? senaryosu kötü, böyle laflara ancak zorlamayla, şartlandırmayla güldürürüz demek herhalde, ben öyle anlıyorum en azından! gülse birsel in oyunculuğu desen kötü, diğer oyucular kötü, senaryo ve espriler kötü; e bu diziye nasıl güzel denilebilir?

ata demirer olmasa kurtarır hiç bir tarafı yok, sonradan katılan engin günaydın ı da saymak lazım tabi! bu transferden de tamamiyle popülarite kokuları almaktayım lakin!

bir akşam oturup deneyin, gülme efektlerine dikkat edin, sonra çıkarın onları, oyunculuğa bakın, esprilere bir göz atın, kimsenin hiç bir incelik ve zerafet bulamayacağından o kadar eminim! gülse birsel in kitaplarına bakın mesela, köşe yazılarına, ne kadar iyi bir yazar(!) olduğunu hemen anlayacaksınızdır.
an itibariyle cem aslı yerine aslının annesini gıdıklamıştır.
volkan ve sertaç'ın küsüp barıştığı bölümü yarıcı olan, eski bölümleri daha izlenebilir olan dizidir.
ata demirer'in yeni sezonda diziden ayrılmasıyla reytinglerinin cokmesi muhtemel olan sitcom.
ata demirer yerine şahan gökbakar'ın gelmesiyle belki toplayabilecek dizi.