bugün

kanal d'nin yeni projesi.
kıvanç tatlıtuğ, buğra gülsoy, öykü karayel, bade işçil, rıza kocaoğlu dizinin oyuncuları imiş..

ayrıntılı bilgi;

http://www.ntvmsnbc.com/id/25224512/

edit: ekleme.
yeni sezonda, başrollerini kıvanç tatlıtuğ, buğra gülsoy ve bade işçil'in paylaşacağı, ay yapımın yeni dizi projesidir. kadrosundan dolayı, reytingleri şimdiden üst sıralarda olacağı garanti dizidir.
vakti zamanında amiga 'da yer alan keyifli bir amerikan iç savaşı oyunudur.
koreliler için muhakkak ikisinden biri olmak zorunda olunan şeylerdir.
(bkz: northern and southern)
Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerinin öğrencilik hayatlarında bir ona bir ötekine koşuşup durdukları iki kampüsünün öğrenciler arasındaki yaygın adı.

Kuzey güney arası gidip gelmekten helak olurlar, kuzey güney arası farkları tartışırlar, kuzeyle güneyin dengesizliklerine veryansın ederler, kuzeyi üvey evlat güneyi gerçek boğaziçi olarak görürler.
bunca yıllık dizi izleyicisi olarak diyorum ki, kanal d nin elinde patlayacak dizi. cuma gününde feriha* havada karada yer bu diziyi.
(bkz: kıvanç tatlıtuğ)
(bkz: ay yapım)

fazla da söze gerek yok. yakında buralar entry dolar*
ay yapım'ın yeni projesi,

bu da fragmanı;
http://www.youtube.com/watch?v=YvlFub6SHzs
bu dizinin cevdet bey ve oğulları romanından esinlenildiği söyleniyor. orhan pamuk'un bu romanının ilk ismi karanlık ve ışık olacakken değiştirilmiş ve şimdiki ismi konulmuş. romanda, kuşak farklılığında birleşse de birbirine her yönden zıt iki erkek kardeşin hayatları önemli yer tutar. buna nazaran dizinin ismi kuzey güney olmuş, zannımca. fragmanda görülen öykü karayel de o iki zıt erkeğin kız kardeşleri rolündeyse tam bir kardeş hikayesini görebiliriz dizide.

edit: öykü karayel kardeş değil, iki kardeşin ortak noktaları, yani aşkları olacakmış.
(bkz: doğu batı)
kıvanç tatlıtuğun bade işçili götüreceği dizi olması muhtemeldir. bunu aşkı memnudaki deneyimlerime dayanarak söylüyorum.
kıvanç tatlıtuğ olsun da geri kalan oyuncu kadrosu , senaryo falan önemli değil mantığıyla yaklaşılmış dizi.
oynayan kızdan hoşlanmadım yahu. * hayır hayır kıskançlık değil şahsen beren saat'e bayılıyorum, kıvanç tatlıtuğ'a da aşık değilim. ama ne bileyim iyi güzel renkli gözler bir felsefik konuşmalar ama sanki star ışığı yok. yani buğra gülsoy ya da kıvanç tatlıtuğ'un yanında fazla sönük kalacak bir tip gibi geldi.
yine ay yapım yapımı bir dizi.
kızların son dönem gözdelerinden kıvanç tatlıtuğ ve buğra gülsoyun oynadığı dizi.
eylül ayında buralarda iğne atsan yere düşmez.
yine bütün "güzel" insanları bir arada toplamış, kanal d'nin yeni sezon bombası olabilitesi yüksek yapım.
ne kıvanç, ne buğra, ne o, ne bu. rıza kocaoğlu için izlerim. kıytırıktan bir rol vermesinler kendisine lütfen, çok üzülürüm.

ilk izlenim olarak;
kuzey: elalem (aile de buna dahil) tarafından "allahın dangoz serserisi" olarak nitelendirilmiş, ipsiz sapsız, ama kendi içinde ne fırtınalar kopan, içindeki behlül'e de dur diyemeyen bir tip.
güney: iyi aile çocuğu, hali vakti yerinde, okumuş etmiş, terbiyeli falan fistan.. ay yazarken bile sıkıldım. bana entrika lazım.

kıvanç tatlıtuğ'un, "ışığı kopomo. karanlıkta uyuyamam bön!" dediği ve buğra gülsoy'un bakışlarını illa bir noktaya sabitleme huyunu ayan beyan görebildiğimiz fragmanı ilk izlediğimden beri merakla bekliyorum. piyango olarak da matmazel* varmış.
Orijinal bir tanıtım videosu ile dikkat çekmiş olan dizidir.
kıvanç tatlıtuğun oynadığı, en azından gözümüzün gönlümüzün açılması için izleyebileceğimiz yeni yayın döneminde ekranları süsleyecek olan dizidir.
isimleri ece ve melek olan iki şahsın seyircinin nabzını tutup bu yıl ne yapsak diye kara kara düşünmeleri sonucu bizi bu yılda kendilerinden mahrum bırakmayacaklarının ispatı olan dizi.
kıvanç'ın sesinden korktum valla, ergenliğe yeni girmiş asabi çocuklar gibi..
rıza kocaoğlu varsa, kesinlikle şans verilecek dizi.
Reklamını çok sevdiğim, yeni başlayacak olan dizidir. Bakalım reklamı gibi kendiside güzel olacak mı.
ikinci tanıtım fragmanı yayınlanmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=HQ7rv09KK1M

matmazeli de görüyoruz.
kadrosu şu şekildedir: http://galeri.uludagsozlu...-s%c3%b6zl%c3%bck-galeri/

kadroda, olup olmayacağı belirsiz olan, zerrin tekindor'u görmek ayrı bir keyif oldu.